Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Szczyrk - Czyrna - Solisko

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3532 odpowiedzi w tym temacie

#41 Tadeusz T

Tadeusz T

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2505 postów
  • Na forum od: 01.2008
2034
  • Umiejętności: 7
  • Łódź

Napisano 30 wrzesień 2008 - 21:37

Cześć!
Ale się ucieszyłem!!!
Żeby jeszcze zaczęli inwestycje od sztucznego naśnieżania tras 1, 2 i 4 i poszerzenia tras 1 i 2. :D

A poza tym połączyli w jeden system Gat i COS na Skrzycznem. Tam też by się parę inwestycji przydało. :D

O krzesłach nie wspominam, bo to oczywiste, ale w drugiej kolejności!!! :rolleyes:

Przede wszystkim niech naprawdę ruszą, bo do końca nie wierzę. :mad:

Pozdrawiam.
Tadek.

Użytkownik Tadeusz T edytował ten post 30 wrzesień 2008 - 21:40

#42 Milana

Milana

Użytkownik

• Pip
  • 68 postów
  • Na forum od: 05.2007
7
  • Łódź

Napisano 05 październik 2008 - 18:02

Paciorek zmówiony. Jak tak dalej będzie szło z tymi modlitwami to sroga zima się zapowiada ;)

Oby do zimy...

#43 ksieski1st

ksieski1st

Użytkownik

• Pip
  • 37 postów
  • Na forum od: 10.2007
1
  • Lublin

Napisano 07 październik 2008 - 22:00

Może trzeba opaść na dno, żeby...................
Szkoda bo fajną tam miejscówkę miałem

Witam.
Czytaliście najnowsze wieści o Czyrnej???!! Chyba właśnie się odbili!!!
http://izba.szczyrk.pl
A ja miejscówkę 50 m od wyciągów na Czyrnej właśnie na okres 1-12.02.2009 zarezerwowałem!!!
Do zobaczenia!
Stach Księski

#44 Tadeusz T

Tadeusz T

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2505 postów
2034
  • Łódź

Napisano 07 październik 2008 - 22:37

Cześć!!!:)
Chyba jestem jasnowidzem! :D
Tydzień temu napisałem:

" A poza tym połączyli w jeden system Gat i COS na Skrzycznem. "

A dzisiaj czytam w komunikacie z linku podanego przez ksieski1st:

"W skład spółki weszłyby: ON Czyrna-Solisko, wydzielony majątek Centralnego Ośrodka Sportu, w formie wyciągu krzesłkowego na Skrzyczne wraz z trasami zjazdowymi oraz skocznia w Wiśle Malince, tworząc nową stację narciarską w Beskidach."

To do modlitwy o śnieg musimy dodać modlitwę o to, żeby Skarbowi Państwa się nie odwidziało. Bo raz (2 lata temu) właśnie tak było.

Ale może tym razem będzie dobrze.
Pozdrawiam radośnie wszystkich fanów Szczyrku! :P
Tadek

#45 marecki

marecki

Użytkownik

• PipPip
  • 244 postów
  • Na forum od: 09.2007
64
  • Umiejętności: 1
  • Beskid Śl. 8 minut piechotką do wyciągu

Napisano 09 październik 2008 - 19:03

Tadeusz - nie bądż aż takim "optymistą" tym razem się uda i Szczyrk zostanie stolicą tego Białego Szaleństwa;) zresztą, zawsze był tylko trochę podupadłą!!!!!:D;):)

Pozdrawiam Marek

Użytkownik marecki edytował ten post 09 październik 2008 - 19:07

marecki
[COLOR="Green"]Narty, to niezliczone przyjemnośći[/COLOR] ;)

#46 Tadeusz T

Tadeusz T

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2505 postów
2034
  • Łódź

Napisano 09 październik 2008 - 19:49

Tadeusz - nie bądż aż takim "optymistą" tym razem się uda i Szczyrk zostanie stolicą tego Białego Szaleństwa;) zresztą, zawsze był tylko trochę podupadłą!!!!!:D;):)

Pozdrawiam Marek

Masz rację. Może dlatego nigdy Go nie zdradziłem i zawsze miałem nadzieję, że w końcu będzie lepiej. :D
Wyobrażacie sobie czerwoną jedynkę poszerzoną w dolnej części, przejezdną nie dwa trzy dni w sezonie, ale od świąt do świąt. Pokrytą metrem śniegu i co rano zrobioną na sztruksik! :P
Ech rozmarzyłem się, ale to moja ukochana trasa. Ma kapitalny, urozmaicony profil i krajobrazowo też jest super! :P

Pozdrawiam optymistycznie.
Tadek.

#47 Morcin 25

Morcin 25

Użytkownik

• PipPipPip
  • 608 postów
  • Na forum od: 12.2007
246

Napisano 09 październik 2008 - 20:00

Masz rację. Może dlatego nigdy Go nie zdradziłem i zawsze miałem nadzieję, że w końcu będzie lepiej. :D
Wyobrażacie sobie czerwoną jedynkę poszerzoną w dolnej części, przejezdną nie dwa trzy dni w sezonie, ale od świąt do świąt. Pozdrawiam optymistycznie.
Tadek.

Łoj ...tak . Czerwona to było marzenie...Ciągle zamknięta (jakieś zawody:) ).
Suuuper by było :P ...oby !

Pozdrowienia .

#48 jabol

jabol

Konto usunięte

• PipPipPip
  • 413 postów
  • Na forum od: 11.2006
225

Napisano 09 październik 2008 - 20:00

poszerzoną w dolnej części, przejezdną nie dwa trzy dni w sezonie, ale od świąt do świąt. Pokrytą metrem śniegu i co rano zrobioną na sztruksik!

taka sama FIS, otwarta dla wszystkich a obok szybkie 6 osobowe krzesła z budkami, dolna stacja na Dunaciu 650m różnicy poziomów
(albo lepiej nie bo będzie straszny tłok)
Dołączona grafika

Użytkownik jabol edytował ten post 09 październik 2008 - 20:03
tłok

janusz

#49 666

666

Użytkownik

• PipPip
  • 170 postów
  • Na forum od: 04.2008
197
  • Umiejętności: 6
  • z dupy

Napisano 09 październik 2008 - 22:08

Wyobrażacie sobie czerwoną jedynkę poszerzoną w dolnej części, przejezdną nie dwa trzy dni w sezonie, ale od świąt do świąt. Pokrytą metrem śniegu i co rano zrobioną na sztruksik! :P
Ech rozmarzyłem się, ale to moja ukochana trasa. Ma kapitalny, urozmaicony profil i krajobrazowo też jest super! :P
Pozdrawiam optymistycznie.
Tadek.

Sorki, ale mimo niezłej wyobraźni nic nie widzę. Chyba przez te setki, a raczej tysiące pobytów w Szczyrku coś mi jednak przysłoniło wyobraźnię.Tym nie mniej jeśli będziesz się wybierał do tego... dziwnego miejsca, daj znać, a powitam Cię chlebem i solą. Jeśli nie jesteś fanem takiej diety, znajdzie się coś innego, a i tak musisz przejechać mi pod oknami. Pozdro.

#50 ksieski1st

ksieski1st

Użytkownik

• Pip
  • 37 postów
1
  • Lublin

Napisano 09 październik 2008 - 22:27

Tym nie mniej jeśli będziesz się wybierał do tego... dziwnego miejsca, daj znać, a powitam Cię chlebem i solą. Jeśli nie jesteś fanem takiej diety, znajdzie się coś innego, a i tak musisz przejechać mi pod oknami. Pozdro.

Ja jadąc z Lublina do Szczyrku też przejeżdżam przez B-B (chyba jak większośc z kraju)!!! Czy "coś innego" posiadasz w wystarczających ilościach??? A w ogóle te "powitania" proponuję przenieśc w okolice kas biletowych na Czyrnej - tylko trzeba ustalic jakiś termin! Może każdy poniedziałek o godzinie 9.02. Ja będę w okresie 1-12.02.2009. Do zobaczyska!
Stach Księski

#51 Tadeusz T

Tadeusz T

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2505 postów
2034
  • Łódź

Napisano 09 październik 2008 - 22:31

Sorki, ale mimo niezłej wyobraźni nic nie widzę. Chyba przez te setki, a raczej tysiące pobytów w Szczyrku coś mi jednak przysłoniło wyobraźnię...

Cześć!
Tym większe będzie Twoje zaskoczenie, jak zobaczysz nie oczami wyobraźni, ale w rzeczywistości. :D

...
Tym nie mniej jeśli będziesz się wybierał do tego... dziwnego miejsca, daj znać, a powitam Cię chlebem i solą. Jeśli nie jesteś fanem takiej diety, znajdzie się coś innego, a i tak musisz przejechać mi pod oknami. Pozdro.

Dam znać ... i trzymam za słowo!!! :D:D

Pozdrawiam.
Tadek.

#52 666

666

Użytkownik

• PipPip
  • 170 postów
  • Na forum od: 04.2008
197
  • Umiejętności: 6
  • z dupy

Napisano 09 październik 2008 - 23:02

Ja jadąc z Lublina do Szczyrku też przejeżdżam przez B-B (chyba jak większośc z kraju)!!! Czy "coś innego" posiadasz w wystarczających ilościach??? A w ogóle te "powitania" proponuję przenieśc w okolice kas biletowych na Czyrnej - tylko trzeba ustalic jakiś termin! Może każdy poniedziałek o godzinie 9.02. Ja będę w okresie 1-12.02.2009. Do zobaczyska!

Jezusicku ferie! Poniedziałek ok. Daj znać parę dni wcześniej, a dotrę.

Dam znać ... i trzymam za słowo!!! :D:D

No, to jesteśmy umówieni:)

Użytkownik leśny dziad edytował ten post 09 październik 2008 - 23:06

#53 KaBeSz

KaBeSz

Konto usunięte

• PipPip
  • 107 postów
60

Napisano 10 październik 2008 - 13:13

tylko trzeba ustalic jakiś termin! Może każdy poniedziałek o godzinie 9.02. Ja będę w okresie 1-12.02.2009.

No, nie każ mi czekać. Z tego, co pamiętam, kasy najczęściej są już czynne ok. 8.30...
Wstańcie troszkę wcześniej :D

#54 Milana

Milana

Użytkownik

• Pip
  • 68 postów
  • Na forum od: 05.2007
7
  • Łódź

Napisano 11 październik 2008 - 19:42

Rozmarzyłam się jak czytam Wasze posty. Nie ma co, ja też uwielbiam Szczyrk. Wybieram sie tam już na Sylwestra, a co do ferii to jeszcze nie wiadomo gdzie. Trzymam kciuki za obietnice i mam nadzieję na tą "czerwonkę" też :)

#55 ksieski1st

ksieski1st

Użytkownik

• Pip
  • 37 postów
1
  • Lublin

Napisano 13 październik 2008 - 22:57

No, nie każ mi czekać. Z tego, co pamiętam, kasy najczęściej są już czynne ok. 8.30...
Wstańcie troszkę wcześniej :D

Ciężko będzie.
Ale proponuję te pół godzinki poświęcic na rozgrzewkę - pobliskie ośle łączki do dyspozycji...
Do zobaczyska.
Stach Księski

#56 KaBeSz

KaBeSz

Konto usunięte

• PipPip
  • 107 postów
60

Napisano 13 październik 2008 - 23:35

proponuję te pół godzinki poświęcic na rozgrzewkę - pobliskie ośle łączki do dyspozycji...

hmmm... to prowokacja?... czy tak wyszło?
:D

#57 ksieski1st

ksieski1st

Użytkownik

• Pip
  • 37 postów
1
  • Lublin

Napisano 14 październik 2008 - 07:31

hmmm... to prowokacja?... czy tak wyszło?
:D

Witaj KaBeSz!
Oczywiście nic nagannego nie miałem na myśli - a tak chyba to zrozumiałeś!
Jeśli nie "ośla łączka", to inna propozycja: od 8.30 dwa, a może nawet i trzy szybkie zjazdy z Bieńkuli, a spotkanie o 9.02!
A ja będę robił rozgrzewkę na talerzyku!
Pozdrawiam.
Stach Księski

#58 KaBeSz

KaBeSz

Konto usunięte

• PipPip
  • 107 postów
60

Napisano 14 październik 2008 - 08:04

Witaj KaBeSz!
Oczywiście nic nagannego nie miałem na myśli - a tak chyba to zrozumiałeś!

Nie zaczynałam nigdy od Czyrnej :eek:; parkujemy najczęściej gdzieś na Solisku, tak więc może nie Bieńkula (choć i ją lubię), a może Golgota lub ostatni odcinek 7 (bo wyżej wyciąg niekoniecznie czynny o tej porze).
Ale cieszę się, że nie proponujesz mi już tej oślej łączki... Wręcz mi ulżyło...:P Chyba nie mogłabym się aż tak poświęcić, nawet dla ludzi z tego forum ;)

#59 marecki

marecki

Użytkownik

• PipPip
  • 244 postów
  • Na forum od: 09.2007
64
  • Umiejętności: 1
  • Beskid Śl. 8 minut piechotką do wyciągu

Napisano 14 październik 2008 - 20:06

Widzę że szykuje Nam się mały zjazd na początku lutego pod "Bieńkulą" lub "Golgotą", jesli tylko śnieg dopisze ( a wierzę że dopisze) to i ja się tam zjawię:)
KaBeSz - jak nas( forumowiczów) poznasz, to i na tych oślich łączkach będziesz się z nami świetnie bawiła;):)

Pozdrawiam
marecki
[COLOR="Green"]Narty, to niezliczone przyjemnośći[/COLOR] ;)

#60 ksieski1st

ksieski1st

Użytkownik

• Pip
  • 37 postów
1
  • Lublin

Napisano 15 październik 2008 - 14:29

Widzę że szykuje Nam się mały zjazd na początku lutego pod "Bieńkulą" lub "Golgotą", jesli tylko śnieg dopisze ( a wierzę że dopisze) to i ja się tam zjawię:)

Teraz tylko pozostaje ustalić znak rozpoznawczy dla nas-forumowiczów!
Może kartka z napisem: "godz. 9:02"

KaBeSz - jak nas( forumowiczów) poznasz, to i na tych oślich łączkach będziesz się z nami świetnie bawiła;):)

Szczególnie jeśli trzeba np. doszkolić kogoś początkującego, jak ja moją kochaną żonę!
Pozdrawiam.
Stach Księski