Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

kitzbuhel saalbach warunki na stokach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 merman

merman

Użytkownik

• PipPip
  • 186 postów
  • Na forum od: 11.2008
1

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:25

jak w temacie jest ktoś aktualnie albo wrócił , wyjazd już za 2 tyg. a stoki pozamykane

#2 gajowy01

gajowy01

carve diem

• PipPipPipPipPip
  • 3394 postów
  • Na forum od: 01.2008
1951
  • Umiejętności: 1
  • Kraków - Neue Hütte

Napisano 15 styczeń 2019 - 12:56

jak w temacie jest ktoś aktualnie albo wrócił , wyjazd już za 2 tyg. a stoki pozamykane

Często zamykają bo wieje i pada - to co jest dziś nie ma nic wspólnego z tym co za dwa tygodnie! :)
...no może poza tym że o śnieg i jego jakość martwić się nie musisz :)

Mimo że sporo zamykają nie mam dnia bez jazdy, zawsze coś działa a warunki wyborne :)

Tu wrzucałem obrazki z rejonu parę dni temu
http://www.skiforum....19-23.01-(5-dni)-•-Słoneczna-Tyrolia-PROMO-dla-dziewczyn!-•-Kraków,-Śląsk,-zapraszam--:)#entry602668

Teraz jestem dokładnie tu gdzie się wybierasz w Kitz, i zmieniło się tyle że jest jeszcze więcej śniegu.
Np. na Pass Thurn, nie bardzo wysokiej przełęczy (1200+) jest ponad 2 metry śniegu przy drodze! :)

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

• zibus podziękował za tę wiadomość

#3 merman

merman

Użytkownik

• PipPip
  • 186 postów
  • Na forum od: 11.2008
1

Napisano 15 styczeń 2019 - 16:36

Często zamykają bo wieje i pada - to co jest dziś nie ma nic wspólnego z tym co za dwa tygodnie! :)
...no może poza tym że o śnieg i jego jakość martwić się nie musisz :)

Mimo że sporo zamykają nie mam dnia bez jazdy, zawsze coś działa a warunki wyborne :)

Tu wrzucałem obrazki z rejonu parę dni temu
http://www.skiforum....19-23.01-(5-dni)-•-Słoneczna-Tyrolia-PROMO-dla-dziewczyn!-•-Kraków,-Śląsk,-zapraszam-- :)#entry602668

Teraz jestem dokładnie tu gdzie się wybierasz w Kitz, i zmieniło się tyle że jest jeszcze więcej śniegu.
Np. na Pass Thurn, nie bardzo wysokiej przełęczy (1200+) jest ponad 2 metry śniegu przy drodze! :)

dzięki trochę mi humor poprawiłeś, mam jeszcze pytanie ze względu na to ,że dużo tras zamkniętych karnety są w jakiejś tańszej opcji czy nie? chcę kupić sssc i zastanawiam się czy nie lepiej kupować karnety jednodniowe ze względu na te warunki.

#4 gajowy01

gajowy01

carve diem

• PipPipPipPipPip
  • 3394 postów
  • Na forum od: 01.2008
1951
  • Umiejętności: 1
  • Kraków - Neue Hütte

Napisano 15 styczeń 2019 - 17:57

dzięki trochę mi humor poprawiłeś, mam jeszcze pytanie ze względu na to ,że dużo tras zamkniętych karnety są w jakiejś tańszej opcji czy nie? chcę kupić sssc i zastanawiam się czy nie lepiej kupować karnety jednodniowe ze względu na te warunki.

1. Tak ogólnie - teraz w tych warunkach, im ktoś więcej umie tym bardziej się cieszy, większość uzna że "warunki są trudne" :)

2. Nie ma tańszych karnetów, za chwilę będą raczej droższe bo wraca wysoki sezon :)

3. Policz, nie wiem. Ustal wstępny plan gdzie chcesz jeździć i skalkuluj - wszystko jest w necie.

Czasem, choć rzadko, wychodzi taniej kupować osobno - do tego daje ci to swoistą polisę ubezpieczeniową: od pogody, warunków, jakichś niedyspozycji czy nie daj Boże wypadku