Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Czy ktoś używa Trace Snów?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bartek1980

Bartek1980

Użytkownik

• Pip
  • 42 postów
  • Na forum od: 12.2017
18

Napisano 25 luty 2019 - 01:54

Witajcie!
Mam pytanie czy ktoś używa aplikacji Trace Snow? Dzisiaj ją zainstalowałem. Tak na szybko poczytałem w samochodzie opinie użytkowników - były nie najgorsze. Teraz z tego co widzę ten program jest do kitu albo moje umiejętności jego obsługi są do kitu? Bawię się programem i nie mogę zmienić tak prozaicznego ustawienia jak zstąpienie mil na kilometry?
Dzięki i Pozdrawiam

#2 Segal

Segal

Nowy użytkownik

• 21 postów
  • Na forum od: 02.2019
19
  • Umiejętności: 5
  • Ziemia Łódzka

Napisano 27 marzec 2019 - 10:04

Witajcie!
Mam pytanie czy ktoś używa aplikacji Trace Snow? Dzisiaj ją zainstalowałem. Tak na szybko poczytałem w samochodzie opinie użytkowników - były nie najgorsze. Teraz z tego co widzę ten program jest do kitu albo moje umiejętności jego obsługi są do kitu? Bawię się programem i nie mogę zmienić tak prozaicznego ustawienia jak zstąpienie mil na kilometry?
Dzięki i Pozdrawiam

Odgrzewam temat, ale jakoś wcześniej na niego nie trafiłem.

Używałem Trace Snow'a dawniej i z przyjemnością, ale z czasem przestała mi się podobać. Póki miałem starego Samsunga ze starym Androidem 4.4 - współpracowała super. Jak przeszedłem na 7.0 to zaczęła ostro kwasić. Np. potrafiła połączyć mi jazdę poranną i wieczorną na dwóch różnych stokach w jedną sesję, pomimo że na 200% zapis po pierwszej serii był zrobiony i sesja była zamknięta. Często się też podwieszała, co nigdy nie zdarzało się na starym telefonie. Ale problemów z ustawieniami o jakich piszesz nie miałem.

Finalnie Trace Snow'a odinstalowałem i przerzuciłem się na SkiApp. Po jakimś czasie odżałowałem nawet kilkanaście złotych na wersję Pro i jestem dosyć zadowolony. Szału nie ma, dupy nie urywa, ale działa poprawnie, nie zawiesza się, nie gubi sygnału i jakieś tam statystyki się naliczają.

#3 Bartek1980

Bartek1980

Użytkownik

• Pip
  • 42 postów
  • Na forum od: 12.2017
18

Napisano 27 marzec 2019 - 14:10

Odgrzewam temat, ale jakoś wcześniej na niego nie trafiłem.

Używałem Trace Snow'a dawniej i z przyjemnością, ale z czasem przestała mi się podobać. Póki miałem starego Samsunga ze starym Androidem 4.4 - współpracowała super. Jak przeszedłem na 7.0 to zaczęła ostro kwasić. Np. potrafiła połączyć mi jazdę poranną i wieczorną na dwóch różnych stokach w jedną sesję, pomimo że na 200% zapis po pierwszej serii był zrobiony i sesja była zamknięta. Często się też podwieszała, co nigdy nie zdarzało się na starym telefonie. Ale problemów z ustawieniami o jakich piszesz nie miałem.

Finalnie Trace Snow'a odinstalowałem i przerzuciłem się na SkiApp. Po jakimś czasie odżałowałem nawet kilkanaście złotych na wersję Pro i jestem dosyć zadowolony. Szału nie ma, dupy nie urywa, ale działa poprawnie, nie zawiesza się, nie gubi sygnału i jakieś tam statystyki się naliczają.

Ale przechodząc do meritum sprawy - czy można przełączyć miłe na kilometry?

#4 Segal

Segal

Nowy użytkownik

• 21 postów
  • Na forum od: 02.2019
19
  • Umiejętności: 5
  • Ziemia Łódzka

Napisano 27 marzec 2019 - 15:34

Ale przechodząc do meritum sprawy - czy można przełączyć miłe na kilometry?

Zainstalowałem jeszcze raz i u mnie zmienia się tak:

Settings->Edit Profile->Units.

Po czym znów się zwiesiła bestia  :angry:

#5 moris_KRZYCHU

moris_KRZYCHU

Nowy użytkownik

• 23 postów
  • Na forum od: 03.2019
14
  • Umiejętności: 10
  • co tu sie wpisuje nie weim

Napisano 29 marzec 2019 - 21:56