Skocz do zawartości

Szczyrk - Czyrna - Solisko


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Czy osoby które spędziły sylwester na stoku w SON albo BSA są w stanie odpowiedzieć, czy warto dopłacić za pakiet jazdy sylwestrowej z posiłkiem? Chodzi o to cóż to za posiłek, bo takiej informacji nie znalazłem - jeśli to zupa lub dosłownie jedna kiełbaska to wiem, że można podziękować i kupić oddzielnie, na stoku :)

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie: jak rozumieć tekst:

 

SKIPASS JUNIOR - przysługuje osobom powyżej 12 roku życia do dnia poprzedzającego dzień ukończenia 18 roku życia oraz posiadaczom kart ISIC, ITIC, EURO26, GO26. Abu skorzystać ze zniżki należy przedstawić dokument tożsamości lub kartę ISIC, ITIC, EURO26, GO26.

 

Czy posiadanie karty EURO26, ISIC itp. przez 24 letnią studentkę uprawnia ją do kupna zniżkowego karnetu?

Bo jak nie to po co te karty? Przecież ja też mogę miec kartę ITIC

 

 

Już się dowiedziałem - info Gopass świetnie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla akcjonariuszy TMR. W tym roku skipassy dla akcjonariuszy i pracownicze w przeciwieństwie do roku ubiegłego, nie działają na COS i BSA. Poniżej odpowiedź z GOPASS-a: Szanowny Panie, Karnet dla akcjonariuszy obowiązują jedynie w ośrodkach Tatry Mountain Resort – Centralny Ośrodek Sportu nie jest jednym z nich. Pozdrawiam serdecznie, S pozdravom, Kind regards, Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę słabo. Wychodzi, że dla samego Szczyrku nie warto kupować akcji, bo ogranicza się tylko do SONu. BSA można przeboleć, ale COSu nie bardzo.Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Trzeba będzie pomyśleć o zakupie sezonówki na wiosnę. Też jestem rozczarowany brakiem COS, tym bardziej, że mogę podejść do niego z buta a do SMR pozostaje zapchany skibus albo auto. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Nie wiecie może czy obecnie jest wystarczająca ilość śniegu przynajmniej na części zamkniętych tras (w szczegolności na Bienkuli,1, 7) tak aby pojezdzic i nie uszkodzić nart?

Może jakieś trudniejsze w COS byłyby przejezdne?

Tak żeby nie ograniczać sie tylko do otwartych niebieskich (sztruksu nie potrzebuje, nie chciałbym tylko skasować ślizgów)

 

Z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Nie wiecie może czy obecnie jest wystarczająca ilość śniegu przynajmniej na części zamkniętych tras (w szczegolności na Bienkuli,1, 7) tak aby pojezdzic i nie uszkodzić nart?

Może jakieś trudniejsze w COS byłyby przejezdne?

Tak żeby nie ograniczać sie tylko do otwartych niebieskich (sztruksu nie potrzebuje, nie chciałbym tylko skasować ślizgów)

 

Z góry dziękuje za odpowiedź

 

7 śniegu dużo, trochę drobnego kamienia, jeździłem w niedzielę - ślizgi całe.

1 mało śniegu, dużo przetarć, na dole przy drodze brak śniegu. 

Bieńkula - pojedyncze osoby jeździły, śniegu raczej jak na lekarstwo (trawa skoszona). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla akcjonariuszy TMR. W tym roku skipassy dla akcjonariuszy i pracownicze w przeciwieństwie do roku ubiegłego, nie działają na COS i BSA. Poniżej odpowiedź z GOPASS-a:

Szanowny Panie,

Karnet dla akcjonariuszy obowiązują jedynie w ośrodkach Tatry Mountain Resort – Centralny Ośrodek Sportu nie jest jednym z nich.
 

 

 

To jest kiepskie zagranie względem osób które kupiły akcje i też chyba niezgodne z ich własnym regulaminem:

 

TERMS AND CONDITIONS OF TMR SHAREHOLDERS CLUB SEASON 2018/2019 1.

These Terms and Conditions for the winter season 2018/2019, defined by Tatry mountain resorts, a.s., with the registered office at Demänovská Dolina 72, 031 01 Liptovský Mikuláš, Company number: 31 560 636, registered in the Commercial Register of District Court Žilina, Section: Sa, File No.: 62/L (hereinafter referred to as "TMR Company" or the "Operator"), shall govern the provision of services – transport via cableways and ski lifts, and the use of ski trails at individual resorts operated by the TMR Company, at the resort of Štrbské Pleso, which is operated by 1. Tatranská, akciová spoločnosť, with the registered office at K vodopádom 4051, 059 85 Štrbské Pleso, Company number: 31 395 783, registered in the Commercial Register of District Court Prešov, Section: Sa, File No.: 10427/P, at the resort of Skiareal Špindlerův Mlýn, which is operated by MELIDA, a.s., with the registered office at Špindlerův Mlýn 238, 543 51 Špindlerův Mlýn, Czech Republic, Company number: 241 66 511, registered in the Commercial Register of Regional Court Hradec Králové, Section: B, File no.: 3175, and at the resort of Szczyrkowski Ośrodek Narciarski, which is operated by SZCZYRKOWSKI OŚRODEK NARCIARSKI SPÓŁKA AKCYJNA, with the registered office at Narciarska 10, Szczyrk, 43-370

 

Tyle, że nie za bardzo mam pomysł jak można by od nich wyegzekwować zmianę decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wiatr bardzo mocny, chodzi juz tylko gondola i zolta. Gondole juz zwolnili, rano jeszcze nowa na Kope jezdzila ale przed chwila wylaczyli. Z pozytywow to brak kolejek ale otwarte tylko 2 trasy. Nie wiem jak z Jaworzyna, chcialem jechac ale obsluga powiedziala ze tez zamkneli. Z tego co widze to jest na zielono na mapkach wiec moze cos sciemnili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co działa na jutro? (Nie wiem czy to dobry pomysl jechać tam w sobotę....)


W środę bylo fantastycznie, choć otwarte były tylko 2 trasy i ondraszek. Na Skrzycznym ostro przygotowywali FIS wiec raczej na weekend otworzą. 7 na SMR też byla w dobrym stanie,pewnie też otworzą, 3 mozna bylo spokojnie zjechac na dół,tez ma byc dostepna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Końcu mogę się wypowiedzieć,bo w środę odwiedziłem SMR, w ubiegłym sezonie unikałem tego ośrodka. Powiem krótko, nie pamiętam tak udanego otwarcia sezonu na polskich stokach. Co prawda otwarte były tylko dwie trasy i Ondraszek na Skrzycznym, ale pogoda rekompensowała braki, spokojnie można było też zjechać zamkniętymi trasami 7 i 3 , mam wrażenie ,że oszczędzali je na świąteczny najazd. Jedyne do czego można się doczepić to widoczne braki w zbiorniku na wodę, jest prawie pusty a naśnieżyli raptem 3 trasy i to warstwą śniegu około 30-40 cm. Nie wiem ,czy to błąd w obliczeniach, czy mają w planach kolejny zbiornik, czy nie mieli możliwości budowy większego,kolejnego?

Obawiałem się ,że po poszerzeniu trasy stracą swój urok, na szczęście nie powstała tam polana w stylu Białki, czwórka i siódemka zachowały swój charakter, jazda jest przyjemna,a zjazdy czuć w nogach,bo trasy są długie.

Ludzie jadący tam pierwszy raz i oczekujący drugiej Białki mogą się zdziwić, nawet na niebieskich trasach są zwężenia, ścianki na których tworzą się oblodzenia i wychodzą kamienie, trójka ma w dolnej części boczne nachylenie.

Jakoś dziwnie wygląda Golgota niby poszerzona ,ale na środku stoi ogromny słup z kolejki,w ogóle dół przebudowali zrobili po spodem tunel,wydaje mi się ,że ta trasa jednak straciła,ale nie wiem ,bo była zamknięta.

Jedynka na Czyrnej nie była naśnieżana,więc w najbliższym czasie nie ma szans ruszyć, kiepska wiadomość w kontekście jazdy wieczornej, i zjazdu do gondoli, nie będzie wyboru tras.

Ludzi było niewielu, a wielu walczyło o życie mimo bardzo dobrych warunków narciarskich tego dnia. Nie wyobrażam sobie co dzieje się tam w szczycie sezonu.

Niesamowita praca jaką wykonano tam w ciągu zaledwie dwóch sezonów, super rozwiązano połączenie z Skrzycznym nie niszcząc i nie ingerując w szlak pieszy idący grzbietem.

Na Skrzycznym krajobraz bajkowy, ośnieżone choinki i pełne słońce, najlepsze co mogło mnie spotkać, Ondraszek z naturalnym śniegiem, trochę kamieni, ale do ominięcia. Mocno pracowali nad FIS-em więc trasa ruszy w najbliższym czasie.

Na koniec towarzystwo, z rozmów wynikało,że byli zarówno stali bywalcy, jak i nowi z przewagą jednak tych drugich. Komentarze jakie słyszałem mnie zadziwiały: za wąsko ,za płasko ,za stromo, lód ,kamienie, krzesełko nie grzeje ,za co ja płacę ,co to w ogóle za ośrodek, tylko Kasprowy się liczy...

Na pewno będę wracał, ale raczej po feriach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...