Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie i kiedy jedziemy na narty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
956 odpowiedzi w tym temacie

#41 Nikko

Nikko

Użytkownik

• PipPipPip
  • 311 postów
  • Na forum od: 10.2006
45
  • Umiejętności: 7
  • Warszawa

Napisano 04 listopad 2006 - 12:30

Tak, zgadza sie - ja tez kocham Bieszczady. Gdyby tylko tam wiecej stacji narciarskich bylo :)
[FONT="Arial"][COLOR="Lime"]"And I think to myself what a wonderful world..."[/COLOR][/FONT]
[COLOR="Red"]Pozdrawiam, Michał.[/COLOR]

#42 djbright

djbright

Użytkownik

• PipPip
  • 179 postów
9
  • Umiejętności: 5
  • Kraków

Napisano 04 listopad 2006 - 12:33

No niestety wyciagow to jest tam malo mozna na palcach jednej reki zliczyc , ale wazny jest tez klimat i spokoj:), a trezba przyznac ze w bieszczadach nawalu ludzi nie ma:)

#43 viper82

viper82

Użytkownik

• PipPip
  • 195 postów
  • Na forum od: 11.2006
16
  • Umiejętności: 6
  • Gorzów Wlkp... stolica Polski

Napisano 04 listopad 2006 - 12:35

Albo mi sie zdaje albo mi cos umknelo nie czytajac uwaznie ale nikt nie wspomnial o naszych poludniowych sasiadach Czechach. Rok temu odwiedzilem Harrachov, Rokytnice i Spindlarowy Mlyn (czy jakos tak) i uwazam ze do dobrej jazdy i bialego szalenstwa nie trzeba niczego innego. Szczegolnie Rokytnica jest rewelacyjna. Najdluzszy wyciag kanapowy i w ogole w Czechach. Rewelka:D
I’ll give you everything you want, except the thing that you want, you are the first one of your kind

#44 Bartek

Bartek

Użytkownik

• PipPipPip
  • 458 postów
  • Na forum od: 08.2006
44
  • Olkusz

Besenova to nic. Tatralandia robi wrażenie - byłem, jak ceny były jeszcze 3 razy niższe.

Ale w Oravicach wygląda naprawde nieźle.

W Oravicach basen wygląda nieźle tylko z wierchu ;] aczkolwiek ta trasa nawet, nawet :P

#45 Nikko

Nikko

Użytkownik

• PipPipPip
  • 311 postów
45
  • Warszawa

Fakt, to jest plus jesli chodzi o ludzi - chociaz ja w zwiazku z moim niewielkim doswiadczeniem, na nartach Bieszczady zwiedzilem tylko wlasnie na tym stoku w Bystrem.
[FONT="Arial"][COLOR="Lime"]"And I think to myself what a wonderful world..."[/COLOR][/FONT]
[COLOR="Red"]Pozdrawiam, Michał.[/COLOR]

#46 kodnam

kodnam

Użytkownik

• PipPip
  • 214 postów
  • Na forum od: 01.2006
43
  • Górny Śląsk

Napisano 04 listopad 2006 - 12:39

Z pewnością kilka razy odwiedzę Szczyrk i może Wisłę, Ustroń, a chciałbym też zorganizować kilkudniowy wypad przed Bożym Narodzeniem na Słowację, np. na Velka Race, o ile warunki dopiszą.
[COLOR="Navy"]Pozdrawiam, Przemek.[/COLOR]:)
www.galerianarciarska.net

#47 djbright

djbright

Użytkownik

• PipPip
  • 179 postów
9
  • Umiejętności: 5
  • Kraków

Napisano 04 listopad 2006 - 12:41

Ja swoje pierwsze kroki stawialem na "stoku" :) (dl bodajze 600m) w cisnej na nartach polsport klasykach:) i nie powiem bo krotki byl ale jakies pierwsze 200m to byla sciana i to w dodatku z muldami, nauka byla trudna bo gleba za gleba ale wytrwalosc przyniosla efekty:)

Bylem jeszcze w ustrzykach tylko juz nie pamietam ktorych na gromadzyniu, dosc byl stok przygotowany dl ok 900m ale ludzi byla kupa:)
Obok wlasnie jest laworta , ale duzo wiary z ukrainy:)

widze ze szczyrk i okolice rzadza:)

#48 Jaro

Jaro

Użytkownik

• PipPip
  • 145 postów
16
  • Warszawa

Napisano 04 listopad 2006 - 15:57

Móje plany na ten sezon to : 25 listopada jadę do Val Thorens na tydzień, mam nadzieje, że będzie można już fajnie pozjeżdżać. W styczniu tydzień na Chopoku a potem jak się uda to jeszcze z tydzień w Dolomitach. W między czasie parę małych wypadów na polskie stoki. :rolleyes: Jak ktoś jedził w listopadzie w Val Thorens to niech się podzieli wrażeniami, bo nie wiem na co się nastawić. :cool:

#49 jozio86

jozio86

Użytkownik

• PipPipPip
  • 564 postów
  • Na forum od: 08.2006
129
  • Umiejętności: 1
  • chorzów city...

Napisano 04 listopad 2006 - 16:24

8 albo 15 grudnia wyjazd na tydzien w alpy do austrii(najprawdopodobniej nassfeld albo gerlitzen) pozniej od 28 grudnia do 1 stycznia Velka Raca :D A pozniej to bede juz tak splokany, ze nie wiem czy gdziekolwek wyjade :P no moze uda mi sie skoczyc na jeden dzien na czantorie na nowe krzeselko :D i jak dopisza warunki to w marcu brenna...

#50 ZanZibi

ZanZibi

Użytkownik

• PipPipPip
  • 454 postów
163
  • Obecnie Berlin

Napisano 04 listopad 2006 - 16:40

Witam :)
U mnie, pewnie jak co roku na Jaworzynie Krynickiej rozruch, a potem weekendowe wypady do Zakopanego (przy ładnej pogodzie-Kasprowy, przy gorszej-Nosal, Gubałówka) i tydzień w styczniu w Małym Cichym :). Pod koniec sezonu, przy sprzyjających wiatrach :D może Austria albo Włochy :).
A kiedy jakieś forumowe jazdy na Kasprowym? Są chętni? :D
Pzdr :)

#51 jan koval

jan koval

FreeRiders

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 9308 postów
  • Na forum od: 09.2006
3560
  • Umiejętności: 9
  • oryginalnie z p-nia

Napisano 05 listopad 2006 - 05:36

Witam :)
U mnie, pewnie jak co roku na Jaworzynie Krynickiej rozruch, a potem weekendowe wypady do Zakopanego (przy ładnej pogodzie-Kasprowy, przy gorszej-Nosal, Gubałówka) i tydzień w styczniu w Małym Cichym :). Pod koniec sezonu, przy sprzyjających wiatrach :D może Austria albo Włochy :).
A kiedy jakieś forumowe jazdy na Kasprowym? Są chętni? :D
Pzdr :)

nie bede opowiadal bo i po co........ ale zapewniam ze bedzie niesamowicie....:)

#52 agatap

agatap

Użytkownik

• Pip
  • 43 postów
4
  • Sosnowiec

Napisano 05 listopad 2006 - 10:24

Cytat:
Napisane przez TomasZajac Zobacz wiadomość
Besenova to nic. Tatralandia robi wrażenie - byłem, jak ceny były jeszcze 3 razy niższe.

Ale w Oravicach wygląda naprawde nieźle.
W Oravicach basen wygląda nieźle tylko z wierchu ;] aczkolwiek ta trasa nawet, nawet

To prawda tartalandia robi wrazenie i w cenach jest konkurencyjna w stosunku do Beszenowej -Beszenowa to dla mnie porazka była w tym roku :( w Popradzie jest podobno fajnie...

Co do narciarstwa to raczej Zwardoń Mały,Wielki Rachowiec i Korbielów baaardzo dawno temu :) Nie mam czasu na chwile obecna od kilku lat na nic :)

#53 anita

anita

Zabanowany!

• PipPipPip
  • 347 postów
102

Napisano 05 listopad 2006 - 13:02

Austria...
mam nadzieje ze urlopu i pieniedzy starczy na trzy wyjazdy tygodniowe jak co roku :)
Anita

#54 _mAcIek_

_mAcIek_

Nowy użytkownik

• 4 postów
0
  • ZKIW

Napisano 05 listopad 2006 - 13:15

Ja będę szalał jak co roku, czyli:
Puławy (kiczera)
Lesko (lesko-ski)
Karlików
no i może wyrwe sie gdzies dalej np. do białki tatrzańskiej albo krynicy.:D
Pozdro!

#55 kamilos

kamilos

Użytkownik

• PipPip
  • 207 postów
  • Na forum od: 12.2005
3
  • Umiejętności: 8
  • Racibórz

Napisano 05 listopad 2006 - 13:45

Ja będę szalał jak co roku, czyli:
Puławy (kiczera)
Lesko (lesko-ski)
Karlików
no i może wyrwe sie gdzies dalej np. do białki tatrzańskiej albo krynicy.:D
Pozdro!

Jak zawsze Istebna:( Ale na ferie najprawdopodobniej na Łysą Góre w Dziwiszowie.

#56 ski_kuba

ski_kuba

Użytkownik

• PipPip
  • 158 postów
  • Na forum od: 12.2005
8
  • Umiejętności: 8
  • PIĘKNE MAZOWSZE

Napisano 05 listopad 2006 - 13:55

Napewno kilka dni spędzę we włoskim kurorcie Civetta.
Nastepnie Zakopane -> jak co roku :)
I wybieram sie na kilka dni gdzies w okolice Zakopanego ale nie mam pojecia na ktorym stoku bedziemy jezdzic, ale najprawdobniej Białka albo Małe Ciche :)
Pozdrawiam całą załogę skiforum.pl

#57 ol73

ol73

Użytkownik

• Pip
  • 31 postów
4
  • Skaryszew

Napisano 05 listopad 2006 - 14:05

Witam,
Ja w tym sezonie Zacznę od BT, Potem wyskok na kilka dni do Zwardonia koło Żywca. A tam wypady do Słowacji i na stoki w pobliżu. Od Grudnia ma ruszyć Kasprowy, wiec dwu dniowe wyprawy na Goryczkowa i Gąsienicowa. Pod koniec sezonu Alpy.

#58 mario_fun

mario_fun

Hochkar Gruppen

• PipPipPip
  • 883 postów
  • Na forum od: 09.2006
208
  • Chełm, Lubelskie

Napisano 05 listopad 2006 - 14:34

Na pewno pojadę do Krynicy i Wierchomli w grudniu i na początku stycznia. Mam też zamiar odwiedzić Małe Ciche, Białkę, Bukowinę i jeszce kilka ośrodków narciarskich w okolicach Zakopanego, oczywiście jeśli będą odpowiednie warunki narciarskie. Jeśli zima będzie ciepła (brak śniegu) to jadę do Austrii.
pozdrawiam:)
[COLOR=blue]Pozdrawiam, mario_fun [/COLOR]:):cool::D

#59 Lutek

Lutek

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3156 postów
  • Na forum od: 05.2006
360
  • Poznań / Bydgoszcz

Napisano 05 listopad 2006 - 15:12

Ale z tym Małym Cichym to nie przesadzajcie. Przecież my jesteśmy Mali i zachowujemy się Cicho. A teraz ta miejscówka staje się Duża i Głośna...:confused: ;)
Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Żninie
-> ZAPRASZAM <- :)

#60 kajuJ

kajuJ

Użytkownik

• PipPipPip
  • 456 postów
99
  • Umiejętności: 2
  • Wielkopolska-Wągrowiec

Napisano 05 listopad 2006 - 15:15

a ja zacznę w styczniu po operacji kolana i Czechy Czechy Czechy i zakończenie sezonu Włochy i Czechy