Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Mocno uszkodzony "wyryty" ślizg

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 krolik10

krolik10

Użytkownik

• PipPip
  • 100 postów
  • Na forum od: 01.2009
21
  • Bielsko-Biała

Napisano 21 luty 2019 - 19:13

miałem robione wklejki trzy razy. Zawsze wycinali dziurę w kształcie prostokąta lub coś koło tego. Nikt nie zrobi wklejki na postrzępionym brzegu, a wklejkę zawsze widać na suchym ślizgu(z jedną ślizgałem się cztery lata, nowe narty Dolomity zero kamieni, a jednak przy skoku z małej hopki jednego pod śniegiem trafiłem).

To nie jest wina Chopoka, Wyszłoby to na każdym stoku, Wcześniej czy później. Po prostu zostałeś oszukany (na 99%). A swoją drogą jaką kurwą trzeba być aby tak wciskać uszkodzony sprzęt. Jeśli masz szansę to zawalcz o zwrot kasy a chociaż ostrzeż innych przed oszustem.

Pozdro

Wiesiek

• mig12345 podziękował za tę wiadomość

#22 valdi3

valdi3

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 201 postów
  • Na forum od: 03.2009
31
  • Umiejętności: 6

Napisano 21 luty 2019 - 19:13

nie zebym bronil sprzedajacego, ale jak twierdzisz ostrzyles krawedzie , a tu wyraznie widac zcharatana krawedz rowno przy ubytku. czyzbys nie zauwazyl scharatanej krawedzi ?.

#23 mig12345

mig12345

Stary maruda

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 6577 postów
  • Na forum od: 02.2008
4776
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik, Ustroń

Napisano 22 luty 2019 - 08:59

Od razu coś mi tu nie pasowało jeśli sam byś wyrwał taką dziurę na pewno byś poczuł .....a skąd się wzięła ta rdza pod ślizgiem .....ta od razu ? Coś jest nie tak chyba cię wkręcili w uszkodzone deski

jesli tak stanowczo wyrokujecie na podstawie tych fotek to jestescie ... odważni?

#24 Ariven

Ariven

Nowy użytkownik

• 12 postów
  • Na forum od: 01.2014
0

Napisano 22 luty 2019 - 12:43

(...) twierdzisz ostrzyles krawedzie , a tu wyraznie widac zcharatana krawedz rowno przy ubytku. czyzbys nie zauwazyl scharatanej krawedzi ?.

Krawędzie były równe po ostrzeniu, tu są takie jak na zdjęciach. Żadnego uderzenia czy coś w tym stylu nie poczułem.

Generalnie sprawa już załatwiona, właściciel domku powiedział z rana jak wyjeżdżałem, żebym pokazał mu tą nartę. Dałem mu dwie. Wziął i powiedział, żebym chwilę poczekał. Zdążyłem zanieść 2 walizki do samochodu, nie minęło nawet 5 min - przynosi mi nartę taką jak na zdj...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dodatkowo nawoskował mi jeszcze ślizg - oczywiście za darmo, więc nie mam na co narzekać. Ile mi się to utrzyma - nie wiem, najwyżej odeślę je do Zakopca, Sczyrku, ale to pewnie odkopię temat.

Spróbuję wysłać jeszcze link do ogłoszenia z olx gdzie kupiłem fischerki w razie czego, ale już z pc, bo na telefonie wyświetla się nieaktualne i nie można otworzyć.

Sent from my iPhone using Tapatalk