Skocz do zawartości

Cieńków


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Wisła - Cieńków Krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka krótki opis ośrodka. Strona ośrodka: http://adresstrony.pl Położenie Dojazd Parkingi (Ilość miejsc, cena, odległość od stoku) Miejscowości (krótka charakterystyka miejscowości w jakiej znajduje się ośrodek, lub miejscowości sąsiednich) Noclegi Trasy (liczba tras, długość tras, poziom trudności, mapki) Ceny (cennik karnetów itp) Kamera online (link do strony z kamerą online na stok) Aktualne warunki (link do strony z aktualnymi warunkami) Serwis narciarski (czy jest/są serwisy narciarskie, + można coś więcej ceny, godziny itp) Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Wyżywienie (gdzie można zjeść, jakie jedzenie, jakie ceny) Galeria zdjęć (link do galerii zdjęć z tego ośrodka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 8 miesięcy temu...
jesli zima jest kiepska i sniegu malo to nie ma co liczyc na to, ze niebieska trasa nr 2 bedzie dzialac. Natomiast na trasie nr 4 jest sztuczne nasniezanie i jak tylko jest mroz to robia nocami z armatek snieg nawet "na zapas"- wiec nawet przy kiepskiej pogodzie na trasie 4 dlugo da sie jezdzic. Ja cienków lubie, trasy nie sa nudne. Raczej wiecej pojezdzi sie na trasie 4 niz na trasie 1 - bo po 1 prawie caly srodkowy odcinek jedzie sie na kreche... Za to na 1ce fajna jest sama gora trasy. 2 male wyciagi na dole to: -1 wyciag praktycznie tylko dla dzieciakow na sam poczatek nauki -drugi to normalny talerzyk i plaski, dosyc szeroki stoczek dobry do nauki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Wiecie morze czy jutro bedzie otawarta trasa niebieska... Zamierzam wybrac sie jutro ale nie wiem czy sie opłaca.. Tydzień temu była zamknieta ale śniegu nie było a teraz już jest

na moje oko to tego śniegu jest może z 10 cm więcej niz tydzień temu....raczej nie licz że otworzą to co nie było ostatnio czynne..(dzis rano będąc w wisle słuchałem radia a tam gość mówi że w beskidach dosypało śniegu - to dosypało to był w rzeczywistości lekki opad może z 5cm max...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście śniegu jest nie za wiele – zwłaszcza w górnej części trasy. Na oblodzonym odcinku zdarzyło mi się najechać na cos ostrego i niestety mam ślizg do regeneracji. Bagatela, do całej „zabawy” muszę doliczyć jeszcze 50 zł. na naprawę narty… :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście śniegu jest nie za wiele – zwłaszcza w górnej części trasy. Na oblodzonym odcinku zdarzyło mi się najechać na cos ostrego i niestety mam ślizg do regeneracji. Bagatela, do całej „zabawy” muszę doliczyć jeszcze 50 zł. na naprawę narty… :(

Ale w gornej czesci ktorej trasy?? 1 czy 4 ?? bo niby na 4 warunki "bardzo dobre"... Kiedy jezdziles i jak z ilością ludzi /kolejki/??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj fanko ! Skorzystałem z Twojej rady i jestem b. zadowolony, a zwłaszcza moi „podopieczni” (rzeczywiście każdy znalazł cos dla siebie). Natomiast to, co mi się przydarzyło miało miejsce w środę (28.01) do południa. Przypuszczam, ze albo na początku jedynki, albo w połowie trasy jest przejazd pod wyciągiem na dwójkę i w tych miejscach po prostu nie było śniegu. Tego typu uszkodzenie wszędzie (w Polsce) mogło się zdarzyć – wiadomo jak u nas jest ze śniegiem…. Kolejek w zasadzie nie było (3- 6 osóB) - gdyby czytniki lepiej działały, to w ogóle by się nie czekało. Dziękuje i pozdrawiam. R.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Jezdzilam nz Cieńkowie 20, 22 i 24 lutego. Warunki super ,naprawde dbaja o stok. Wszystkie trasy wyratrakowane. Nie polecam tylko niebieskiej - pojawialy sie kamienie, na poczatku trzeba podchodzic zadna atrakcja. Jasli ktos chce na latwiejsza trase to mozna sprobowac po drugiej stronie ulicy - wyciag talerzykowy Klepki. Na Cieńkowie moge polecic tez instruktorow ze szkoly Skizy. Poza weekendem kolejki nie orzekraczaly 5 minut w szczycie, wiekszosc czasu to 1-2 minuty. W weekend tłoczno, w krytycznym momencie ponad 20 minut stania. Ale i tak od 8.45 do 16.30 udalo sie ponad 20 razy zjechac, wiec moglo byc gorzej. Informacja techniczna - moze sie komus przyda - trasa czerwona nr 4 /ta oswietlana/ ok. 15.30 byla zamykana na pol godziny i w tym czasie ratrakowana :) . wiec popoludniowo-wieczorna jazda rowniez w bdb warunkach na trasie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Cieńków to jak dla mnie jeden z najlepszych stoków w Wiśle, trasy są znacznie dłuższe i szersze niż np. na Soszowie, a dużo łatwiejszy dojazd niż na Soszów czy Stożek. Kolejka nie powinna spowodować przepełnienia na stoku, pod warunkiem że dobudują naśnieżanie na trasie niebieskiej, wtedy będą 3 trasy na które rozłoży się tłok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Będąc przejazdem wstąpiłem na Cieńków. Postęp prac trochę "cieńki", ale podobno zdążą?! Nie wiem co będzie ze śnieżeniem trasy niebieskiej?, bo bez tego Cieńków podzieli los Nowej Osady czyli narzucą ludzi jak stonki bez możliwości rozładowania ruchu:confused:

Załączone miniatury

  • 04.jpg
  • 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Swego czasu, już w czasie przebudowy, rozmawiałem z kierownikiem budowy. Mówił że zdążą i przedstawił mi właśnie taki obraz przyszłych tras. Prawdę, mówiąc nic wielkiego się nie zmieni :( "dwójka" czyli "piątka" jak była tak nie będzie naśnieżana, jedynie co się zmieni to "ścianka" na górze, którą zlikwidowali :rolleyes: Czy to coś zmieni? zobaczymy, obawiam się że tylko w długości kolejki do kolejki ale i tak fajnie że coś robią :) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...