Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * - - - 3 głosy

Prognoza Pogody

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#61 Plywak

Plywak

Użytkownik

• PipPip
  • 245 postów
  • Na forum od: 04.2012
97

Napisano 15 kwiecień 2019 - 09:45

Pewnie kolega który tak się śmiał że powyżej 2000 tyś śnieg nie spadnie teraz napisze że śnieg będzie w maju. Kolego wystrczy przepraszam. Tylko tyle i aż tyle pewnie dla Ciebie. Nie znam się ale wypowiem się. Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

Gdzie ja pisałem, ze śnieg nie spadnie powyżej 2000 m npm. ? Poza tym 2000 tys. to 2 miliony, poza tym 2000 tyś to "dwa tysiące tysiów", co to niby jest ?

#62 Marcin33

Marcin33

Nowy użytkownik

• 5 postów
  • Na forum od: 02.2019
6

Napisano 15 kwiecień 2019 - 21:52

Kolega Plywak ma wiedzę zero jeśli chodzi o pogodę więc milczenie będzie złotem. Co tam nas czeka po bardzo zimnym dniu. Hmmm zagatka. Niż wysoki jest trochę jak jutro będzie lato albo zima. Jednak jutro dalej chłodno ale jednak z każdym kolejnym dniem cieplej. I wydaje się że pioruny dopiero po świętach a nie na święta. Jednak czekam na roślinę zobaczymy co pokaże. Może w przypływie z 10 dni czasu zrobię prognozę na ten rok. Jednak już na szybko czerwiec kiepski bo taka przeplatanka lipiec od 2 dekady aż po sierpień pierwsza dekada wakacje fajne później zrobi się wilgotno. Jednak to tylko tak na szybko a czasu brak żeby ogarnąć to szczegółowo. Plonie Noter Dam płonie historia. Piszę to by wyrazić swój smutek. Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

#63 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12900 postów
  • Na forum od: 11.2007
7733
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 19 kwiecień 2019 - 17:47

Kolega Plywak ma wiedzę zero jeśli chodzi o pogodę więc milczenie będzie złotem. Co tam nas czeka po bardzo zimnym dniu. Hmmm zagatka. Niż wysoki jest trochę jak jutro będzie lato albo zima. Jednak jutro dalej chłodno ale jednak z każdym kolejnym dniem cieplej. I wydaje się że pioruny dopiero po świętach a nie na święta. Jednak czekam na roślinę zobaczymy co pokaże. Może w przypływie z 10 dni czasu zrobię prognozę na ten rok. Jednak już na szybko czerwiec kiepski bo taka przeplatanka lipiec od 2 dekady aż po sierpień pierwsza dekada wakacje fajne później zrobi się wilgotno. Jednak to tylko tak na szybko a czasu brak żeby ogarnąć to szczegółowo. Plonie Noter Dam płonie historia. Piszę to by wyrazić swój smutek. Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

Cześć

W kwestii formalnej: co nas hmmm... czeka?

Pozdro

#64 Chris_M

Chris_M

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 147 postów
  • Na forum od: 09.2012
55
  • Umiejętności: 1
  • Kraków

Napisano wczoraj, 11:30

W Sölden w ciągu ostatniej doby spadło 100 cm śniegu, a pokrywa śniegowa na szczycie ma 5 metrów!

https://www.skiinfo....arciarskie.html

Teraz jeszcze tylko czekam na to obiecane słońce w Wielkim Tygodniu :)

Zamówienie zrealizowane w 100% :)

Po ataku zimy w niedzielę 14 kwietnia, przez cały następny tydzień pogoda wyglądała tak:

003862667f4e.jpg

lub ewentualnie tak:

f04113af6fde.jpg

Drugie ze zdjęć jest zrobione ze szczytu Tiefenbachkogl, po prawej stronie widać ośrodek na Pitztaler Gletscher.

Ponoć są plany połączenia obu ośrodków, a to by oznaczało, że po połączeniu ośrodków prawdopodobnie jeździć się będzie po tej olbrzymiej hali pośrodku zdjęcia .

• Mikoski podziękował za tę wiadomość

Pozdrowienia,

Krzysztof