Skocz do zawartości

zamiast nart Egipt :)


Jasiek.

Rekomendowane odpowiedzi

No moja żona chyba już nie wytrzymała parcia i... w sumie może i dobrze  :rolleyes:  dzięki niej powrócę z nart - na rafę!

Ale w rezerwacji wczasów to nikt jej nie przegoni!

(czas 2 dni do potencjalnego wyjazdu) mam... kupuj... ale poczekaj może jeszcze spuszczą

11 rano - nie jedziemy ktoś wykupił hotel... 13 zapłać! zarezerwowałam...  :blink:

jest w tym boska!

8 dni Egipt - Brejka 5* All za...., tadam! 1600 zyla 

Byłem tam ale za to wiem co mnie czeka! będzie Bosko!

 

Pozdrawiam

 

PS.narty poczekają...  :D

PS2. wykupione o 15.30... wylot jutro 14.30 

 

Qżva!!!! czas się spakować  :o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powróciłem wczoraj do kraju. Temperatury w Egipcie przerażają tylko na termometrach. Odczuwalna temperatura (przynajmniej jak dla mnie) jest odpowiednikiem naszego 28. A wieczorkiem i w nocy dalej można się rozpieszczać ciepełkiem. Ale są momenty tuż po zachodzie, że można tam zmarznąć  :ph34r:

Hotel zrobił się jeszcze piękniejszy niż kilka lat temu. Bardziej zielony, kwiecisty a nawet molo dorobili  :D.

Kto nie był w Breyce, polecam. Najważniejsze co na Marsa Alam - hotel jest w zatoce! A więc snurkowania (snorkelingu) nie ogranicza wysoka fala, która tam występuje bardzo często na otwartym morzu. Rafa po dwóch stronach zatoki. Wejście z piaszczystej plaży lub z mola. Głębokość przy molo nie za duża około 10-15m. 

Dużo basenów, zjeżdżalnie... ale o tym wam za dużo nie napiszę bo nie korzystam. Kocham rafę i tam spędzam dzień od rana do wieczora z wyjątkiem przerw na drinki  :D

Dużo zieleni, palm i kolorowych krzewów. Bardzo rozległy hotel, hektary do spacerowania i poznawania. 

 

Z resztą sami zobaczcie:

1.jpg  2.jpg  3.jpg  4.jpg  5.jpg  6.jpg  7.jpg  8.jpg  9.jpg  10.jpg  11.jpg  12.jpg  13.jpg  15.jpg  17.jpg  ws.jpg  

 

No i 2 kolegów! jeden z plaży drugi znad moich drzwi  :D

 

kr.jpg  ge.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...