Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Szczyrk - Centralny Ośrodek Sportu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
476 odpowiedzi w tym temacie

#461 Spiochu

Spiochu

FreeRiders

• PipPipPipPipPip
  • 2219 postów
  • Na forum od: 05.2006
1410
  • Umiejętności: 7
  • Śląsk

Napisano 16 grudzień 2017 - 20:05

Benefity działają na COS i BSA.

• marek_s podziękował za tę wiadomość

Zawody Skiforum: 2012 GS - 2 miejsce, 2013 SL - 1 miejsce :D

Moja jazda:

http://www.dailymoti...m/video/x3nh7il

#462 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2614 postów
  • Na forum od: 10.2011
6716

Napisano 16 grudzień 2017 - 22:46

Mała zagadka, co uchwyciła kamera ? 70ff6ccaffb21861bb81d9d6e0b35ac5.jpg Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#463 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12069 postów
  • Na forum od: 11.2007
7086
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 16 grudzień 2017 - 22:50

Cześć

Chyba czarna.

Pozdro

#464 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2614 postów
6716

Napisano 16 grudzień 2017 - 22:52

Cześć
Chyba czarna.
Pozdro

Czerwona, ale chodziło mi o postać z nartami na plecach. Zwróć uwagę na godzinę na górze zdjęcia. To jest dopiero motywacja.
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#465 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12069 postów
  • Na forum od: 11.2007
7086
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 16 grudzień 2017 - 23:29

Czerwona, ale chodziło mi o postać z nartami na plecach. Zwróć uwagę na godzinę na górze zdjęcia. To jest dopiero motywacja.

Cześć

Próbujesz mi wmówić, ze ta ciemna noc na zdjęciu jest czerwona - nie pij już.;)

A co do gościa lub gościówy z czołówką... sam w Szczyrku nie raz zjeżdżałem i chodziłem w nocy. A żebyś wiedział jakie imprezy były w akwarium...

Pozdrowienia

#466 moruniek

moruniek

Użytkownik

• PipPipPip
  • 550 postów
  • Na forum od: 03.2016
595
  • Umiejętności: 6
  • Rajszew

Napisano 20 grudzień 2017 - 12:34

Mamy nowe kamery:

http://www.skrzyczne...lna-stacja.html

http://www.skrzyczne...cos-doliny.html

#467 Rogue

Rogue

Użytkownik

• Pip
  • 39 postów
  • Na forum od: 11.2014
8
  • Umiejętności: 5
  • Marki

Napisano 20 grudzień 2017 - 13:53

Czemu mi nie bangla :(, ani ie, ani chrome?

#468 alvaro99

alvaro99

Użytkownik

• PipPip
  • 252 postów
  • Na forum od: 02.2010
20
  • Brzeszcze

Napisano 24 grudzień 2017 - 10:37

Cześć!

Jakie warunki w Szczyrku? Był ktoś?

Pozdrawiam

Update: Ale beznadzieja, nie ma biletów czasowych tylko dniowe!

#469 boogymen

boogymen

Nowy użytkownik

• Pip
  • 60 postów
  • Na forum od: 01.2012
38
  • Umiejętności: 5
  • Oświęcim

Napisano 24 grudzień 2017 - 14:00

Byłem wczoraj i dzisiaj. Wczoraj - ekstra. Dzisiaj lipa. Od rana deszcz i silny wiatr. Śnieg w oczach się topi. Będzie ciężko by wytrzymał do drugiego dnia Świąt. Tak mi przyszło do głowy ze najlepszym prezentem pod choinkę byłoby gdyby na trzy miesiące przyszedł do szczyrku mróz

#470 ARossi88

ARossi88

Użytkownik

• Pip
  • 80 postów
  • Na forum od: 01.2017
19
  • Połomia

Napisano 24 grudzień 2017 - 14:09

Byłem wczoraj i dzisiaj. Wczoraj - ekstra. Dzisiaj lipa. Od rana deszcz i silny wiatr. Śnieg w oczach się topi. Będzie ciężko by wytrzymał do drugiego dnia Świąt. Tak mi przyszło do głowy ze najlepszym prezentem pod choinkę byłoby gdyby na trzy miesiące przyszedł do szczyrku mróz

Oj prezent by wszystkim siadł, ale zapewne otrzymamy taki w nowym roku  :)  i zima będzie i na święta i na weekend majowy, bo co się odwlecze...  :lol:  no co, marzenia się spełniają podobno ?  :rolleyes:

• boogymen podziękował za tę wiadomość

#471 bubol

bubol

Użytkownik

• PipPipPipPip
  • 1439 postów
  • Na forum od: 01.2010
1159
  • Umiejętności: 1
  • Katowice

Napisano 24 grudzień 2017 - 14:17

Nie było jeszcze konkretnych mrozów ,śnieg nie jest związany z podłożem ,tak to wygląda niestety,jak już nie sypie ,to oby chociaż przymroziło

#472 moruniek

moruniek

Użytkownik

• PipPipPip
  • 550 postów
  • Na forum od: 03.2016
595
  • Rajszew

Napisano 22 luty 2018 - 15:46

Moje przypuszczenia się potwierdziły dziś na COS jeździł Pan Prezydent, ale nie o tym w relacji.

Na COS strasznie wiało, mało głowy nie urwało, do tego pochmurno, dlatego zdjęć jakoś dużo nie robiłem, mój syn był dumny, że zjechał drugą czarną w życiu więc co chwila wchodził w kadr. 

Wiało i piździło.

Wia_o_i_pi_dzi_o.jpg

Na_COS_wia_o.jpg

Przygotowanie tras bardzo dobre.

Trasy_ok_2.jpg

Trasy_ok.jpg

P_20180222_103207.jpg

3a - gdzie ta trasa.

Znajd_tras.jpg

3_miejscami_zasypana.jpg

Wyszło słonko i zrobiło się bajkowo.

Wysz_o_s_o_ce_i_zrobi_o_si_bajkowo.jpg

Bajkowo.jpg

Bajkowo_cd.jpg

Trasa_3_pi_kne_widoki.jpg

Podsumowując dziś COS przygotowany bardzo dobrze, trasa 3a jak wychodzi słońce jak z bajki. Na górze silny wiatr i zawieje śnieżne. 

#473 Leitner

Leitner

Nowy użytkownik

• 9 postów
  • Na forum od: 09.2015
27
  • Warszawa

Napisano 15 czerwiec 2018 - 22:40

Pierwsze ciekawostki, których dowiedziałem się podczas konferencji PSNiT a które wszystkich tu chyba zainteresują. Zostały podane wieloletnie plany ośrodka COS OPO Szczyrk na rozwój Skrzycznego. Są to koncepcje rozwoju zależne od wielu czynników.

Najważniejsza informacja to taka, że Ministerstwo Sportu i Turystyki dofinansowało modernizację i rozbudowę systemu sztucznego naśnieżania w COSie w wysokości 1,4 mln zł. Środki te będą wykorzystane jeszcze w tym roku.

Jak wygląda koncepcja na najbliższe wiele wiele lat?

* budowa zbiornika wodnego do sztucznego naśnieżania

* rozbudowa sztucznego naśnieżania (modernizacja istniejącego i naśnieżanie nowych tras)

* budowa kolei krzesełkowej Kanion (mostek na FIS) - Doliny (górna część polany)

* budowa kolei krzesełkowej dół Dolin - Skrzyczne (wstępnie - nie po śladzie orczyka)

* oświetlenie jednej z tras prowadzących z Jaworzyny do Szczyrku

#474 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2614 postów
6716

Napisano 22 lipiec 2018 - 19:47

Trzeba będzie spróbować:

https://www.facebook...41138689282262/

„Niespodzianka! W dniu wczorajszym, bez żadnych zapowiedzi wprowadziliśmy Nasze pierwsze piwo w historii! Skrzyczeński Pils. Piwo powstało we współpracy z Bielskim Browarem Wirtuozeria Restauracja Wirtuozeria, którego mieliśmy przyjemność gościć w zeszłym roku na Festiwalu Piw Regionalnych. Kto był ? Kto próbował ? Ważna informacja - inauguracja się udała bo wypiliście go do samego końca, do ostatniej butelki, gdybyśmy nie schowali paru sztuk, nawet byśmy go nie spróbowali! Informacja ta jest o tyle ważna, że nie zamierzamy spocząć na laurach i już na dniach pojawi się jego lana wersja. Co więcej ? Zobaczymy. Ale jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa ! A pomysłów mamy od groma! Spokojnej niedzieli wszystkim! Pozdrowionka z góry! 🙋🏻‍♂️⛰🍻”

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#475 bodex4

bodex4

Użytkownik

• PipPipPip
  • 391 postów
  • Na forum od: 01.2012
72
  • Umiejętności: 4

Napisano 23 lipiec 2018 - 13:59

W  końcu chodzenie po górach zaczyna nabierać sensu .......:)

#476 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2614 postów
6716

Napisano 19 sierpień 2018 - 12:43

Trochę single track-ów dla Jana Kovala:
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikahttps://uploads.tapa...b5f7253f37.heicDołączona grafika

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#477 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2614 postów
6716

Napisano 13 wrzesień 2018 - 16:17

http://www.skrzyczne...skrzycznem.html

Inwestycyjnie na Skrzycznem

Na terenie ośrodka narciarskiego Skrzyczne, należącego do Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku, realizowana będzie przed najbliższym sezonem zimowym kolejna inwestycja istotna dla jego funkcjonowania.

Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku wnioskował do Ministerstwa Sportu i Turystyki o przyznanie środków na przeprowadzenie ważnej inwestycji. Projekt „Przebudowa instalacji naśnieżania wraz z instalacją zasilania elektroenergetycznego, instalacją sterowniczą i rozdzielniami elektrycznymi – przebudowa pompowni wody (Dolina Tartak) – II etap” znalazł się ostatecznie w programie o szczególnym znaczeniu dla sportu. Zadanie to zrealizowane zostanie jeszcze przed rozpoczęciem najbliższego sezonu zimowego. Jego wykonanie wymiernie poprawi działanie systemu instalacji naśnieżania na trasach ośrodka na Skrzycznem.

To nie pierwsza z tegorocznych inwestycji z myślą o sezonie narciarskim. Już wcześniej dobiegł końca projekt „Budowa wewnętrznej instalacji naśnieżania trasy narciarskiej w Szczyrku przy ul. Cicha – Kanion”.

– Narciarzy i snowboardzistów, którzy doceniają i lubią nasz ośrodek, nie brakuje. Co roku przybywa do nas sporo miłośników zimowych aktywności. Dbamy o to, aby z wykorzystaniem ministerialnych środków zapewniać im systematycznie coraz lepsze warunki – mówi Ireneusz Furczyk, dyrektor COS-OPO w Szczyrku.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  • moruniek podziękował za tę wiadomość