Skocz do zawartości

Narty latem. Hintertux z W-wy, czterodniówka od 28 czerwca


wiesio

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatki na Hintertuxie? Czemu nie. 5 metrów śniegu
Wyjazd 28 czerwca w piątek wieczorem, powrót we wtorek po nartach. 3 noce, 4 dni jazdy. Wyjeżdżamy z Warszawy i jedziemy przez Łódź, Wrocław. Możemy zabrać rowery. Możliwy dojazd z Białegostoku
Przejazd dużym komfortowym narciarskim busem

Załączone miniatury

  • bus2.JPG
  • bus8.jpg
  • P1010004.JPG
  • bus9.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem...wiem jestem naiwny!

myślałem, że jak gość z forum! czyli kumpel (i tu błąd w rozumowaniu!) z forum to nie znaczy zawsze kumpel a niekiedy wyzyskiwacz!

Argumentacja: 

wypad na lodowiec Kitzsteinhorn (ze śląska) 2 dni jeżdżenia wyszedł ze skipasami 560 zyla a ty chcesz 750 za transport i nocleg~!!!!! żart!

 

hello jak ktoś coś to szykujemy się na następną!

 

lecimy po kosztach jak skiforumowicz ze skiforumowiczem... fifty [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem...wiem jestem naiwny!

myślałem, że jak gość z forum! czyli kumpel (i tu błąd w rozumowaniu!) z forum to nie znaczy zawsze kumpel a niekiedy wyzyskiwacz!

Argumentacja: 

wypad na lodowiec Kitzsteinhorn (ze śląska) 2 dni jeżdżenia wyszedł ze skipasami 560 zyla a ty chcesz 750 za transport i nocleg~!!!!! żart!

 

hello jak ktoś coś to szykujemy się na następną!

 

lecimy po kosztach jak skiforumowicz ze skiforumowiczem... fifty [email protected]

Proponuję:

1. Kupić busa - jakieś 50 000 PLN

2. Przystosować go do wyjazdów narciarskich - jakieś 15 000 PLN

3. Płacić rocznie - jakieś 20 000 PLN (ubezpieczenia, winiety, przeglądy, opony, naprawy)

4. zapraszać kumpli co dwa tygodnie na narty "za paliwo do podziału"

Jakby co to jestem chętny - daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypad na lodowiec Kitzsteinhorn (ze śląska) 2 dni jeżdżenia wyszedł ze skipasami 560 zyla a ty chcesz 750 za transport i nocleg~!!!!! żart!

 

IMHO uczciwa oferta. Niech będzie, że nocleg 20 jurków. To masz za spanie około 300 zł. 100/150 zł za transport + zarobek. Jest ok.

Ty jechałeś stricte z kumplami (prawie jak wyjazd rodzinny), tutaj facet musi zarobić bo zainwestował kasę. Wolny rynek panie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze bawią dywagacje w takich tematach. Ktoś daje propozycje wyjazdu i godzisz się albo nie. Jak nie - to kup sobie busa, kup nowe oponki, rozrządy, oleje, amortyzacja, siedź za kołkiem po 13godz w jedna stronę i zbieraj kolegów z całej Polski, załatwiaj noclegi na miejscu itd itd. Oczywiscie oc i ac.Jak się bus rozdupcy po drodze załatwiaj auto zastępcze. Wystarczy pomyśleć. Widzę ze każdy chciałby za darmo jezdzic. Ferra - weź swoje auto i złóżcie się po 150 na wache. Powodzenia koledzy z piwem i kanapkami i sprzętem „lekko” zamortyzują Ci Twój samochód Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chyba mnie nie zrozumiałeś :P Napisałem, że oferta uczciwa i to oczywiste, że organizator nie robi takiego wypadu charytatywnie.

150 to taki przykład, busem w przeliczeniu na osobę więcej nie wyjdzie. Autem w 4 osoby byłoby na styk z Małopolski.

Podkreślam, mamy wolny rynek i uczciwą konkurencję, kto chce jedzie, kto nie to nie. Easy as fu*k.

 

Poza tym nawet gdyby narzut wiesia wynosił 200% to i tak IMHO jest ok, bo nic Cię nie interesuje. Wsiadasz w busa, pijesz piwo, wysiadasz, rozpakowujesz graty, jeździsz, pijesz piwo i wracasz.

 

Jaśku, takimi wpisami zamazujesz swój mega pozytywny wizerunek Narciarza-krejzola, prawdziwego pasjonata. Żyj i daj żyć innym.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...