Skocz do zawartości

Cieńków


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w Wiśle Malince tydzień czasu od 6.01 , dla  mnie to takie fajne miejsce dla moich dzieciaków do nauki jazdy (Klepki, Sarajewo przy Cieńkowie i Cieńków dla rodziców). Ten parking przy Cieńkowie , był często używany przez bywalców Klepek (tam był płatny chyba 8zł) dlatego zwietrzyli interes , tym bardziej że mają utwardzony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem w Wiśle Malince tydzień czasu od 6.01 , dla  mnie to takie fajne miejsce dla moich dzieciaków do nauki jazdy (Klepki, Sarajewo przy Cieńkowie i Cieńków dla rodziców). Ten parking przy Cieńkowie , był często używany przez bywalców Klepek (tam był płatny chyba 8zł) dlatego zwietrzyli interes , tym bardziej że mają utwardzony .

Na Klepkach masz też parking bezpłatny. Trzeba tylko wiedzieć gdzie skręcić (jest znak koło skrzynki pocztowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Klepkach masz też parking bezpłatny. Trzeba tylko wiedzieć gdzie skręcić (jest znak koło skrzynki pocztowej).

Jeżdzę  do Wisły Malinki od 10 lat po 2 razy w sezonie i takie tajniki nie są mi obce ;), od tego sezonu powstał również bezpłatny parking przy samej drodze na tyłach tego dużego baru na Klepkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem wczoraj, od 8.30 do 12.00 , warunki ja na tą pogodę niezłe, choć bardzo miękko i szybko się wszystko rozjechało, śniegu jeszcze dość sporo choć topniał w oczach. U góry pojawiły się drobne przetarcia i trochę kamyczków ale i tak w zestawieniu z NO gdzie byłem dzień wcześniej to o wiele lepiej. Przede wszystkim znaczna różnica w ilości śniegu.

Nie wiem jakie spustoszenie zrobi tam dzisiejszy deszcz ale jeśli ktokolwiek rozważa ten stok w tym sezonie to tylko w najbliższych dniach na karnecie porannym 8.00-10.30 potem to już nie ma sensu.

Załączone miniatury

  • IMG_2343.JPG
  • IMG_2340.JPG
  • IMG_2337.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...