Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Narty a LGBT

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 lski@interia.pl

lski@interia.pl

Użytkownik

• PipPipPip
  • 330 postów
  • Na forum od: 03.2014
210
  • Umiejętności: 1
  • Gorlice-okolice Krynicy

Napisano 13 maj 2019 - 17:35

W marcu wygrałem na zawodach bon na szycie gumy w fmie Berdax. Zamówiłem sobie projekt indywidualny i w pewnym roztargnieniu,związanym z wiekiem,nie zwróciłem uwagi na kontekst ideologiczny kolorystyki,a jest nią tęcza.W międzyczasie doszło do wiadomych wydarzeń z tęczą i zwróciła mi uwagę żona,gdy pokazałem jej ,jaki jest projekt.Zastanawiam się,czy jechać ją odebrać.

Jak sądzicie,co mnie czeka w tęczowej gumie w przyszłym sezonie?

1.Wrogość lokalnej ludności,bo zawody są przeważnie w najbardziej konserwatywnym regionie Polski?

2.Wzmożony doping aktywistów-kibiców?

3.Interesujące propozycje w sferze erotycznej?

4.Pies z kulawą nogą nie zwróci uwagi?

Bardzo jestem ciekaw,jak Wy to widzicie...

#2 wkg

wkg

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 947 postów
  • Na forum od: 02.2009
485
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 13 maj 2019 - 17:45

4.Pies z kulawą nogą nie zwróci uwagi.

Na akcenty LGBT zwracają uwagę głównie osoby niepewne swojej orientacji seksualnej. To udowodnione. Rozmyślają nad tym głównie mężczyźni którzy w głębi duszy potrzebuj innego mężczyzny - silnego, czułego - co tam potrzebują - niekoniecznie sobie to uświadamiając. Tak wynika z badań.

Tyle, że tą potrzebę faceta oddalają od siebie, wypierają, wstydzą się jej - stąd często spotykana maskująca agresja wobec innych. Na ogół niegroźna, werbalna. Normalni, zdrowi ludzie nawet nie będą wiedzieć o co chodzi bo nie zaglądają nikomu pod kołdrę i nie zastanawiają się nad kolorystyką swoich gumek i nie zakładają takich tematów : )

#3 jacek-1210

jacek-1210

Użytkownik

• PipPipPip
  • 633 postów
  • Na forum od: 04.2013
642
  • Radomsko

Napisano 13 maj 2019 - 21:04

4.Pies z kulawą nogą nie zwróci uwagi.

Na akcenty LGBT zwracają uwagę głównie osoby niepewne swojej orientacji seksualnej. To udowodnione. Rozmyślają nad tym głównie mężczyźni którzy w głębi duszy potrzebuj innego mężczyzny - silnego, czułego - co tam potrzebują - niekoniecznie sobie to uświadamiając. Tak wynika z badań.

Tyle, że tą potrzebę faceta oddalają od siebie, wypierają, wstydzą się jej - stąd często spotykana maskująca agresja wobec innych. Na ogół niegroźna, werbalna. Normalni, zdrowi ludzie nawet nie będą wiedzieć o co chodzi bo nie zaglądają nikomu pod kołdrę i nie zastanawiają się nad kolorystyką swoich gumek i nie zakładają takich tematów : )

No to pięknie podsumowałeś Lski, którego to zastanawianie nad kolorystyką dopadło najbardziej  :D

#4 wkg

wkg

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 947 postów
485
  • Warszawa

Napisano 13 maj 2019 - 21:11

Nikogo nie podsumowywałem, nie podgrzewaj atmosfery.

Ale gównoburze lepiej gasić w zarodku... 

#5 Harpia

Harpia

Coś tam jeżdzę.

• PipPipPipPipPipPip
  • 5072 postów
4204
  • KRK

Napisano 13 maj 2019 - 21:56

Zbychu.

Ja Cię przytulę :)

Nie z powodu tęczy czy innej pierdoły.

Jesteś fajny gość i tyle.

Dla mnie możesz jeździć w babskich barchanach i to nic nie zmieni w naszych sportowych, koleżeńskich i męskich relacjach.

Odziewaj się w tęczę i dalej naparzaj na narciochach  z sukcesami jak do tej pory.

Pierdołami niech zajmują się ci którzy mają z tym problem.

#6 Spiochu

Spiochu

FreeRiders

• PipPipPipPipPip
  • 2598 postów
  • Na forum od: 05.2006
1721
  • Umiejętności: 7
  • Śląsk

Napisano 14 maj 2019 - 00:07

Kiedyś na AMPach na Harendzie, czekamy z kolegą, w kolejce do wyciągu.
Przed nami jakaś zawodniczka w różowej gumie, poprawia coś przy butach.

Wypięła się bardziej niż na starcie. Kolega bajerant, już chciał ją klepnąć ale ostatecznie zrezygnował.

Podchodzimy do bramek, mijamy zawodniczkę i okazuje się, że to facet. ;)

Podsumowując, lepiej nie jeździć w gumie ;)

Zawody Skiforum: 2012 GS - 2 miejsce, 2013 SL - 1 miejsce :D

Moja jazda:

http://www.dailymoti...m/video/x3nh7il

#7 wkg

wkg

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 947 postów
485
  • Warszawa

Napisano 14 maj 2019 - 00:18

Ja cie ....  !

To on płci po kształcie, poruszaniu się nie rozpoznał ? : )

Pociesz go - biseksualizm podwaja szanse na sobotnią randkę :D - byle w gumie - dla zdrowotności : )

#8 Spiochu

Spiochu

FreeRiders

• PipPipPipPipPip
  • 2598 postów
1721
  • Śląsk

Napisano 14 maj 2019 - 00:56

Ja cie ....  !

To on płci po kształcie, poruszaniu się nie rozpoznał ? : )

Pociesz go - biseksualizm podwaja szanse na sobotnią randkę :D - byle w gumie - dla zdrowotności : )

Też myślałem, że to dziewczyna, nic w tym dziwnego a Twoim zdaniem to już wskazuje na pewne skłonności.

"Na akcenty LGBT zwracają uwagę głównie osoby niepewne swojej orientacji seksualnej. To udowodnione."

W Tajlandii już niejeden, zorientował się dopiero w sypialni. Chyba nie wszyscy byli zadowoleni.

Moja jazda:

#9 wkg

wkg

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 947 postów
485
  • Warszawa

Napisano 14 maj 2019 - 01:03

Nie, no co Ty ... żartuję ; )

Wiem,że niektórzy mogą takie żarty potraktować poważnie - absolutnie nie chciałem też urazić lski. Odczytałem jego post jako żartobliwą prowokację i w tym tonie też odpowiedziałem ale licho nie śpi :/

PS: Ja tam samice poznaje po zapachu. Tego się nie oszuka. Mam nadzieję :D

#10 Spiochu

Spiochu

FreeRiders

• PipPipPipPipPip
  • 2598 postów
1721
  • Śląsk

Napisano 14 maj 2019 - 01:07

No chyba nikt się tutaj nie obraził.

Moja jazda:

#11 wkg

wkg

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 947 postów
485
  • Warszawa

Napisano 14 maj 2019 - 01:21

Też myślałem, że to dziewczyna, nic w tym dziwnego a Twoim zdaniem to już wskazuje na pewne skłonności.

"Na akcenty LGBT zwracają uwagę głównie osoby niepewne swojej orientacji seksualnej. To udowodnione."

W Tajlandii już niejeden, zorientował się dopiero w sypialni. Chyba nie wszyscy byli zadowoleni.

Ale róż to nie akcent LGBT : D Zawsze myślałem, że to archetyp pewnego rodzaju infantylnej kobiecości rodem z "Dynastii" - coś jak mocno tlenione włosy. Archetyp zapomniany bo zastąpiony przez "glonojada" lub tzw. "dziubek" :D

#12 jan koval

jan koval

FreeRiders

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 9311 postów
  • Na forum od: 09.2006
3565
  • Umiejętności: 9
  • oryginalnie z p-nia

Napisano 14 maj 2019 - 01:33

Kiedyś na AMPach na Harendzie, czekamy z kolegą, w kolejce do wyciągu.
Przed nami jakaś zawodniczka w różowej gumie, poprawia coś przy butach.

Wypięła się bardziej niż na starcie. Kolega bajerant, już chciał ją klepnąć ale ostatecznie zrezygnował.

Podchodzimy do bramek, mijamy zawodniczkę i okazuje się, że to facet. ;)

Podsumowując, lepiej nie jeździć w gumie ;)

to znaczy, ze zawodniczke mozna klepac???

zboki

pozdrawiam JK "...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

Plecak z ABS Mammut ProProtection 35l na sprzedaz - contact priv

http://blistergearre...pas-airbag-pack

#13 wkg

wkg

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 947 postów
485
  • Warszawa

Napisano 14 maj 2019 - 01:44

Tylko jeżeli się wypina w kierunku zainteresowanego. Inaczej nie wolno ! Może oddać !

:D

#14 widzewiak_z_gor

widzewiak_z_gor

Użytkownik

• PipPipPip
  • 318 postów
  • Na forum od: 11.2007
147
  • Umiejętności: 6
  • Z Gór

Napisano 14 maj 2019 - 06:29

@Iski.

Najważniejsze żebyś Ty czuł się dobrze w nowej gumie i osiągał w niej jeszcze lepsze wyniki.
Reszta Świata, będzie patrzyła i podziwiała Twój styl jazdy zaś konkurentów w zawodach interesuje tylko czas przejazdu przez Ciebie uzyskiwany.

Pamiętaj, że w życiu to co myślą inni ludzie na Twój temat to nie jest Twoje zmartwienie i Twój problem.

Osobiście uwielbiam tęcze już od dziecka,
kojarzy mi się z burzą, deszczem, Słońcem, wiosną i latem.

Wygrałeś na zawodach gumę swojego projektu,
więc ją odbierz i wygrywaj w niej wszystkie zawody na których dane będzie Ci startować.

Pozdrawiam.

#15 jahu

jahu

pierdziel na co dzień :)

• PipPipPipPip
  • 1325 postów
  • Na forum od: 11.2006
545
  • Warszawa

Napisano 14 maj 2019 - 08:02

.. opowiadasz tam. Przebieraj się i dawaj fotki :)

Szkolenia w Austrii  :)  --> naDechy.pl

#16 lski@interia.pl

lski@interia.pl

Użytkownik

• PipPipPip
  • 330 postów
  • Na forum od: 03.2014
210
  • Gorlice-okolice Krynicy

Napisano 14 maj 2019 - 09:06

.. opowiadasz tam. Przebieraj się i dawaj fotki :)

Przebrać się nie mogę,bo jak pisałem,jeszcze nie odebrałem,ale by nie być posądzanym o trollowanie,wzór poniżej.Wasze opinie i całą psychologię społeczną traktuję śmiertelnie poważnie,więc odbiorę,ale w czerwcu,bo jutro rano wylatuję na rower.Nawiasem mówiąc,do światowej stolicy LGBT.Ale to czysty przypadek,bo tam co roku zaprasza mnie 15 go maja pewna organizacja rowerowa /cyclistsforculturalexchange/,nie ma w tym kontekstu ideowego,choć pewnie w to nie uwierzycie.Częściowo Was rozumiem,bo rower nie będzie bezpedałowy.Na dowód,że nawet powiatowa czarna sotnia jest otwarta na świat,następne zdjęcie pod postem może być dopiero z dzielnicy Castro w SF...

https://drive.google...8UQbPeqcfdFzWAV

#17 jacek-1210

jacek-1210

Użytkownik

• PipPipPip
  • 633 postów
  • Na forum od: 04.2013
642
  • Radomsko

Napisano 14 maj 2019 - 09:12

Przebrać się nie mogę,bo jak pisałem,jeszcze nie odebrałem,ale by nie być posądzanym o trollowanie,wzór poniżej.Wasze opinie i całą psychologię społeczną traktuję śmiertelnie poważnie,więc odbiorę,ale w czerwcu,bo jutro rano wylatuję na rower.Nawiasem mówiąc,do światowej stolicy LGBT.Ale to czysty przypadek,bo tam co roku zaprasza mnie 15 go maja pewna organizacja rowerowa /cyclistsforculturalexchange/,nie ma w tym kontekstu ideowego,choć pewnie w to nie uwierzycie.Częściowo Was rozumiem,bo rower nie będzie bezpedałowy.Na dowód,że nawet powiatowa czarna sotnia jest otwarta na świat,następne zdjęcie pod postem może być dopiero z dzielnicy Castro w SF...

Eeeeee tam, to wygląda jakby komuś chlapnęła się paleta z Corela a nie żadne LGBT. Zakładaj i wygrywaj  :)

#18 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12947 postów
  • Na forum od: 11.2007
7821
  • Warszawa

Napisano 14 maj 2019 - 09:47

Cześć

Tematy nie mają bezpośredniego związku ani się w żaden sposób nie kłócą. Obyś w nowej gumie naczesał jak najwięcej.

Pozdrowienia

#19 FerraEnzo

FerraEnzo

Użytkownik

• PipPipPip
  • 960 postów
  • Na forum od: 08.2017
637
  • Umiejętności: 6
  • Kraków

Napisano 14 maj 2019 - 10:08

Zajebista! A nawet gdyby była tęcza to lej na to.

PS. Straszne to jest, że żyjemy w XXI wieku a największe zainteresowanie i jednocześnie bulwers budzą tematy związane z jednym z najbardziej pierwotnych tematów...z dupą.

#20 jahu

jahu

pierdziel na co dzień :)

• PipPipPipPip
  • 1325 postów
  • Na forum od: 11.2006
545
  • Warszawa

Napisano 14 maj 2019 - 10:33

fajna.

Pozdrowienia dla małżonki za czujność ;)

Szkolenia w Austrii  :)  --> naDechy.pl