Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie i kiedy jedziemy na narty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
955 odpowiedzi w tym temacie

#941 Mikoski

Mikoski

Użytkownik

• PipPip
  • 201 postów
  • Na forum od: 03.2016
164
  • Umiejętności: 1
  • Górny Śląsk

Napisano 13 styczeń 2017 - 19:54

Nareszcie urlop dzisiaj w nocy ruszam z żoną i córkami plus nasi przyjaciele kierunek Włochy ,baza będzie w okolicach Bormio planuję małe safari ,Santa Caterina ,Bormio 3000, Livigno i może coś jeszcze.W niedzielę zaczynamy !!!

ACL coraz mocniejszy w Marcu rozpoczęcie sezonu 17\18

#942 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12024 postów
  • Na forum od: 11.2007
7044
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 13 styczeń 2017 - 20:31

Nareszcie urlop dzisiaj w nocy ruszam z żoną i córkami plus nasi przyjaciele kierunek Włochy ,baza będzie w okolicach Bormio planuję małe safari ,Santa Caterina ,Bormio 3000, Livigno i może coś jeszcze.W niedzielę zaczynamy !!!

Cześć

Nie zapomnij o Isolaccia. Gdy w Bormio czy Livigno sporo ludzi i taki sobie śnieg tam zawsze jest po prostu pusto i idealnie przygotowane trasy Polecam przynajmniej na jeden dzień.

Pozdrowienia

#943 Mikoski

Mikoski

Użytkownik

• PipPip
  • 201 postów
164
  • Górny Śląsk

Napisano 13 styczeń 2017 - 20:49

Cześć

Nie zapomnij o Isolaccia. Gdy w Bormio czy Livigno sporo ludzi i taki sobie śnieg tam zawsze jest po prostu pusto i idealnie przygotowane trasy Polecam przynajmniej na jeden dzień.

Pozdrowienia

Cześć 

Dzięki za namiar na pewno rozważymy to przy wieczornej biesiadzie  ;) karnet kupię na cały region . W jakiej odległości jest ten ośrodek od Bormio ? .Tłumów raczej nie powinno być bo trafiamy jeszcze na ostatni tydzień niskiego sezonu.

Pozdro

#944 Mikoski

Mikoski

Użytkownik

• PipPip
  • 201 postów
164
  • Górny Śląsk

Napisano 13 styczeń 2017 - 20:59

Cześć

Pozdrowienia

Własnie sobie wyguglowałem  :P i wychodzi mi że do tej stacji mam 10 minut samochodem,jeszcze raz dzięki.

Pozdrawiam

#945 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12024 postów
  • Na forum od: 11.2007
7044
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 13 styczeń 2017 - 20:59

Cześć 

Dzięki za namiar na pewno rozważymy to przy wieczornej biesiadzie  ;) karnet kupię na cały region . W jakiej odległości jest ten ośrodek od Bormio ? .Tłumów raczej nie powinno być bo trafiamy jeszcze na ostatni tydzień niskiego sezonu.

Pozdro

Cześć

Z Bormio jedziesz na Livigno i to jest chyba max 5-6 minut. Dolna stacja przy głównej trasie przed miejscowością Valdidentro - pierwsza wiocha od strony Bormio. Można też dojechać przez LaMotta ale nigdy tam nie jechałem bo wyciągi zawsze były nieczynne - jeszcze bliżej praktycznie w granicach Bormio tylko na przeciwległym stoku doliny. Zerknij na mapę - to bardzo blisko Bormio.

Pozdro

#946 MarcinWysocki

MarcinWysocki

Nowy użytkownik

• 11 postów
  • Na forum od: 10.2016
0
  • Umiejętności: 4
  • Gniezno

Napisano 15 styczeń 2017 - 22:07

Za dwa tygodnie jedziemy z dziewczyną już nie mogę się doczekać, gdzie wy jedziecie?

#947 akleiw

akleiw

Użytkownik

• Pip
  • 39 postów
  • Na forum od: 12.2014
25
  • Umiejętności: 6
  • Łódź

Napisano 05 marzec 2018 - 19:01

Będzie ktoś w Tignes 10 -17 marca? Jadę solo z Espace, przydałby się jakiś kompan na freeride :)

#948 zając

zając

Użytkownik

• PipPip
  • 153 postów
  • Na forum od: 01.2012
68
  • Umiejętności: 5
  • Katowice

Napisano 07 marzec 2018 - 20:54

Jutro (8 marca) wybieram się do BSA w Szczyrku na wieczorne nartowanie. Gdyby ktoś też chciał tam zawitać, albo chciał się przyłączyć do wyjazdu, to zapraszam do kontaktu. Wyjazd z Katowic przed 16.00.

#949 krzysztofbr

krzysztofbr

Nowy użytkownik

• 4 postów
  • Na forum od: 02.2015
0

Napisano 16 marzec 2018 - 23:32

Jutro (8 marca) wybieram się do BSA w Szczyrku na wieczorne nartowanie. Gdyby ktoś też chciał tam zawitać, albo chciał się przyłączyć do wyjazdu, to zapraszam do kontaktu. Wyjazd z Katowic przed 16.00.

18-24 Kitzbuhel, Lofer, Leogang, Skicircuss, rejon Salzburga, jezdze sam wiec chetnie sie podczepie. towarzysko ale i sportowo mocno

#950 metaal

metaal

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1110 postów
  • Na forum od: 02.2006
241
  • Umiejętności: 7
  • Lublin

Napisano 13 kwiecień 2018 - 23:59

Witam

Narty w kwietniu- jeszcze bym gdzieś wyskoczył. Niestety mam tylko jedną osobę chętną na taki wyjazd. Myślałem o wyprawie przed majówką 5-6 dni.

Gdyby były chętne dwie osoby, to można by coś zorganizować. Np. Kaunertal - można by zabrać tyczki i trochę poćwiczyć jazdę sportową.

Jechał bym z Lublina. Może inne propozycje, trzeba by zakończyć fajnie ten sezon.

Postrufka

#951 moruniek

moruniek

Użytkownik

• PipPipPip
  • 533 postów
581
  • Umiejętności: 6
  • Rajszew

Napisano 15 kwiecień 2018 - 09:23

Witam

Narty w kwietniu- jeszcze bym gdzieś wyskoczył. Niestety mam tylko jedną osobę chętną na taki wyjazd. Myślałem o wyprawie przed majówką 5-6 dni.

Gdyby były chętne dwie osoby, to można by coś zorganizować. Np. Kaunertal - można by zabrać tyczki i trochę poćwiczyć jazdę sportową.

Jechał bym z Lublina. Może inne propozycje, trzeba by zakończyć fajnie ten sezon.

Postrufka

Też jeszcze coś myślę, żeby się gdzieś wybrać, ale mi zdecydowanie bardziej pasuje termin od 19 kwietnia (wyjazd w czwartek na noc), jazda na nartach do 23 kwietnia włącznie i powrót po nartach w nocy by we wtorek być już w pracy.  Miałem klepnięty wyjazd w tym terminie ale niestety organizator uległ kontuzji i wyjazd został odwołany z przyczyn oczywistych.

#952 diego72

diego72

Nowy użytkownik

• 8 postów
  • Na forum od: 03.2017
0
  • Umiejętności: 4

Napisano 15 kwiecień 2018 - 22:16

Też jeszcze coś myślę, żeby się gdzieś wybrać, ale mi zdecydowanie bardziej pasuje termin od 19 kwietnia (wyjazd w czwartek na noc), jazda na nartach do 23 kwietnia włącznie i powrót po nartach w nocy by we wtorek być już w pracy.  Miałem klepnięty wyjazd w tym terminie ale niestety organizator uległ kontuzji i wyjazd został odwołany z przyczyn oczywistych.

. Witam wyjazd aktualny?

#953 borysiek9999@gmail.com

borysiek9999@gmail.com

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 05.2018
0

Napisano 26 maj 2018 - 13:32

My w tym roku bierzemy z narzeczoną (już niedługo) ślub i planujemy wyjazd w Sudety. Trochę nas to będzie kosztować, ale czytałem fajny artykuł z różnymi miejscami na wyjazd tutaj:  www.vivus.pl/moje-finanse/jest-okazja-jest-pozyczka/gdzie-na-narty-w-polsce-najlepsze-osrodki-narciarskie-w-polsce/ i myślę nad tym, żeby może pożyczyć niewielką kwotę...

#954 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2584 postów
  • Na forum od: 10.2011
6294
  • Umiejętności: 7

Napisano 26 maj 2018 - 13:49

My w tym roku bierzemy z narzeczoną (już niedługo) ślub i planujemy wyjazd w Sudety. Trochę nas to będzie kosztować, ale czytałem fajny artykuł z różnymi miejscami na wyjazd tutaj: "tu była lichwa" i myślę nad tym, żeby może pożyczyć niewielką kwotę...

Zarejestrowałeś się parę minut temu by wciskać nam tą lichwę? Poczytaj trochę forum a zauważysz, że mamy tu alergię na kryptoreklamę.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#955 WojtekM

WojtekM

Nowy użytkownik

• Pip
  • 97 postów
  • Na forum od: 03.2013
106

Napisano 26 maj 2018 - 18:47

My w tym roku bierzemy z narzeczoną (już niedługo) ślub i planujemy wyjazd w Sudety. Trochę nas to będzie kosztować, ale czytałem fajny artykuł z różnymi miejscami na wyjazd tutaj:  www.vivus.pl/moje-finanse/jest-okazja-jest-pozyczka/gdzie-na-narty-w-polsce-najlepsze-osrodki-narciarskie-w-polsce/ i myślę nad tym, żeby może pożyczyć niewielką kwotę...

Olej lichwiarzy.

#956 adamski10

adamski10

Użytkownik

• PipPipPip
  • 394 postów
  • Na forum od: 02.2009
201
  • Jordanów

Napisano 26 maj 2018 - 20:38

Idź do roboty to ci starczy..