Skocz do zawartości

Spuchnięte fistaszki :)


yoss

Rekomendowane odpowiedzi

Jest i następna uni decha od blizza. Blizz hrc. Ta sama konstrukcja co wrc i src. 174 i r15. Szkoda ze tylko 76mm pod butem. Jakby to miało 65-70 pod butem byłoby ciekawie.
50a4f35120bbbe14f7463e1676746cca.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Competiton ma 70 w czym jest różnica wg Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Salomon X S/FORCE BOLD

Miałem okazję jeździć pół dnia na tej narcie w mojej ocenie im gorzej tym lepiej dla Salomona.
Poranny zmrożony sztruks nie najlepiej ale pełna kontrola była, gdy na trasie zaczęły pojawiać się lekkie odsypy później większe wtedy pokazały że to ich świat.
Bardzo przyjemna jak dla mnie nartą, coś tam już się ślizgam i mogę polecić szukającym złotego środka,ja zostanę przy nartach bardziej sportowych.
Zdecydowanie bardziej stabilne i pewniejsze w prowadzeniu przy większych prędkościach od XDR budowa robi swoje 2 blachy i drewno.
Jeździłem na 177cm 84 pod butem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem drugie pół dnia i mi się podobała bardzo. Zero adaptacji, od razu wszystko szło. Bardzo fajna i pewna w ześlizgowej jeździe i pseudośmigu, bardzo łatwo wchodzi na krawędź i j ją zmienia. Tym mnie zaskoczyła przy tej szerokości. Prędkości też się nie bała, stabilność super. Naprawdę uniwersalna nartka. Xdr jest dużo miększy i kłapiący.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jak sobie pomyślę, to pod koniec dnia zatęskniłem za moimi Blizzard SRC, akurat jeździł na nich kolega. System zmiany długości buta w wiązaniu jednak przymarzł i nie udało się. Dużo łatwiej było przestawiać inne systemy wiązań. Więc może ta "dostojność" Salomona zaczynała nudzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon X S/FORCE BOLD

Miałem okazję jeździć pół dnia na tej narcie w mojej ocenie im gorzej tym lepiej dla Salomona.
Poranny zmrożony sztruks nie najlepiej ale pełna kontrola była, gdy na trasie zaczęły pojawiać się lekkie odsypy później większe wtedy pokazały że to ich świat.
Bardzo przyjemna jak dla mnie nartą, coś tam już się ślizgam i mogę polecić szukającym złotego środka,ja zostanę przy nartach bardziej sportowych.
Zdecydowanie bardziej stabilne i pewniejsze w prowadzeniu przy większych prędkościach od XDR budowa robi swoje 2 blachy i drewno.
Jeździłem na 177cm 84 pod butem.

Cześć

Hehe... zalewasz. Gdybym z Tobą nie jeździł to może bym uwierzył ale jeździłem i wiem, że na czymś innym niż narta sportowa ( i to raczej bliżej GS) to byś się zamęczył.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bardzo zamęczonego nie wyglądał. Więc aż tak źle nie było. Aczkolwiek najbardziej pasował Damianowi mój SX Stöckli o długości 184 cm, więc coś z tą skłonnością do GS jest . Choć sam miał 2 krótkie slalomki.

Cześć'

Przecież niedawno Damian był chory to i SL zabrał. Jeszcze widać nie całkiem mu zeszło... :) :)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć'
Przecież niedawno Damian był chory to i SL zabrał. Jeszcze widać nie całkiem mu zeszło... :) :)
Pozdrowienia

Cześć
Przecież wiesz że pojadę na wszystkim akurat miałem dwie nowe krótkie narty w rodzinnej stajni to trzeba było je objeździć ;)
Faktycznie Steckle 184 cm od Chertana to odkrycie tego wyjazdu bardzo dobrze się na nich czułem, zapiąłem i tak jak bym jeździł na nich od zawsze.
Mitku jeden przejazd każdego dnia był zawsze dla ciebie, mówiłem sobie jedź jak należy Mitek patrzy ;) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Przecież wiesz że pojadę na wszystkim akurat miałem dwie nowe krótkie narty w rodzinnej stajni to trzeba było je objeździć ;)
Faktycznie Steckle 184 cm od Chertana to odkrycie tego wyjazdu bardzo dobrze się na nich czułem, zapiąłem i tak jak bym jeździł na nich od zawsze.
Mitku jeden przejazd każdego dnia był zawsze dla ciebie, mówiłem sobie jedź jak należy Mitek patrzy ;) :)

Cześć

Dzięki serdeczne. Czułem to, czułem.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...