Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Soszów - Wisła

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
323 odpowiedzi w tym temacie

#321 se7

se7

Użytkownik

• PipPip
  • 105 postów
  • Na forum od: 03.2017
32

Napisano 06 styczeń 2019 - 20:37

Dzisiaj rano o 7:30 od Ustronia korek pomału dotoczylem się o 8 na Soszów , lekko nie było gdybym się zatrzymał to pewnie łańcuchy. Godzina 11 wracałem uciekając przed korkami. Wyjazd dość ciekawy opiszę później w innym dziale ;)

Tak było niestety. Jeszcze takich korków o tej porze nie widziałem, ale to chyba przez śliskość drogi (ludzie zapomnieli jak kiedyś wyglądały zimy). Z podjazdem nie miałem problemu bo 4x4 w Skodzie, ze zjazdem praktycznie o tej samej porze to już był dramat ( wielu porywa się na totalne wyzwanie bez przygotowania z jazdą pod górę). Warunki na stoku - rewelacja. Pogoda - mocno wiało ale to jest zima.

#322 pakotomasz

pakotomasz

Użytkownik

• Pip
  • 84 postów
  • Na forum od: 08.2012
2
  • Umiejętności: 4
  • Jawiszowice

Napisano 11 styczeń 2019 - 04:32

Witam. W niedzielę chcę wybrać się z synem na Soszów na wieczorną jazdę. Orientuje sie ktoś czy ten mały orczyk H4 na górze jest normalnie czynny podczas tej wieczornej jazdy, mozna tam spokojnie pojeździć?

#323 se7

se7

Użytkownik

• PipPip
  • 105 postów
  • Na forum od: 03.2017
32

Napisano 11 styczeń 2019 - 06:19

Witam. W niedzielę chcę wybrać się z synem na Soszów na wieczorną jazdę. Orientuje sie ktoś czy ten mały orczyk H4 na górze jest normalnie czynny podczas tej wieczornej jazdy, mozna tam spokojnie pojeździć?

Nie ma oświetlenia trasy więc nieczynny.

#324 pakotomasz

pakotomasz

Użytkownik

• Pip
  • 84 postów
  • Na forum od: 08.2012
2
  • Umiejętności: 4
  • Jawiszowice

Napisano 12 styczeń 2019 - 00:09

Ok, dziękuję za info.