Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1665 odpowiedzi w tym temacie

#1661 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2841 postów
  • Na forum od: 10.2011
8216
  • Umiejętności: 7

Napisano 15 lipiec 2018 - 11:08

Nie wiem czy kryterium ceny spełnia twoje oczekiwania, natomiast jeśli chodzi o wygody i wyposażenie to polecam apartament Mocca

http://polonia-apart...oreba/34mocca34

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • bodex4 podziękował za tę wiadomość
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#1662 bodex4

bodex4

Użytkownik

• PipPipPip
  • 424 postów
  • Na forum od: 01.2012
103
  • Umiejętności: 4

Napisano 15 lipiec 2018 - 13:05

Nie wiem czy kryterium ceny spełnia twoje oczekiwania, natomiast jeśli chodzi o wygody i wyposażenie to polecam apartament Mocca

http://polonia-apart...oreba/34mocca34

Raczej do 40-45 zł za osobę. Standard taki jak ten polecony domek w Szczyrku wystarczy.

* nie ma na forum takiego działu by nie zaśmiecać wątku? Jak nie to by się przydał :)

#1663 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2841 postów
  • Na forum od: 10.2011
8216

Napisano 15 lipiec 2018 - 13:15

Ja dwa lata temu w sierpniu płaciłem 180 zł za dobę przy czterech osobach, co daje 45 zł na osobę a metraż ponad dwa razy większy niż ten w Szczyrku i oddzielna sypialnia plus druga przejściowa, o kuchni nie wspomnę. Ale trzeba mieć pełna obsadę, gdy jedzie się w dwie osoby to już wychodzi drogo. Warto korzystać z happy hour na Booking.com.

Pozdrawiam

Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#1664 adam0928

adam0928

Nowy użytkownik

• Pip
  • 49 postów
  • Na forum od: 09.2012
24

Napisano 23 grudzień 2018 - 23:05

Nartostrada Puchatek.

76.50 PLN

Najwolniejsza kanapa, najdroższy stok.

#1665 milkProvider

milkProvider

Nowy użytkownik

• 8 postów
  • Na forum od: 11.2014
0
  • Szczecin

Napisano 11 styczeń 2019 - 22:43

ten ośrodek to jakaś porażka od conajmniej 5-8 lat..., nie będę głosował bo mam nadzieje, że ktoś to przeczyta i poprawią się (sprawdzam co roku bo mam dosyć blisko i był bym nawet chętny tu być co drugi tydzień na weekendy):
 - kolejka na dole po karnety, nie wiem czy można już kupić je ONLINE ale chyba nie bo większej nigdzie nie spotkałem (kupowanie ich w automatach + online załatwiło by sprawę)
 - no i stoki, FIS dobrze wspominam ale chyba 10 lat temu ostatni raz był otwarty, no i reakcja... jest duży opad w Sudetach, wszyskie ośrodki następnego dnia lub 2 dni później całe są pootwierane tylko nie Szklarska... tutaj 2-3 tygodnie trwa przygotowanie do otwarcia Loli + Snieżynki, nie wiem czy jak zaczyna padać to oni dopiero rekrutują pracowników ale chyba tak to wygląda
 - no i to już inwestycja ale te 2 starożytne wyciągi można było już zmodernizować, bo jedno to wolne, a drugie, że mega niewygodne (z tym jeszcze da się żyć)
 - restauracja też jakaś fajna przydała by się na dole (z tym też można żyć)

#1666 nikon255

nikon255

Użytkownik

• Pip
  • 58 postów
  • Na forum od: 01.2016
13
  • Umiejętności: 6
  • Poznań

Napisano 12 styczeń 2019 - 00:32

ten ośrodek to jakaś porażka od conajmniej 5-8 lat..., nie będę głosował bo mam nadzieje, że ktoś to przeczyta i poprawią się (sprawdzam co roku bo mam dosyć blisko i był bym nawet chętny tu być co drugi tydzień na weekendy):
 - kolejka na dole po karnety, nie wiem czy można już kupić je ONLINE ale chyba nie bo większej nigdzie nie spotkałem (kupowanie ich w automatach + online załatwiło by sprawę)
 - no i stoki, FIS dobrze wspominam ale chyba 10 lat temu ostatni raz był otwarty, no i reakcja... jest duży opad w Sudetach, wszyskie ośrodki następnego dnia lub 2 dni później całe są pootwierane tylko nie Szklarska... tutaj 2-3 tygodnie trwa przygotowanie do otwarcia Loli + Snieżynki, nie wiem czy jak zaczyna padać to oni dopiero rekrutują pracowników ale chyba tak to wygląda
 - no i to już inwestycja ale te 2 starożytne wyciągi można było już zmodernizować, bo jedno to wolne, a drugie, że mega niewygodne (z tym jeszcze da się żyć)
 - restauracja też jakaś fajna przydała by się na dole (z tym też można żyć)

wszyscy w okolo mowia ze lepiej jechac do Harrahova. Bylismy rok temu we ferie w szklarskiej. Na puchatka stoisz 30min w kolejce. Kolejne 30min jedziesz, bo realizuje tez wjazdy turystyczne wiec musi wolno krecic. Zjezdzasz w pare minut i znow stoisz :D FISowa mega dobrze wspominam jak i krzeslo 6os. Dla poczatkujacych odradzam, szkoda czasu.