Skocz do zawartości

19-24.03 Exclusive Trip DOLOMITI (WOLNE MIEJSCA) - bus 9-os / hotel*** / śniadania / SkiSafari 7-ośrodków


yanosik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze wolne miejsca na ostatni już w tym sezonie wyjazd w Dolomity na 5-dniowe Ski-Safari po tutejszych ośrodkach narciarskich

19-24.03 - kilka wolnych miejsc w pokojach do wyboru w dowolnej konfiguracji (2,3,4...)

Aktualności i zmiany PATRZ NIŻEJ W KOMENTARZACH DO WĄTKU NA SAMYM DOLE...


Zakwaterowanie staram się zapewnić raczej na wysokim poziomie w eleganckich hotelach minimum 3*** lub 3***S, starając się zapewnić zarówno sobie jak i moim towarzyszom wyjazdu wysoki komfort pobytu w pokoju 2-osobowym lub w w pokoju 3-osobowym.

Po prostu, musi być elegancko, komfortowo i z wszelkimi dostępnymi udigodnieniami!
Stąd właśnie formuła EXCLUSIVE :)

 

Hotel 3***S (zdjęcia poniżej):

 

phoca_thumb_l_el_laresh_24.jpg

 

phoca_thumb_l_el_laresh_23.jpg

 

phoca_thumb_l_el_laresh_25.jpg

 

phoca_thumb_l_el_laresh_19.jpg

Szczegóły i ogólny opis wyjazdów TUTAJ (kliknij...)

Terminy z wolnymi miejscami i kosztami za poszczególne opcje wyjazdu zamieszczę w tym wątku poniżej, na bieżąco...

Zapraszam!!!

Yano +48 660005322
Jeśli nie mogę odebrać, poproszę o SMS - oddzwonię
lub mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof, bardzo Ci dziękuję za miłe słowa :)
Wyjazd w dniach 22-27 stycznia, mimo słabej frekwencji, mogę uznać za udany!
Dzięki takim właśnie ciepłym opiniom ja Twoja mogę teraz w skrócie ogłosić, że sytuacja z wolnymi miejscami dość mocno się zagęszcza i jedyne wolne miejsca które mi zostały, są w terminach:
5 -10 marca
oraz
20 - 24 marca

w pozostałych terminach tylko ewentualnie pojedyncze miejsca "awaryjne", czyli gdyby ktoś wykruszył się z przyczyn niezależnych od niego ;)

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na kolejnych wyjazdach w Dolomity!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Yano !

 

Dzięki za sprawną organizację :) szczególnie zapewnienie tego, co narty lubią najbardziej: śniegu, słońca i błękitnego nieba !

 

Bardzo udane safari po ośrodkach wokół Moeny, zapewniony transport busem, wygodny hotel z free wi-fi i włoskie kolacje podlane miejscowym, domowym winem -> bezcenne :)

 

Do następnego !

 

P.S. szczególne podziękowanie za pomoc w Plan de Gralba !! nie musiałeś, ale byłeś gdzie trzeba :) szacunek !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, dziękuję za miłe słowa :)

Po naszej rozmowie (i waszej kondycji ;) ) utwierdziłem się w przekonaniu, że robienie 5-dniowych wyjazdów jest chyba najlepszą opcją. 4-dniówka jest za krótka biorąc pod uwagę czas spędzony na dojazd do Włoch i z powrotem... natomiast 6 dni i więcej to już za dużo....i człowiek zaczyna kombinować "co tu zrobić, żeby dzisiaj nie pójść na stok" ;)

 

Jeśli jest ktoś jeszcze chętny na wyjazd, to proszę o kontakt telefoniczny +48 660005322

 

Wystarczy zapytać o termin, bo miejsca nie są jeszcze we wszystkich terminach obłożone.

 

Nie mam już tylko wolnych miejsc w terminach: 12-17 luty oraz 12-17 marca...!!!

 

W pozostałych są jeszcze wolne okienka, szczególnie w najbliższym terminie 5-10 luty czyli tzw. Lasta Minuta!!!

...i/lub istnieje również możliwość skompletowania kolejnego busa 9-osobowego na dowolny termin, który pojedzie np. bezpośrednio z Warszawy

 

...i jeszcze jedna opcja!!!

 

WYGODNA PODRÓŻ SAMOLOTEM

 

Jako, że jestem w Dolomitach praktycznie przez cały sezon, 5 dni w tygodniu, macie możliwość przylotu samolotem z każdego miejsca w kraju!

Samoloty Ryanair latają z:

- Warszawy: codziennie !

- Krakowa: codziennie !

- Gdańska: sobota, niedziela, wtorek

- Poznania: wtorki i soboty

- Wrocławia: poniedziałki i piątki

 

Przelot do Mediolan-Bergamo - ok. 2h 10min !!!

Stamtąd jedziesz do Trydentu liniowym autobusem - ok. 2h 30min !!!

rozkład jazdy TUTAJ (kliknij...)

 

A z Trydentu odbieram Was ja i zabieram do Moeny ok. 1h 20min !!! (lub innego miasta w Dolomitach) i zapewniam full service: od rezerwacji hotelu, poprzez dowozy na stok, aż po szkolenia, testy sprzętu oraz wyjazdy na muzyczno-taneczne apres-ski :)

 

Warto przemyśleć również opcję, bo łączne spędzenie ok. 6h w podróży zamiast 15h to wręcz VIP-owska opcja :)

 

Zapraszam i jestem otwarty na propozycje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Edit na dzień dzisiejszy (wtorek 26.02)

Wolne miejsca na terminy:

05-10.03 - 4 miejsca 2 miejsca do wyboru w pokoju 2-os lub 3-os
Koszt:
336€/os w pokoju 2-os
300€/os w pokoju 3-os (zaliczka 300 zł + 230€/os)

*************************************************************************************************************
12-17.03 - ostatnie 1 wolne miejsce w pokoju 2-os - koszt 319€/os (zaliczka 300 zł + 249€/os)



***************************************************************************************************************
19-24.03 - kilka wolnych miejsc w pokojach 2 lub 3 osobowych (możliwa także opcja 4-5 os...) - hotel 3***


phoca_thumb_l_el_laresh_24.jpg

phoca_thumb_l_el_laresh_23.jpg

phoca_thumb_l_el_laresh_25.jpg

phoca_thumb_l_el_laresh_19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Edit na dzień dzisiejszy (piątek 01.03)

Wolne miejsca na terminy:

05-10.03 - 4 miejsca 2 miejsca do wyboru w pokoju 2-os lub 3-os




***************************************************************************************************************

19-24.03 - kilka wolnych miejsc w pokojach 2 lub 3 osobowych (możliwa także opcja 4-5 os...) - hotel 3***

Przy pełnym składzie ekipy (9-os) koszt całkowity (oprócz skipassu) wyjazdu wyniesie

Tylko 319€/os !!!



phoca_thumb_l_el_laresh_24.jpg

phoca_thumb_l_el_laresh_23.jpg

phoca_thumb_l_el_laresh_25.jpg

phoca_thumb_l_el_laresh_19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...