Skocz do zawartości

Korbielów Pilsko - Ośrodek narciarski


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w Korbielowie piękne słońce. Na górze fajny śnieg, ale kolejki i załadowane parkingi. Dół już puszcza i miejscami się przeciera. Dobra kobieta dała nam 8 PLN na oscypka, bo bufet nie przyjmował kart, a gotówka poszła na parking.  Bardzo tej pani dziękujemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
4 godziny temu, lubeckim napisał:

Takie zdjęcie (ponoć z wczoraj) znalazłem...

Na kamerce nr2 z Miziowej wygląda że przetarcie zaciągnęli ratrakiem. Przy takiej pogodzie i braku naśnieżania jakżeby inaczej to miało wyglądać. Tam to standard. Na ściance niżej pewnie kamole.

Edytowane przez Friski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31.12 Jeździłem na orczykach, warunki rewelacyjne. Późno zaczeliśmy chyba 10.30 a stok super, może na samym końcu trasy pod dolnym orczykiem jakiś sporadyczny kamień wystawal i chyba w jednym czy dwóch miejscach na tej ostrej ściance było delikatne przetarcie, ale do 15h kiedy kończyliśmy zero muld odsypów jazda pelną paką😀😀😀. Stok od samego początku rewelacyjny, kompletny brak lodu, stara tempa latami nie ostrzona i.magnuma(traktowana jako szutrówka) trzymała rewelacyjnie, nie odnotowałem nawet 1dnego nie kotrolowanego  uślizgu.

Kolejek brak, może max 3min kolo poludnia. Na dole działal 1 orczyk i chyba o 13 odpali na chwile drugi jak zrobila się minimalna kolejka. Stoki luźne, żeby tak zawsze trafić.

Buczynka stała, tak pisali na stronie, 

potwierdził instruktor z Tych który w Jontku miał imprezę sylwestrową, a miło z nim jeździlo się w parze na orczyku😀😀

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...