Skocz do zawartości

Cisowa - Pilica


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Pilica - Cisowa Strona ośrodka: www.cisowa.pl Położenie Jura Krakowsko-Częstochowska Dojazd Dojazd od Pilicy w stronę Wolbromia i od Wolbromia. LINK Parkingi Niewielki, darmowy parking przy samym wyciagu - w weekendy często problem ze znalezieniem miejsca. Miejscowości Cisowa - niewielka wieś, kilka gospodarstw agroturystycznych. Brak atrakcji ;) Noclegi Gospodarstwa agroturystyczne Trasy 2 trasy: czerwona 550m dlugosci niebieska (oznaczona jako zielona) ok. 700m Ceny Pn - pt: 15zł za 10 zjazdów, wjazd pojedynczy 1,5zł So, nd, św: 20zł za 10 zjazdów, wjazd pojedynczy 2zł Kamera online kamera w przygotowaniu Aktualne warunki Czerwona - dobre Zielona - zamknięta Serwis narciarski Serwis narciarski w budynku przy stacji. Więcej informacji --> LINK Instruktorzy / Opieka nad dziećmi Szkoła narciarska Juhuski --> LINK Wyżywienie Bar w budynku przy stacji Galeria zdjęć Galeria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
bylem wczoraj w Cisowej warunki do polowy trasy czerwonej dobre pozniej grudy sniegu dziury i przetarcia ceny ja za ten wyciag kosmiczne 2 zl wyjazd:/ i brak mozliwosci wykupienia karnetu czsowego(dzien lub pol dnia) to wielki minus w nocy stok jest dosniazany bylem dzisiaj! warunki w gornej czesci trasy b dobre w dolenej srednie. brak kolejek rano bylem sam przez 2 h:) tylko ceny odstraszaja 2 zl wyjazd:/ i nie ma krabetow czasowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Odkopię temat, choć nie lubię bawić się w archeologa.

Użytkownik sandwich ma razje. Trasa czerwona ma długosc wyciągu czyli w rzucie z góry 340m, a uwzględniając spadek max 400 m. Porównanie do Środuli nie ma sensu. Nie wiem co moze być bardziej precyzujne od gps, chyba tylko pomiar geodezyjny. Walą nieprawdziwa informację na stronie, żeby przyciagnać klientów. To mnie bardzo wkurza, choc mogę mieć pretensję jedynie do właściciela. Sam stok fajny, choc krótki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...