Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wiślańskie top-5?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 JackW

JackW

Użytkownik

• PipPipPip
  • 304 postów
  • Na forum od: 12.2007
199
  • Umiejętności: 7
  • Wrocław

Napisano 03 luty 2019 - 21:06

Zacząłem swój pobyt, bieżące relacje będę umieszczał w tematach ośrodków, a na koniec podsumuję tutaj gdzie mi się najbardziej podobało  :) 

#22 JackW

JackW

Użytkownik

• PipPipPip
  • 304 postów
199
  • Wrocław

Napisano 08 luty 2019 - 11:12

Dziękuję wszystkim za rady :)

Podsumowując wyjazd: Wisła to świetny wybór na intensywny narciarsko wyjazd, dużo opcji i to z jazdą na okrągło, ceny karnetów też są tanie (dla mnie, w porównaniu z Czechami). Każdy ośrodek był inny, w sumie wszędzie mi się podobało, pogoda też była zmienna, co oczywiście ma wpływ na ocenę, ale gdybym miał stworzyć ranking to:

1. Soszów - mało ludzi, ładna pogoda, dobre warunki, ciekawe trasy i przyjemna gastronomia

2. Czantoria - świetna czerwona trasa i góra niebieskiej, niewiele ludzi, zawsze można uciec na orczyk, najlepszy ośrodek widokowo, możliwość wycieczek pieszych, pogoda się trafiła, jedyny minus, że czerwona się szybko odsypała (podobno tak się zrobiło po sobotnim halnym)

3. Stożek - zero ludzi, bardzo dobre trasy, szczególnie czarna, niestety przygotowanie stoku takie sobie

4. Skolnity - trasy były ciekawe, ale pogoda paskudna, więc ciężko mi obiektywnie ocenić to miejsce, ludzi malutko

5. Nowa Osada - szeroko co na duży plus, ale szybko się robi tłoczno, na cały dzień w sumie dość monotonnie

Myślę, że ciąg dalszy nastąpi (pewnie za rok) bo jeszcze kilka ośrodków do obskoczenia zostało, a taka forma, codziennie gdzie indziej, mi odpowiada, jest urozmaicenie :) Noclegi w Wiśle da się znaleźć w bardzo rozsądnych cenach, a jak patrzyłem na kolejki i przecierki w Szczyrku to utwierdzałem się w słuszności decyzji. Z Wrocławia jakieś 3 godziny po w sumie dobrych drogach.

• oloss podziękował za tę wiadomość

#23 broot

broot

Użytkownik

• Pip
  • 98 postów
  • Na forum od: 11.2016
39

Napisano 08 luty 2019 - 17:15

Cieńkowa nie testowałeś, czy wyleciał poza ranking? Wydaje mi się, że sporo osób go proponowało, ja sam również bardzo lubię ten ośrodek.

#24 JackW

JackW

Użytkownik

• PipPipPip
  • 304 postów
199
  • Wrocław

Napisano 08 luty 2019 - 17:51

Cieńkowa nie testowałeś, czy wyleciał poza ranking? Wydaje mi się, że sporo osób go proponowało, ja sam również bardzo lubię ten ośrodek.

Niestety zabrakło mi czasu, jeździłem cztery razy w dzień i raz na nocnej, następnym razem planuję tam pojechać :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych