Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 shashor

shashor

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 01.2019
0

Napisano 24 styczeń 2019 - 10:54

Czesc Wszystkim,

Jako wierzacy niepraktykujacy zapaleniec sportow zimowych szukam wyjazdu w marcu. Z roznych przyczyn musi to byc wyjazd samolotem.

Znalazlem dwie miejscowki spelniajace kryteria.  Jazda raczej rekreacyjna, stoki latwiejsze, nie wchodze na czarne stoki.

1) Folgarida-Marilleva 2 tydzien marca

2) Serre chevalier 3 tydzien marca

Co byscie wybrali ? Licza się dla mnie warunki narciarskie a nie zakwaterowanie.

Z gory dzieki za odpowiedz !

Pzdr.

#2 gajowy01

gajowy01

carve diem

• PipPipPipPipPip
  • 3396 postów
  • Na forum od: 01.2008
1954
  • Umiejętności: 1
  • Kraków - Neue Hütte

Napisano 24 styczeń 2019 - 12:34

Jako wierzacy niepraktykujacy zapaleniec sportow zimowych szukam wyjazdu w marcu. Z roznych przyczyn musi to byc wyjazd samolotem.

Znalazlem dwie miejscowki spelniajace kryteria.  Jazda raczej rekreacyjna, stoki latwiejsze, nie wchodze na czarne stoki.

1) Folgarida-Marilleva 2 tydzien marca

2) Serre chevalier 3 tydzien marca

Co byscie wybrali ? Licza się dla mnie warunki narciarskie a nie zakwaterowanie.

W tym wypadku i w tym sezonie opcja nr 2 - więcej, wyżej, i choćby ze względu na aktualną ilość śniegu, bo we Włoszech jest dość cieńko - może spadnie ale tego nikt nie wywróży :)

Ja osobiście wybrał bym coś w Austrii - do Salzburga czy Monachium też można dolecieć (do Innsbrucka z Polski niestety trudno)... no ale nie wiem co cię ogranicza do ww.

#3 shashor

shashor

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 01.2019
0

Napisano 24 styczeń 2019 - 12:54

szczerze mowiąc myślalem ze europa jest zasypana sniegiem.

te dwie destynacje, z uwagi na znajomych w jednym i drugim miejscu co mogloby troszke obnizyc koszt lokum

jesli inny kierunek to we dwojkę

#4 petr151

petr151

Nowy użytkownik

• 20 postów
  • Na forum od: 09.2007
1
  • Umiejętności: 6
  • Warszawa

Napisano 08 luty 2019 - 11:06

Od 2 tyg.w Marilleva-Forgalida jest mnóstwo śniegu . http://ski.it/EN/snow-report/