Skocz do zawartości

Szczyrk - Czyrna - Solisko


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Moja wiara to moja sprawa. Podejście kliencko-roszczeniowe do nartowania mi się nie podoba ale to jest raczej moja sprawa ale podobnie jak Ty ma prawo do wypowiedzenie swojego zdania i je wypowiadam. Jestem w 100% pewien, że gdyby wszystko w tym szczyrku grało idealnie to albo w ogóle nie pisałbyś na ten temat albo znalazłbyś - wzorem innych - coś do czego jednak można się przyczepić i na tym się skupił - taki charakter.

Natomiast wiele sugestii koncepcji czy życzeń z Twoich postów to po prostu nieprawda i to mi się nie podoba. Ocena tego gdzie i z kim instruktor ma jeździć nie należy do Ciebie bo nie masz o tym pojęcia, podobnie jak ocena, które trasy nadają się do nauczania a które nie i kto może po określonych trasach jeździć.

 

Pozdrowienia

 

Taka zasada kolego w kapitalizmie - płacę, więc mam prawa jako konsument. Ponadto w reklamie też nie można sobie tak bezkarnie naginać rzeczywistości. Nie te czasy.

 

Z resztą czy ja aż tak narzekam? Nie wydaje mi się. 

Przedstawiam swoją relację i sugestie na forum i tyle. Ty natomiast nie byłeś w tym roku, wklejasz jakiś film z jazdy po błocie sprzed kilku lat i robisz bezsensowne personalne wycieczki, do tego wiesz co bym zrobił "gdyby". Zaraz doczekam się recenzji mojej jazdy na nartach na podstawie postu z opisem pobytu w ośrodku SMR - zaczątki już są :D  Jasnowidz  ;)

 

A co do orczyka to się zgadzam - byłoby szkoda w jego miejscu zobaczyć kanapy, bo swój klimat ma i działa całkiem sprawnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markiz69 - bardzo dobrze to ująłeś. Mitek co jakiś czas wstawia film na którym jeździ po błocie i kamieniach. Chyba tak lubi. Broni tego SMR jakby miał tam udział.

Cześć

Wstawiam film tego typu aby Wam uświadomić, że na nartach dobrze można się bawić w każdych warunkach. Gdzieś napisałem nawet jakąś relację z tego wiosennego nartowania - jak znajdę to wstawię ale mogę się założyć, że nie było tam słowa krytyki czy wymieniania negatywów.

Gdybym wstawił na przykład taki film:

to prawdopodobnie by się okazało, że śniegu za dużo. :)

Po kamieniach ani błocie się nie jeździ je się omija albo nad nimi przelatuje na odciążeniu. Jeżeli Wy jeździcie po kamieniach to nic dziwnego, że niszczycie sprzęt.

Udziałów w SMR żadnych nie mam, co więcej jestem jedną z osób, która była tu wielokrotnie gnojona za wyrażane duże wątpliwości związane z modernizacją ośrodka - poczytaj historyczne posty. Nie lubię po prostu marudzenia a to co się dzieje od momentu gdy ruszyło SMR jest po prostu żenujące.

Najlepsze są dywagacje co powinni zrobić, gdzie wyciąg postawić, jak on ma chodzić, jak mają śniezyć itd. jakby ktokolwiek z piszących cokolwiek na ten temat wiedział.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markiz69 - bardzo dobrze to ująłeś. Mitek co jakiś czas wstawia film na którym jeździ po błocie i kamieniach. Chyba tak lubi. Broni tego SMR jakby miał tam udział.

 

Z tego co lokalni opowiadali kasę na udziałach w ośrodku zrobiła poprzednia ekipa. Teraz udziały można kupić chyba tylko w całości TMR, które ma więcej ośrodków, więc nie ma opcji na sam SMR. 

Właściwie jak już jesteśmy przy temacie - w sumie czuć, że to jest "korpo". 

Milion na reklamę w tvn mają, ale tysiąc dla porządnego kierowcy ratraka już nie, bo jakby mu wypłacili to firma padnie  :D Ważne żeby wyglądało. Z substancją gorzej. 

 

A co się tyczy tych kamieni - aby ominąć trzeba mieć gdzie, bo jak leżą po 10-20 cm od siebie na całej szerokości stoku, przez kolejne kilkadziesiąt metrów to już słabo. Ewentualnie widzieć gdzie leżą, bo tuż pod śniegiem ukryte jak miny też tam są. Najgorszy zadzior w ślizgu mi się zrobił właśnie na takim niewidocznym - zjeżdżałem sobie dość powoli na bok stoku aby poczekać na resztę ekipy - kamieni ani widu ani słychu na tym odcinku. Jak nagle trzepnęło to aż mi się zrobiło żal tych nart, mimo że nie są moje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek, nie do końca się z Tobą zgodzę - kiedyś miałeś pretensje, że ludzie wypowiadają się o prędkości wyciągu, nie mając o tym pojęcia. Ale o jakim "pojęciu" mowa? My na forum jesteśmy narciarzami, nie ekspertami - piszemy opinie po to, by ludzie którzy planują wyjazd wiedzieli, iż np. wyciągi jadą z prędkością na oko 3,5m/s, a nie deklarowane 5m/s. Nie interesuje mnie specjalne z jakich przyczyn - czy to zalecenie producenta, czy to może prędkość na "dotarcie" przez pierwszy rok, czy za duży tłok na trasach, czy problemy przy wsiadaniu dla rodzin z dziećmi. Po prostu dzielimy się tym, co widzimy jako klienci. Innym razem ktoś napisał długą opinię o tym, że dziś ośrodki narciarskie bardziej patrzą na zysk, niż np. na komfort zjeżdżania - kilkuzdaniową wypowiedź skwitowałeś słowem "bzdury". Nie napisałeś dlaczego się z czymś nie zgadzasz, nie podałeś własnych argumentów, tylko coś na zasadzie "jesteś głupi". Tak nie wygląda wymiana poglądów.

 

Taka zasada kolego w kapitalizmie - płacę, więc mam prawa jako konsument. Ponadto w reklamie też nie można sobie tak bezkarnie naginać rzeczywistości. Nie te czasy.

 

Oj, niestety tak powinno być, ale nie do końca jest. Wielu producentów podaje np. parametry niezgodne z rzeczywistością (a to akurat bardzo łatwo udowodnić) i nie ponoszą z tego tytułu żadnych konsekwencji. Wyciąg ma np. 615m, podają że 800m itp. Szkoda, że rząd bierze się tylko za tych, którzy przekręcają liczniki w używanych samochodach - nowych produktów i usług już to widocznie nie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co lokalni opowiadali kasę na udziałach w ośrodku zrobiła poprzednia ekipa. Teraz udziały można kupić chyba tylko w całości TMR, które ma więcej ośrodków, więc nie ma opcji na sam SMR. 

Właściwie jak już jesteśmy przy temacie - w sumie czuć, że to jest "korpo". 

Milion na reklamę w tvn mają, ale tysiąc dla porządnego kierowcy ratraka już nie, bo jakby mu wypłacili to firma padnie  :D Ważne żeby wyglądało. Z substancją gorzej. 

 

A co się tyczy tych kamieni - aby ominąć trzeba mieć gdzie, bo jak leżą po 10-20 cm od siebie na całej szerokości stoku, przez kolejne kilkadziesiąt metrów to już słabo. Ewentualnie widzieć gdzie leżą, bo tuż pod śniegiem ukryte jak miny też tam są. Najgorszy zadzior w ślizgu mi się zrobił właśnie na takim niewidocznym - zjeżdżałem sobie dość powoli na bok stoku aby poczekać na resztę ekipy - kamieni ani widu ani słychu na tym odcinku. Jak nagle trzepnęło to aż mi się zrobiło żal tych nart, mimo że nie są moje. 

Cześć

Panowie możecie sobie pisać co chcecie. Moje zdanie znacie i to co myślę o takim podejściu.

Skyflyer pisze Nie wiem nie znam si ę ale na oko chodzą wolniej więc krytykuję choć nie mam pojęcia dlaczego wolniej chodzą - i o to chodzi. Brawo

Krytykujecie podejście korpo a sami zachowujecie się jak typowi korpoklienci - wiem jak się zachowują bo organizowałem sporo wyjazdów dla korpo. Sposób myślenia, nawet sformułowania jak żywcem wyjęte z  problemów na tych wyjazdach.

Płacę wymagam i gówno mnie obchodzi. Cały wyjazd mam w głowie ofertę i jak czegoś nie będzie to im pokaże itd.

Człowiek się wtedy super bawi - taki typ. :)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skyflyer pisze Nie wiem nie znam si ę ale na oko chodzą wolniej więc krytykuję choć nie mam pojęcia dlaczego wolniej chodzą - i o to chodzi. Brawo

 

Ależ dokładnie tak jest, nie przeczę. Tak samo jak pasażer pociągu ma prawo krytykować koleje, przez które dojedzie gdzieś spóźniony, bo pociąg jedzie wolno - nie musi widzieć prędkościomierza i znać jakąś prędkość powinien pociąg w danym miejscu osiągać. To nie forum dla techników, ekspertów, tylko narciarzy, dzielących się opiniami. Poza tym akurat nie jestem typem wczasowicza, który po powrocie z wakacji (a nawet już na wczasach) kolekcjonuje listę zarzutów, którą wytnie organizatorowi. O SMR mam zdanie w 60% pozytywne, w 40% negatywne i na tym wg mnie powinna polegać kompletna relacja - piszemy zalety i wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Bieńkula poszła już w całkowite zapomnienie i będzie uruchamiana raz na kilka lat gdy porządnie sypnie śniegiem ? Widocznie ta trasa nie pasuje do nowej klienteli ośrodka ,której nawet niebieskie trasy są za trudne i postulują o zmianę koloru ,albo wypłaszczenie do poziomu Białki ,bo to wyznacznik poziomu trudności:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Bieńkula poszła już w całkowite zapomnienie i będzie uruchamiana raz na kilka lat gdy porządnie sypnie śniegiem ? Widocznie ta trasa nie pasuje do nowej klienteli ośrodka ,której nawet niebieskie trasy są za trudne i postulują o zmianę koloru ,albo wypłaszczenie do poziomu Białki ,bo to wyznacznik poziomu trudności:)

HELOOOOOŁ

Szczyrk_po_zmianach.jpg

Jak na razie idą z planem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELOOOOOŁ

Szczyrk_po_zmianach.jpg

Jak na razie idą z planem

pod względem inwestycji na pewno pójdą zgodnie z planem  ,chodzi o to ,że ta trasa będzie naśnieżana na szarym końcu , o ile w ogóle będzie ,bo jest po prostu za trudna ,albo za dobra jak kto woli ,a ta kanapa na Czyrnej jeszcze bardzie zatłoczy trasy, już teraz przy samej gondoli jest tam ciasno. Mam też wątpliwości do sensu stawiania kanapy na Małe Skrzyczne,w wielu ośrodkach za granicą w takie miejsca ,gdzie często wieje też wywożą orczyki i to wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod względem inwestycji na pewno pójdą zgodnie z planem  ,chodzi o to ,że ta trasa będzie naśnieżana na szarym końcu , o ile w ogóle będzie ,bo jest po prostu za trudna ,albo za dobra jak kto woli ,a ta kanapa na Czyrnej jeszcze bardzie zatłoczy trasy, już teraz przy samej gondoli jest tam ciasno. Mam też wątpliwości do sensu stawiania kanapy na Małe Skrzyczne,w wielu ośrodkach za granicą w takie miejsca ,gdzie często wieje też wywożą orczyki i to wystarcza.

Strasznie marudzisz. Bez Bieńkuli nie będzie końca świata. Popyt na ośrodek jest. To widać po kolejkach. Cieszmy się tym co jest i co będzie. Nie jest idealnie, ale można się wyjeździć że ho ho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Bieńkula poszła już w całkowite zapomnienie i będzie uruchamiana raz na kilka lat gdy porządnie sypnie śniegiem ? Widocznie ta trasa nie pasuje do nowej klienteli ośrodka ,której nawet niebieskie trasy są za trudne i postulują o zmianę koloru ,albo wypłaszczenie do poziomu Białki ,bo to wyznacznik poziomu trudności:)

Bieńkula idzie do generalnej przebudowy w przyszłym roku (nowy system naśnieżania oraz oświetlenie) chcą ją przygotować pod możliwość rozgrywania zawodów (homologacja FIS). Jak zadałem im pytanie kiedy będzie naśnieżona w tym sezonie, dostałem odpowiedź, że nie będzie (chyba że spadnie dużo naturalnego śniegu) - ale to oznaczało by konieczność posprzątania Czyrnej (a tam mamy magazyn zbędnego sprzętu z ośrodka, parking dla ratraków, stoliki, parasole i inne graty).

 

Te plany (3 kanap) są już raczej nieaktualne, chcą wybudować w przyszłym sezonie restaurację na Hali Skrzyczeńskiej, kanapę na Małe Skrzyczne i rewers do COS-u. Co do kanapy z Czyrnej i na Julianach decyzja ma zapaść w ciągu najbliższych tygodni (nie wiadomo czy zdążą z papierami).  

 

p.s.

Będę w okolicach od 21 do 24 lutego jakby co, może uda się zmontować jakąś większą ekipę ze Skiforum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek będę od czwartku do niedzieli. Pewnie będziemy się meldować około 8 na COS, kilka zjazdów i przejazd na SMR. Niestety w planach mamy tak 3-4 godziny jazdy, bo po południu trzeba będzie trochę mebli poskładać. Telefon powinieneś mieć do mnie, jakby co to może piątek, powinienem już mieć stół i krzesła, żeby nie trzeba było na stojąco degustować moich nalewek :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek będę od czwartku do niedzieli. Pewnie będziemy się meldować około 8 na COS, kilka zjazdów i przejazd na SMR. Niestety w planach mamy tak 3-4 godziny jazdy, bo po południu trzeba będzie trochę mebli poskładać. Telefon powinieneś mieć do mnie, jakby co to może piątek, powinienem już mieć stół i krzesła, żeby nie trzeba było na stojąco degustować moich nalewek :).

Jakbyś potrzebował pomocy przy skręcaniu (przenoszeniu) mebli to daj znać na priv. (pojęcie mam, dwie sprawne ręce też), będę sam z synem więc bez problemów. COS na początek dnia to chyba dobry pomysł (ewentualnie można na niego uciec około 10:30 jak w SMR będzie masakryczny tłum), ja będę się przebijał od parkingu na Julianach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieńkula idzie do generalnej przebudowy w przyszłym roku (nowy system naśnieżania oraz oświetlenie) chcą ją przygotować pod możliwość rozgrywania zawodów (homologacja FIS). Jak zadałem im pytanie kiedy będzie naśnieżona w tym sezonie, dostałem odpowiedź, że nie będzie (chyba że spadnie dużo naturalnego śniegu) - ale to oznaczało by konieczność posprzątania Czyrnej (a tam mamy magazyn zbędnego sprzętu z ośrodka, parking dla ratraków, stoliki, parasole i inne graty).

 

Te plany (3 kanap) są już raczej nieaktualne, chcą wybudować w przyszłym sezonie restaurację na Hali Skrzyczeńskiej, kanapę na Małe Skrzyczne i rewers do COS-u. Co do kanapy z Czyrnej i na Julianach decyzja ma zapaść w ciągu najbliższych tygodni (nie wiadomo czy zdążą z papierami).  

 

p.s.

Będę w okolicach od 21 do 24 lutego jakby co, może uda się zmontować jakąś większą ekipę ze Skiforum.

Czy dobrze myślę że kluczem do poprawy jakości w Szczyrku jest:

- ustabilizowanie stoków ( zadarnienie itp) choć nie wiem czy to możliwe ze względu na strukturę własności 

- wydajny i rozbudowany system naśniżania

- kanapy gdzie tylko to możliwe

Ostatni raz byłem na nartach w Szczyrku w 1992 roku, w styczniu, ciemno zimno i wichura, śniegu nie było prawie wcale, był wszechobecny lód, Beskidek zarośnięty jakimiś chaszczami itp bardzo bym chciał tam wrócić bo są i piękne wspomnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś potrzebował pomocy przy skręcaniu (przenoszeniu) mebli to daj znać na priv. (pojęcie mam, dwie sprawne ręce też), będę sam z synem więc bez problemów. COS na początek dnia to chyba dobry pomysł (ewentualnie można na niego uciec około 10:30 jak w SMR będzie masakryczny tłum), ja będę się przebijał od parkingu na Julianach.


Będę z synem i żoną. Pomoc i nadzór zapewnione :), ale dzięki. No chyba, że znowu dostawa nie wjedzie mi pod górkę, ale powinienem ogarnąć to swoim autem. Tak czy siak zaproszenie na degustację aktualne :) A nie orientujesz się czy powstał jakiś depozyt w COS. Tam możemy sobie podejść bez potrzeby odpalania auta, ale nie za bardzo chce mi sie jeździć z butami na plecach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiejszego dnia do 24.02 jestem w Szczyrku. Żona właśnie się rozchorowała i średnio mam z kim pojeździć :( Jeśli ktoś z forumowiczow miałby ochotę na towarzystwo na stoku to chętnie pojeżdżę w dobrym towarzystwie. Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiejszego dnia do 24.02 jestem w Szczyrku. Żona właśnie się rozchorowała i średnio mam z kim pojeździć :( Jeśli ktoś z forumowiczow miałby ochotę na towarzystwo na stoku to chętnie pojeżdżę w dobrym towarzystwie.

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Ja przyjadę w nocy z 20 na 21, więc zaczynam jeździć od 21 rano - odezwę się do Ciebie jak będę już na miejscu.

 

p.s.

Skibusem już razem jechaliśmy, więc może i damy radę na nartach (chyba że znowu kanapy wyłączą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę z synem i żoną. Pomoc i nadzór zapewnione :), ale dzięki. No chyba, że znowu dostawa nie wjedzie mi pod górkę, ale powinienem ogarnąć to swoim autem. Tak czy siak zaproszenie na degustację aktualne :) A nie orientujesz się czy powstał jakiś depozyt w COS. Tam możemy sobie podejść bez potrzeby odpalania auta, ale nie za bardzo chce mi sie jeździć z butami na plecach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zapytam Marcina z sąsiedniego forum i dam Ci znać. On tam organizował im wystawę (wieszał plakaty itp.) więc powinien być najbardziej ogarnięty w temacie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiejszego dnia do 24.02 jestem w Szczyrku. Żona właśnie się rozchorowała i średnio mam z kim pojeździć :( Jeśli ktoś z forumowiczow miałby ochotę na towarzystwo na stoku to chętnie pojeżdżę w dobrym towarzystwie.

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

 

 

będę jutro od samego rana  wyjątkowo w Szczyrku z grupą znajomych, może uda się spotkać i zaliczyć kilka wspólnych zjazdów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Bieńkula poszła już w całkowite zapomnienie i będzie uruchamiana raz na kilka lat gdy porządnie sypnie śniegiem ? Widocznie ta trasa nie pasuje do nowej klienteli ośrodka ,której nawet niebieskie trasy są za trudne i postulują o zmianę koloru ,albo wypłaszczenie do poziomu Białki ,bo to wyznacznik poziomu trudności:)

 

Biorąc pod uwagę to, że klientela w SMR w tym roku w okresie ferii nie mogła sobie w większości poradzić ze "ściankami" na niebieskich trasach, to może i dobrze się stało, że 5tka w tym roku jest nieczynna. 

Nie wiem jak oni mają zamiar podejść do tej trasy w przyszłych sezonach, ale mam wrażenie, że przydałoby się tam coś na wzór selekcji przed nocnym klubem na wjeździe, bo w przeciwnym wypadku będzie tam można obserwować dantejskie sceny.

 

W tym roku trasa została zostawiona sama sobie. Osobiście nie jechałem, obejrzałem tylko kilkunastu narciarzy i snowboardzistów, którzy się poważyli. Jeden zjechał. Reszta wyglądała jak na rajdzie przeprawowym w ciężkim terenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W COS znajdują się szafki, ale podobno były ostatnio jakieś kłopoty z ich używaniem. Nie wiem czy już to naprawili. Najlepiej zapytać się w COS (np. zadzwonić). Powinni wiedzieć. Jak się nie uda, to spróbuję się dowiedzieć z innej strony :)

 

Jednocześnie witam wszystkich na forum. Czytam je od jakiegoś czasu - konto założyłem ponad 2 lata temu, ale to jest dopiero mój pierwszy post. Niektórych użytkowników znam z innego forum. Natomiast pod tym nickiem udzielam się (mniej lub bardziej) na dwóch innych forach.

 

A jeśli chodzi o to, o czym pisał @moruniek, to zachęcam do odwiedzenia poczekalni przy dolnej stacji kolei na Jaworzynę - znajduje się tam galeria historii narciarstwa na Skrzycznem, której jestem współautorem :) https://www.facebook...98086480444353 

 

A tak w ogóle, to chyba nie ten temat ;)

Witamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W COS znajdują się szafki, ale podobno były ostatnio jakieś kłopoty z ich używaniem. Nie wiem czy już to naprawili. Najlepiej zapytać się w COS (np. zadzwonić). Powinni wiedzieć. Jak się nie uda, to spróbuję się dowiedzieć z innej strony :) Jednocześnie witam wszystkich na forum. Czytam je od jakiegoś czasu - konto założyłem ponad 2 lata temu, ale to jest dopiero mój pierwszy post. Niektórych użytkowników znam z innego forum. Natomiast pod tym nickiem udzielam się (mniej lub bardziej) na dwóch innych forach. A jeśli chodzi o to, o czym pisał @moruniek, to zachęcam do odwiedzenia poczekalni przy dolnej stacji kolei na Jaworzynę - znajduje się tam galeria historii narciarstwa na Skrzycznem, której jestem współautorem :) https://www.facebook...98086480444353 A tak w ogóle, to chyba nie ten temat ;)

Dzwoniłem, szafki fizycznie już są, ale żeby można zacząć je użytkować trzeba stworzyć regulamin, który musi mieć akceptację prawnika :D. Wygląda na to, że to może potrwać :). Witamy na forum. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W COS znajdują się szafki, ale podobno były ostatnio jakieś kłopoty z ich używaniem. Nie wiem czy już to naprawili. Najlepiej zapytać się w COS (np. zadzwonić). Powinni wiedzieć. Jak się nie uda, to spróbuję się dowiedzieć z innej strony :)

 

Jednocześnie witam wszystkich na forum. Czytam je od jakiegoś czasu - konto założyłem ponad 2 lata temu, ale to jest dopiero mój pierwszy post. Niektórych użytkowników znam z innego forum. Natomiast pod tym nickiem udzielam się (mniej lub bardziej) na dwóch innych forach.

 

A jeśli chodzi o to, o czym pisał @moruniek, to zachęcam do odwiedzenia poczekalni przy dolnej stacji kolei na Jaworzynę - znajduje się tam galeria historii narciarstwa na Skrzycznem, której jestem współautorem :) https://www.facebook...98086480444353 

 

A tak w ogóle, to chyba nie ten temat ;)

Cześć

Czołem Marcinie!

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...