Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wyjazd ze szkoleniem - Włochy lub Austria

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 brachol

brachol

Nowy użytkownik

• Pip
  • 82 postów
  • Na forum od: 01.2006
6
  • Umiejętności: 6
  • Poznań

Napisano 03 marzec 2019 - 20:09

Witam

Jeżdżę na nartach kilka lat z tym, że dopiero drugi sezon więcej niż 3-4 dni w sezonie. Chciałbym podnieść swoje umiejętności i dlatego szukam możliwości wyjazdu wraz ze szkoleniem. Możecie polecić jakieś firmy które organizują wyjazdy najchętniej do Włoch podczas których można się podszkolić? Chodzi mi o to, żebym mógł codziennie z 4 godziny pojeżdzić pod okiem instruktora. 

Co do noclegu to moge sobie załatwić we własnym zakresie i tylko dojeżdżać na stok na szkolenie ale mogę też jechać na bardziej zorganizowany wyjazd (chociaż ja jest wyżywienie HB to nie do końca mi to odpowiada ponieważ często kolacje są dość późno i i tak coś muszę zjeść wcześniej) 

Możecie polecić jakąś firmę z którą warto jechać na taki wjazd?

pozdraiwam

#2 wkg

wkg

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 947 postów
  • Na forum od: 02.2009
489
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 03 marzec 2019 - 20:24

http://www.skiforum....ie-narciarskie/

Ania mnie nie szkoliła, widziałem za to jak ona jeździ. 

Ma dobre opinie.

Jak na szkolenie to super miejsce. 

#3 brachol

brachol

Nowy użytkownik

• Pip
  • 82 postów
6
  • Poznań

Napisano 03 marzec 2019 - 20:31

http://www.skiforum....ie-narciarskie/

Ania mnie nie szkoliła, widziałem za to jak ona jeździ. 

Ma dobre opinie.

Jak na szkolenie to super miejsce. 

dzięki, ale termin mi nie pasuje, coś pod koniec marca to jestem w stanie ogarnąć, albo początek następnego sezonu też wchodzi w grę 

#4 BTN Ski Team

BTN Ski Team

Nowy użytkownik

• 21 postów
  • Na forum od: 10.2018
1

Napisano 04 marzec 2019 - 10:38

Witam

Jeżdżę na nartach kilka lat z tym, że dopiero drugi sezon więcej niż 3-4 dni w sezonie. Chciałbym podnieść swoje umiejętności i dlatego szukam możliwości wyjazdu wraz ze szkoleniem. Możecie polecić jakieś firmy które organizują wyjazdy najchętniej do Włoch podczas których można się podszkolić? Chodzi mi o to, żebym mógł codziennie z 4 godziny pojeżdzić pod okiem instruktora. 

Co do noclegu to moge sobie załatwić we własnym zakresie i tylko dojeżdżać na stok na szkolenie ale mogę też jechać na bardziej zorganizowany wyjazd (chociaż ja jest wyżywienie HB to nie do końca mi to odpowiada ponieważ często kolacje są dość późno i i tak coś muszę zjeść wcześniej) 

Możecie polecić jakąś firmę z którą warto jechać na taki wjazd?

pozdraiwam

Hej, 

proponuję Ci Bukovel 10 marca, codziennie szkolenie od 9 do 12. pół dnia z instruktorem, pozostała część dnia dla Ciebie, aby zwiedzić ośrodek ;)

Lub majówkę  Włochy Solda 27 kwietnia - 3 maja - codziennie szkolenie z wideoanalizą i wykładami 

Jak jesteś zainteresowany wyślę więcej szczegółów :)

Pozdrawiam

#5 zslawek

zslawek

Użytkownik

• Pip
  • 41 postów
  • Na forum od: 03.2017
5
  • Umiejętności: 4
  • Pruszków

Napisano 04 marzec 2019 - 11:19

Poproszę na PM szczegóły wyjazdu na majówkę.

#6 brachol

brachol

Nowy użytkownik

• Pip
  • 82 postów
6
  • Poznań

Napisano 04 marzec 2019 - 18:11

Hej, 

proponuję Ci Bukovel 10 marca, codziennie szkolenie od 9 do 12. pół dnia z instruktorem, pozostała część dnia dla Ciebie, aby zwiedzić ośrodek ;)

Lub majówkę  Włochy Solda 27 kwietnia - 3 maja - codziennie szkolenie z wideoanalizą i wykładami 

Jak jesteś zainteresowany wyślę więcej szczegółów :)

Pozdrawiam

Proszę o szczegóły majówki 

pozdrawiam