Skocz do zawartości

Kadencja na rowerze


Veteran

Rekomendowane odpowiedzi

 

4) sprawowania lub uczestniczenia w sprawowaniu kultu religijnego, w tym czynności lub obrzędów religijnych.

 

Jak pojedziesz pielgrzymkowym szlakiem św Jakuba to nie widzę przeszkód. Jest tych szlaków pod dostatkiem. 

 

Jedziesz w intencji wyzdrowienia narodu. 

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też wytłumaczyć się działalnością gospodarczą w zakresie
Trener dobrego samopoczucia- ( well- being coach)
I realizujesz właśnie Real time przekaz na temat aktywności fizycznej w plenerze ... przez co przyczyniasz się do walki z psychologicznym skutkami kwarantanny u osób dotkniętych COVID- 19.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, daliście ciała.

Jak ta od tej nauki telewizyjnej.

Wszystko jest OK.

W

Ja tam wiem w jakim kierunku są Skierniewice względem Wa-wy. Nie wiedziałem, że jestem taki religijny i choćby dziś do Miedniewic szlakiem Św. Jakuba popylałem. Potem trochę dziwnie...
https://parkilodzkie...pk/o-parku/mapy
Dobra mapa:-)

Załączone miniatury

  • DSC_4462.JPG
  • DSC_4464.JPG
  • DSC_4467.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, daliście ciała.

 

Żartujemy sobie :D

 

 

Możesz też wytłumaczyć się działalnością gospodarczą w zakresie
Trener dobrego samopoczucia- ( well- being coach)
I realizujesz właśnie Real time przekaz na temat aktywności fizycznej w plenerze ... przez co przyczyniasz się do walki z psychologicznym skutkami kwarantanny u osób dotkniętych COVID- 19.

 

Nie mogę :( Takie kity to w sądzie, tu nie ma miękkiej gry:

 

We wtorek wieczorem prezydent Andrzej Duda podpisał pakiet ustaw i nowelizacji zbiorczo nazywanych "tarczą antykryzysową". W zmienianych przepisach znalazły się te regulujące funkcjonowanie stanu epidemii. Nowelizacja dała bardzo szerokie uprawnienia Powiatowym Inspektorom Sanitarnym. Od środy mogą oni nakładać następujące kary:

  • Za łamanie ograniczeń w przemieszczaniu się - od 5 tys. do 30 tys. zł. Wśród tych ograniczeń jest zakaz wychodzenia na ulice osób niepełnoletnich i obowiązek zachowania odległości 2 metrów pomiędzy pieszymi
  • Za ucieczkę z kwarantanny lub izolacji - do 30 tys. zł
  • Za łamanie ograniczeń w prowadzeniu działalności gospodarczej i w zakładach pracy - od 10 tys. do 30 tys. zł
  • Za organizowanie zgromadzeń, także w postaci spotkań lub imprez (nie dotyczy to osób najbliższych) - od 10 tys. do 30 tys. zł
  • Za korzystanie z terenów zielonych, takich jak parki czy bulwary - od 10 tys. do 30 tys. zł
  • Za nieudostępnienie lokalu w celu przeciwdziałaniu epidemii - od 5 tys. do 10 tys. zł

Kary te wymierza powiatowy sanepid w drodze decyzji administracyjnych. Podlegają one natychmiastowemu wykonaniu z momentem doręczenia i powinny być zapłacone w ciągu siedmiu dni.

 

Wyskocz z dyszki a potem się procesuj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara czyni cuda chłopie! Pozdro

No nie ;), dziś byłem na zdjęciu pozostałych szwów. Na dyżurze była pani doktor, nie chciała słyszeć żeby zamienić gips na aircast. Argumentowała to zbyt krótkim czasem od operacji, a but prowokował by mnie do stawania na kontuzjowanej nodze, co mogłoby się skończyć powtórnym zerwaniem jeszcze nie zagojonego Achillesa. Zaproponowała kolejną wizytę za tydzień i wtedy mogłaby mi zdjąć gips. Grzecznie odmówiłem, bo za dwa tygodnie mam planowe zdjęcie gipsu i koniec L4, więc tydzień wcześniej mnie nie zbawi, a po raz kolejny trzeba byłoby się pojawić w szpitalu, gdzie liczba pacjentów w poczekalni i ich kłótnie kto przed kim jest w kolejce nie należy do przyjemności. Nie przyznałem się, że od tygodnia codziennie kręcę przez 40 minut na rowerze stacjonarnym, bo chyba by mnie z hukiem wyrzuciła za drzwi :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ;), dziś byłem na zdjęciu pozostałych szwów. Na dyżurze była pani doktor, nie chciała słyszeć żeby zamienić gips na aircast. Argumentowała to zbyt krótkim czasem od operacji, a but prowokował by mnie do stawania na kontuzjowanej nodze, co mogłoby się skończyć powtórnym zerwaniem jeszcze nie zagojonego Achillesa. Zaproponowała kolejną wizytę za tydzień i wtedy mogłaby mi zdjąć gips. Grzecznie odmówiłem, bo za dwa tygodnie mam planowe zdjęcie gipsu i koniec L4, więc tydzień wcześniej mnie nie zbawi, a po raz kolejny trzeba byłoby się pojawić w szpitalu, gdzie liczba pacjentów w poczekalni i ich kłótnie kto przed kim jest w kolejce nie należy do przyjemności.
Nie przyznałem się, że od tygodnia codziennie kręcę przez 40 minut na rowerze stacjonarnym, bo chyba by mnie z hukiem wyrzuciła za drzwi :).

Cześć

No cóż wśród ortopedów też są leszcze. Jednak ortopedzi sportowi zazwyczaj widzą co i jak i stawiają na nogi nie na kolana.

Pozdrowienia

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zaproponowała kolejną wizytę za tydzień i wtedy mogłaby mi zdjąć gips. Grzecznie odmówiłem,

 

A nie możesz sam zdjąć gipsu ? Ja gips sam zdjąłem, szwy z łokcia po ostatnim dzwonie na rowerze zresztą też :D Wiem, wiem ... to nie Achilles ..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć No cóż wśród ortopedów też są leszcze. Jednak ortopedzi sportowi zazwyczaj widzą co i jak i stawiają na nogi nie na kolana. Pozdrowienia Pozdrowienia

Machnąłem ręka, bo i tak przychodnie rehabilitacyjne pozamykane. Z drugiej strony koledzy śmieją się, że wiedziałem kiedy pójść na L4 :), odpowiadam, że wszystko zostało dokładnie przemyślane, taki Napoleoński plan :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz sam zdjąć gipsu ? Ja gips sam zdjąłem, szwy z łokcia po ostatnim dzwonie na rowerze zresztą też :D Wiem, wiem ... to nie Achilles ..

Myślałem o tym, pani doktor nawet obejrzała mój bucik i prawie była skłonna mi go zmienić, ale miałem za mało klinów pod piętę i tak musiałbym je dokupić i pofatygować się za tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...