Skocz do zawartości

Extremalne kurtki zimowe


papylon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako nowy na tym Forum klaniam sie wszystkim :) Chcialbym sie dowiedziec czy jest zapotrzebowanie na extremalane kurtki zimowe made in canada. Nie sa to kurtki typowe dedykowane do nart ale raczej do wyprawy na.........kolo podbiegunowe:) Sa tez takze odmiany miejskie. Mam mozliwosc sprowadzenia i sprzedazy takich. Sam szukalem kiedys cieplych i extremalnie wytrzymalych kurtek w Polsce ale nie znalazlem wiec znalazlem za oceanem:) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... a czy te futerka mozna odpiac????? czy to kurtki puchowe?? moim zdaniem kurtki puchowe to klopot z praniem w domu.....

Futerko jest zrobione z Coyote, zwierzatko ktore zyje w Kanadzie. Nie, nie mozna odpiac i kurtek nie mozna prac w pralce.

Co to wogole za firma? Kurtki made in Canada czy tylko kanadyjska firma? Kiedys dostalem kurtke, polar i plecak takiej kanadyjskiej firmy Mountain Equipment Co-op. Mam je chyba juz z 8lat i nic sie z nimi nie dzieje. Szkoda ze tylko w kilku krajach mozna dostac ciuchy z tej firmy. W necie znalazlem jakas angielska stronke firmy, ktora tak samo sie nazywa, ale to zupelnie cos innego niz ta kanadyjska.

Firma to Canada Goose. Kurtki nie sa tanie. Moge tylko powiedziec ze jest to kurtka....na cale zycie/ Czego sobie i Wam zycze:) Mozna zobaczy te kurtki w "akcji": http://www.flickr.com/groups/[email protected]/pool/show/with/491742184/

Załączone miniatury

  • 05.jpg
  • 06-Gal-Expedition-White-Back.jpg
  • 06-Gal-Expedition-White-HoodUp2.jpg
  • 06-Gal-Expedition-White-Side.jpg
  • 06-Gal-Vostok-Black-Front2.jpg
  • 06-Gal-Vostok-Bonfire-Back.jpg
  • 06-Gal-Vostok-Bonfire-InsideLeft.jpg
  • 06-Gal-Vostok-Bonfire-InsideRight.jpg
  • 06-Gal-Vostok-Bonfire-Side2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to są to kurtki raczej do chodzenia a nie do jazdy na nartach Jak dla mnie zbyt obszerne i mogą krępować ruchy ale mogę się mylić

Dziekuje za Twoj post. Zauwaz, ze na samym poczatku napisalem, ze sa to extremalne kurtki i nie sa one dedykowane do nart. Tak, sa obszerne ale mozna je zakladac na t-shirt przy 20 stopniowym mrozie i bedzie nam cieplo. Sam sprawdzilem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...