Skocz do zawartości

Szczyrk - Czyrna - Solisko


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwowałem na kamerach. Myślałem, ze będzie gorzej no ale tak jak piszesz, pogoda i ferie miejscowych odstraszyły pewnie trochę no i wyszło znośnie.
Apropos kamieni to ciekawe czy to choroba wieku młodzieńczego(profilowanie tras) czy jakiś inny błąd w sztuce bo śniegu nie brakuje i więcej raczej nie będzie.Dzięki za relację
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym opisać moje spostrzeżenia z ostatnich wyjazdów do TMR 75% osób w ośrodku ledwo ogarnia narty 20% spokojnie daje radę a 5% dobrze między nimi jeździ nie przeszkadzają im odsypy muldy i ilość ludzi. Słuchając opinii na wyciągach te 3/4 to sami roszczeniowcy nie ogarniają nawet tego że aby jeździć po sztruksie trzeba być w ośrodku o 8 a nie o 11. Narzekają na kolejki 20 min do gondoli a mogą w tym czasie zrobić 2 zjazdy jest tylko małe ale trzeba wjechać orczykiem ( sam wczoraj tak robiłem). Myślę że raczej się to nie zmieni a hejt na TMR to ściema coś tam drobnego zawsze można poprawić ale ogólnie jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda nasłuchać się można sporo "ciekawych" rzeczy. Ubiegłotygodniowym hitem w gondoli był tekst, ze przydał by sie talerzyk od górnej stacji kanapy na Skrzyczne do trasy 3a :) tak ... chodzi o to 20 metrowe podejscie...

I ciekawostka na orczyku jeszcze nie spotkałem niezadowolonego narciarza a z każdym staram się pogadać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda nasłuchać się można sporo "ciekawych" rzeczy. Ubiegłotygodniowym hitem w gondoli był tekst, ze przydał by sie talerzyk od górnej stacji kanapy na Skrzyczne do trasy 3a :) tak ... chodzi o to 20 metrowe podejscie...

I ciekawostka na orczyku jeszcze nie spotkałem niezadowolonego narciarza a z każdym staram się pogadać 

Jak byłem tam przed Świętami to jeden pan nie mógł uwierzyć jak mu powiedziałem, że trzeba tam podejść żeby wrócić na SMR :) dwa razy zapytał czy aby na pewno, powiedziałem ,że można iść do schroniska i tam jest trochę łagodniejsze podejście. Na koniec stwierdził, że ośrodki są połączone, ale tylko w jednym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos kamieni to ciekawe czy to choroba wieku młodzieńczego(profilowanie tras) czy jakiś inny błąd w sztuce bo śniegu nie brakuje i więcej raczej nie będzie.Dzięki za relację

no i tu się nie zgodzę
na dole mamy tylko naturalny śnieg i jest go mało
na fisie raczej nie widziałem kamieni natomiast dalej niebieską owszem
jak sypnie jeszcze raz tyle będzie ok, ale i tak moim zdaniem powinni sporo nasypać od końca fisu do kolejki, taki pasek co by można było dojechać na sam dół jak już pojawi się ocieplenie
na fisie dowalić i będzie elegancko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym opisać moje spostrzeżenia z ostatnich wyjazdów do TMR 75% osób w ośrodku ledwo ogarnia narty 20% spokojnie daje radę a 5% dobrze między nimi jeździ nie przeszkadzają im odsypy muldy i ilość ludzi. Słuchając opinii na wyciągach te 3/4 to sami roszczeniowcy nie ogarniają nawet tego że aby jeździć po sztruksie trzeba być w ośrodku o 8 a nie o 11. Narzekają na kolejki 20 min do gondoli a mogą w tym czasie zrobić 2 zjazdy jest tylko małe ale trzeba wjechać orczykiem ( sam wczoraj tak robiłem). Myślę że raczej się to nie zmieni a hejt na TMR to ściema coś tam drobnego zawsze można poprawić ale ogólnie jest ok.

 

Te stare orczyki z czyrnej są na chodzie?

 

A jak statystycznie z agentami co o 8.30 w gondoli piersiowke pociagaja? Widać ich czy znikneli w tym sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym opisać moje spostrzeżenia z ostatnich wyjazdów do TMR 75% osób w ośrodku ledwo ogarnia narty 20% spokojnie daje radę a 5% dobrze między nimi jeździ nie przeszkadzają im odsypy muldy i ilość ludzi. Słuchając opinii na wyciągach te 3/4 to sami roszczeniowcy nie ogarniają nawet tego że aby jeździć po sztruksie trzeba być w ośrodku o 8 a nie o 11. Narzekają na kolejki 20 min do gondoli a mogą w tym czasie zrobić 2 zjazdy jest tylko małe ale trzeba wjechać orczykiem ( sam wczoraj tak robiłem). Myślę że raczej się to nie zmieni a hejt na TMR to ściema coś tam drobnego zawsze można poprawić ale ogólnie jest ok.

Sam hejtujesz... srodowisko spoleczne, znaczy material ludzki, ze niby drugi sort. Zart. PS. Dla mnie to jeden z powodow dla, ktorych jezdze w cz nie pl, tam wiekoszosc smiga nie lezy, pedzi nie hamuje.
Druga sprawa to jak sobie radzic. Wspomniales o strategii. Od siebie dodam, ze nawet w Bialce da sie uciec od tlumow. Trzeba byc z rana na Jan... potem przeskoczyc na 1/2 i juz.
W Szczyrku bylem raz, po poludniu w marcu, pustki i bajka, mimo, ze na zamknietych zwezenia, a na laczniku kamienie, spodobalo mi sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Szczyrku dostawa białego. Wracam już do domu, więc na stoku nie byłem, ale pod apartamentem wygląda to tak:



Spadło minimum 15 cm świeżego śniegu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witek,

 

jak tak dalej będą wyglądały zimy w Szczyrku, to zamiast myśleć o zmianie samochodu rozważ zakup skutera śnieżnego. Same korzyści, zawsze podjedziesz, zawsze znajdziesz wolne miejsce parkingowe, do tego ominiesz wszystkie korki :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, jak tak dalej będą wyglądały zimy w Szczyrku, to zamiast myśleć o zmianie samochodu rozważ zakup skutera śnieżnego. Same korzyści, zawsze podjedziesz, zawsze znajdziesz wolne miejsce parkingowe, do tego ominiesz wszystkie korki :D .

Żona już wybrała, ma być proekologiczne ;), a łańcuchy to ja zakładam niestety :). Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...