Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gonzo0

Gonzo0

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 07.2019
0
  • Umiejętności: 5
  • świdnica

Napisano 30 lipiec 2019 - 12:08

Witam na forum,

po ponad 16 latach jazdy na desce, znudzony ciągłym odpinaniem i zapinaniem dechy (szczególnie kiedy reszta towarzyszy to narciarze) ostatniego roku spróbowałelm 1 dzień na nartach, właściwie jazda jak kiedyś... albo i jeszcze więcej radości niż jako dziecko.

Swoje umiejętności oceniam na średnie/średnio-zaawansowane.

1. K/M  -M 
2. Wiek - 30 
3. Waga - 85
4. Wzrost - 175
5. Jak długo jeździsz na nartach ? - 10 lat jako dziecko, 16 lat przerwy
6. Ja się oceniasz wg skali Forum ?  6
7. Jakie masz buty ? brak butów
8. Jakie masz teraz narty / na jakich już jeździłeś ?  jakies stare Atomic, bardzo stare... trudno ocenić od dawna ich nie mam.
9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy ?  Preferuję szybką jazdę, mały promień, przerzucanie nart lewa prawa, nie zajmowanie całego stoku ;)

10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju ? czerwone, niektóre czarne, poranny sztruks, dolomity - włochy
11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć ? turystycznie, ale z naciskiem na szybsza jazdę, doskonalenie umiejętności skręcania (przerzucania) )
12. Jak z Twoją kondycją, ile dni w sezonie spędzasz na stoku ? 6 dni  - dolomity, kondycja nie najlepsza, ale przygotowania niebawem się rozpoczną.
13. Możliwości finansowe  - byłoby dobrze zmieścic się z butami w 2000zl, jezeli bedzie to silnie uzasadnione mozna lekko budzet przekroczyc.

Pozdrawiam i do zobaczenia na stokach !!

#2 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2434 postów
  • Na forum od: 01.2017
906
  • Umiejętności: 5
  • Łódź/Wrocław

Napisano 30 lipiec 2019 - 14:16

Witam na forum,
po ponad 16 latach jazdy na desce, znudzony ciągłym odpinaniem i zapinaniem dechy (szczególnie kiedy reszta towarzyszy to narciarze) ostatniego roku spróbowałelm 1 dzień na nartach, właściwie jazda jak kiedyś... albo i jeszcze więcej radości niż jako dziecko.
Swoje umiejętności oceniam na średnie/średnio-zaawansowane.
1. K/M -M
2. Wiek - 30
3. Waga - 85
4. Wzrost - 175
5. Jak długo jeździsz na nartach ? - 10 lat jako dziecko, 16 lat przerwy
6. Ja się oceniasz wg skali Forum ? 6
7. Jakie masz buty ? brak butów
8. Jakie masz teraz narty / na jakich już jeździłeś ? jakies stare Atomic, bardzo stare... trudno ocenić od dawna ich nie mam.
9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy ? Preferuję szybką jazdę, mały promień, przerzucanie nart lewa prawa, nie zajmowanie całego stoku ;)
10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju ? czerwone, niektóre czarne, poranny sztruks, dolomity - włochy
11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć ? turystycznie, ale z naciskiem na szybsza jazdę, doskonalenie umiejętności skręcania (przerzucania) )
12. Jak z Twoją kondycją, ile dni w sezonie spędzasz na stoku ? 6 dni - dolomity, kondycja nie najlepsza, ale przygotowania niebawem się rozpoczną.
13. Możliwości finansowe - byłoby dobrze zmieścic się z butami w 2000zl, jezeli bedzie to silnie uzasadnione mozna lekko budzet przekroczyc.

Pozdrawiam i do zobaczenia na stokach !!

Koledzy poradzą ci zacząć od dobrze dopasowanych butów. Będą mieli rację. Teraz jeszcze może jakieś wyprzedaże i promocje przez chwilę. Ostatnio przygodnie poznany gościu deskarz przesiadł się ze sl na moje szersze am i stwierdził, że czuje się jak na desce. Stok zryty, wieczorową porą, niekoniecznie brunet.

Załączone miniatury

• DSC_5176.JPG

#3 wkg

wkg

Nowy użytkownik

• PipPipPipPip
  • 1144 postów
  • Na forum od: 02.2009
665
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 30 lipiec 2019 - 16:02

Buty oczywiście to podstawa !

Ja lubię narty Head Supershape - dla Ciebie około 170cm ale umiejąc jeździć i ważąc 85kg to na każdych slalomkach pojedziesz z satysfakcją ...

No i witaj na forum !