Skocz do zawartości

Nowości sprzętowe 2019/2020


yoss

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle fajna recenzja, gość tłumaczy o co cho z 3d radius ;)


Mój ulubiony reviewer, jeśli chodzi o narty, aczkolwiek tej recenzji jeszcze nie zdążyłem obejrzeć. Po pojawieniu się na sezon 2019 nowej Mantry M5 zastanawiałem się dlaczego nie wprowadzono konstrukcji Titanal Frame także do Kendo na ten rok - no i proszę - pewnie marketing zabronił ;) - Voelkl chciał mieć coś nowego na 2020 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ponieważ lubię grzebać sobie w nowościach, postanowiłem, że co jakiś czas uszczęśliwię Was wybranymi wybiórczo znaleziskami ;)

 

2020_atomic_redster_skis.jpg

 

Narta po prawej stronie - Atomic X9 "wide body" - 75 mm pod butem - kundel czy strzał w dziesiątkę?  :P

 

Nowe buciory od Dalbello:

 

1.jpg

 

Dalbello Lupo Air 130

 

2.jpg

 

Dalbello DS Asolo Factory - Flex 140 !?

 

3.jpg

 

Dalbello DS Asolo Factory W - kobiece z flexem 120 !

 

Do tego nowe Panterrki 130 w kolorze czarnym  :ph34r:  i racowe DRS-y utwardzone do 140  :D

 

Na reszcie powiew świeżości graficznej w nartach Atomic.

Da się na nie teraz patrzeć z przyjemnością.

Tylko gdyby te wiązania zmienili to narta dostały by drugiego życia a może doładowania.

A narciarz miła by wreszcie przyjemność z jazdy na nartach Atomic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer zastępuję Progressory nową linią nart, o nazwie RC ONE. Szerokości 72, 73 i 74 mm i do tego wersja RC ONE GT 78, 82 i 86 mm.

Wszystkie w technologi sandwich. Wersja "zwykła" z rockerem w przedniej części, wersja GT z rockerem na przodzie i tyle.  

 

To mamy pierwszego samobója strzelonego sobie przez firmę Fischer na własne życzenie.

Nie zarzyna się kury znoszącej złote jaja jaką była linia nart Fischer Progressor.

No ale kto bogatemu zabroni na odrobinę szaleństwa i fantazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mamy pierwszego samobója strzelonego sobie przez firmę Fischer na własne życzenie. Nie zarzyna się kury znoszącej złote jaja jaką była linia nart Fischer Progressor. No ale kto bogatemu zabroni na odrobinę szaleństwa i fantazji.

Niekoniecznie. Fisz za bardzo kojarzony był z ta linia. Czasem świeża krew potrzebna. Tymbardziej ze od 4 czy 5 lat poszli do przodu z dechami. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mamy pierwszego samobója strzelonego sobie przez firmę Fischer na własne życzenie.

Nie zarzyna się kury znoszącej złote jaja jaką była linia nart Fischer Progressor.

No ale kto bogatemu zabroni na odrobinę szaleństwa i fantazji.

Czasami warto ponieść ryzyko, czas pokaże.  Cytując Tomasza Kurdziela "progressory nie należały do nart specjalnie ekscytujących...były jednak uniwersalne i wiele osób jeździło na tych nartach...... wszechstronne i stosunkowo łatwe w obsłudze "

 

W wersji optymistycznej można sobie zatem wyobrazić opinie testerów i sygnał jaki pójdzie w świat...."progressory to były bardzo dobre narty dla ......jednak nowa linia RC ONE, to narty w każdym aspekcie lepsze.....".

Reasumując czasami lepiej grubszą kreską oddzielać stare modele, jak swego czasu Opel zrobił z Vectrą i zastąpił ją Insignią.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym testerów o zamieszczanie w stopce filmów z własnej jazdy

Nie mam parcia na szkło  ;) . Po feriach będę w Zwardoniu to chętnie się spotkam ... i może coś nagrasz  :P bo moja lepsza połowa nie chce  :ph34r: .

Ogólnie ogarniam dwie deski a czasami jedną jak mi druga gdzieś pofrunie  :) . Z paroma osobami z tego forum jeździłem i "siary" nie było  B)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami warto ponieść ryzyko, czas pokaże.  Cytując Tomasza Kurdziela "progressory nie należały do nart specjalnie ekscytujących...były jednak uniwersalne i wiele osób jeździło na tych nartach...... wszechstronne i stosunkowo łatwe w obsłudze "

 

W wersji optymistycznej można sobie zatem wyobrazić opinie testerów i sygnał jaki pójdzie w świat...."progressory to były bardzo dobre narty dla ......jednak nowa linia RC ONE, to narty w każdym aspekcie lepsze.....".

Reasumując czasami lepiej grubszą kreską oddzielać stare modele, jak swego czasu Opel zrobił z Vectrą i zastąpił ją Insignią.  

W związku z tym, że Tomka znam osobiście i nie wiele razy brałem udział w jego testach dla magazynu NTN w Maso Corto lub Karneltaul i nie tylko w jego testach to znam jego opinie na temat różnym marek  modeli nart i nie będę tego komentować bo najzwyczajniej mi nie wypada.

Ale myślę, że wyraził się dosyć czytelnie o tym modelu co nie znaczy, że nowe będzie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że Tomka znam osobiście i wiele razy brałem udział w jego testach dla magazynu NTN w Maso Corto lub Karneltaul i nie tylko w jego testach to znam jego opinie na temat różnym marek  modeli nart i nie będę tego komentować bo najzwyczajniej mi nie wypada.

Ale myślę, że wyraził się dosyć czytelnie o tym modelu co nie znaczy, że nowe będzie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że Tomka znam osobiście i wiele razy brałem udział w jego testach dla magazynu NTN w Maso Corto lub Karneltaul i nie tylko w jego testach to znam jego opinie na temat różnym marek, modeli nart i nie będę tego komentować bo najzwyczajniej mi nie wypada.

Ale myślę, że wyraził się dosyć czytelnie o tym modelu co nie znaczy, że nowe będzie lepsze pod względem sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś uprzejmy wytłumaczy mi sens ładowania rokera z tyłu w takich nartach? Bo ja nie ogarniam...


Mi skojarzył się pomysł z Nordicą GT...Może te same literki nie są przypadkiem. Akurat tu na forum, ktoś ganił mocno ten model, ale np. Pan Marcin Dehnel odwrotnie, bardzo poleca.

Co do sensu, myślę,że Fischer chce tą nartą trafić do ludzi kupujących np. Deacony Volkla czy wspomniane Nordici. W takiej branży monitorowanie rynku jest ważne...dlatego mercedes czy audi zaczęli produkować auta typu a klasa czy a1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy masz jakies info nt butow head'a na nast sezon?

z tego co wiem, raptors maja byc produkowane w bialym I czarnym kolorze ("nowosc"), natomiast maja miec zupelnie inny but wewn...Moze cos wiesz na ten temat?

 

http://www.zuzupopo..../catalog/232280

 

Str. 66-67 

 

Liner z "liquid fit" - opcja wstrzyknięcia specjalnego gelu, w celu poprawy trzymania.

Widziałem jak to robią w tegorocznych Vectorach. Dziewczyna w butach twierdziła, że iniekcja gelu jest odczuwalna i faktycznie stabilizuje kostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...