Skocz do zawartości

Trening przed i w sezonie a jazda rekreacyjna


Diakon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to wszystko zalezy gdzie....... np w Snowshoe - jak najbardziej, ale juz np w 7Springs - nie bardzo

na Zachodzie - tez zalezy gdzie:  np w Brighton/Solitude jasne , w Vail - na pewno nie

 

poza paka:  smochod moj lub Zony stoi otwarty  na driveway...czasem, przyznam sie, z portfelemw srodku - ooops

 

np gdy poruszam sie Wrangler'em z opuszczonym dachem - nigdy nie podnosze , jezeli gdzies sie zatrzymuje....

 

Moze dlatego potencjalni zlodzieje omijaja go, bo jak szeroko ptwarty to nic na pewno nie ma?

a poza tym mam najlepsze obecnie zabezpieczenie przed kradzieza: -  manual transmission

chociaz, dobrze by bylo, zeby ktos mi go ukradl - nawet bym bonus dal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaleźli?

Jakaś sroczka skusiła się na moją dizajnerską świecącą lanczówkę. Przejrzała zawartość .... a tam szejk potreningowy, baton i woda.
Dobra kobieta (?) zostawiła wszystko w najlepszym porządku....uhmm... z wyjątkiem szybki...dobra, dobra kobieta .... nie chciała, żebym głodna chodziła. :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś sroczka skusiła się na moją dizajnerską świecącą lanczówkę. Przejrzała zawartość .... a tam szejk potreningowy, baton i woda.
Dobra kobieta (?) zostawiła wszystko w najlepszym porządku....uhmm... z wyjątkiem szybki...dobra, dobra kobieta .... nie chciała, żebym głodna chodziła. :).

czy to tłumaczy konieczność wchodzenia oknem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha!…………...
a moze cos w tym jest, bo Joanna tego nie zrobila jak wiem…..

Nie jeszcze broni nie kupiłam ....:)
Pomimo licznych reklam broni długiej w przeglądarce.
Na razie liczę na nogi...i. biegam....
Kiedy mieliśmy włamanie jakieś 15 lat temu to przede wszystkim złodzieje szukali broni i elektroniki i może gotówki.
W tym czasie znaleźli głównie pudła z pampersami i pudła z publikacjami.
Rozbili wtedy szybkę w pralni i jakieś chude chucherko przecisnęło się przez malutkie okienko....
Zaglądali nawet do filtrów powietrza z klimatyzacji.
A natknęli się na biednych studentów i nie mieliśmy żadnych skarpet napchanych gotówką ani broni.
Zginęły kamery i laptop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...