Skocz do zawartości

Ski Arena Szrenica


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

O kurde to dzieli nas trochę no ja też uczyłem się jeździć w Szklarskiej ale to był koniec lat 70. I - żeby było śmieszniej - dokładnie te same trasy, te same to w tym momencie znaczy dokładnie te same - to jest aż szokujące. Nie wymieniłeś Ściany ale pewnie też tam byłeś. Stabilność organizacyjna tego miejsca jest powalająca.

A o metę pytałem bo mam w Szklarskiej przyjaciela z mieszkaniem gdzie udziela schronienia narciarzom. Pewnie pojedziemy w tym roku na śnieg z wiosną. Jakby co dam znać.

Pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mitek napisał:

O kurde to dzieli nas trochę no ja też uczyłem się jeździć w Szklarskiej ale to był koniec lat 70. I - żeby było śmieszniej - dokładnie te same trasy, te same to w tym momencie znaczy dokładnie te same - to jest aż szokujące. Nie wymieniłeś Ściany ale pewnie też tam byłeś. Stabilność organizacyjna tego miejsca jest powalająca.

A o metę pytałem bo mam w Szklarskiej przyjaciela z mieszkaniem gdzie udziela schronienia narciarzom. Pewnie pojedziemy w tym roku na śnieg z wiosną. Jakby co dam znać.

Pozdro

Wchodzą zdjęcia z 26.02.2011:

 

DSC_2770.jpg

DSC_2757.jpg

DSC_2735.jpg

DSC_2716.jpg

DSC_2713.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie to luty/marzec może być sztos na Szklarskiej.

Wszystko zależy od ilości naturalnego opadu -> warunek do otwarcia Loli i Hali Szrenickiej. Bez tych dwóch tras Szklarska jest po prostu słaba, bo ile można katować Puchatka i Śnieżynkę. Nie piszę w ogóle o Ścianie, bo ta była ostatnio otwarta przez trzy tygodnie w 01/02.2019.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biednemu wiatr w oczy...

 

Szanowni Państwo,
z przykrością informujemy, że pierwsza sekcja kolei linowej na Szrenicę nie może zostać uruchomiona w najbliższą sobotę, 6 stycznia.
Z powodu ekstremalnych warunków pogodowych, ulewnego deszczu połączonego z silnym wiatrem, doszło do upadku drzewa, które uszkodziło instalację kolei linowej.
Dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom kolei linowej, konieczne jest przeprowadzenie inspekcji uszkodzeń i prześwietlenie liny nośnej. Dopiero po wykonaniu tych prac będziemy mogli kontynuować procedurę odbioru przez Transportowy Dozór Techniczny.
Pragniemy podkreślić, że w interesie ośrodka Szrenica Ski Arena jest jak najszybsze uruchomienie kolei krzesełkowej i tras zjazdowych.
Prognozy pogody dla Karkonoszy przewidują spadek temperatury w najbliższych dniach. Dołożymy wszelkich starań, aby naśnieżyć trasy Puchatek i Śnieżynka i uruchomić kolej Karkonosz Express.
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, grimson napisał:

Zgadza się, od piątku startuje Śnieżynka. Zaczynają przygotowywać Świąteczny Kamień.

Jedziesz? Ja + kolega będziemy piątek - niedziela. Choć zastanawiam się, czy w piątek nie pojechać na Kopę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kaem napisał:

Jedziesz? Ja + kolega będziemy piątek - niedziela. Choć zastanawiam się, czy w piątek nie pojechać na Kopę .

Mam szpital w domu, niestety nie wybieram się.

Jakbym miał wybierać, to Kopa i Karpacz. Nie pamiętam, kiedy była ostatnio otwarta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grimson napisał:

Mam szpital w domu, niestety nie wybieram się.

Jakbym miał wybierać, to Kopa i Karpacz. Nie pamiętam, kiedy była ostatnio otwarta...

W piątek Kopa, sobota i niedziela Szrenica.

Jest info, że ratraki dobrzy ludzie na Hali Szrenickiej widzieli, więc będzie naprawdę miło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kaem napisał:

W piątek Kopa, sobota i niedziela Szrenica.

Jest info, że ratraki dobrzy ludzie na Hali Szrenickiej widzieli, więc będzie naprawdę miło.

Katować dwa dni krzywa Sniezynke to zadanie dla masochistów. Ale jak do tego dojdzie Świąteczny Kamień i Hala Szrenicka, to już robi się inaczej.

Napisz potem jaki warun na Kopie i w Szklarskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, grimson napisał:

Katować dwa dni krzywa Sniezynke to zadanie dla masochistów. Ale jak do tego dojdzie Świąteczny Kamień i Hala Szrenicka, to już robi się inaczej.

Napisz potem jaki warun na Kopie i w Szklarskiej.

Ale za to lewa noga później jak dzwon!

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...