Skocz do zawartości

Hochkar zamknięty


wapniakos

Rekomendowane odpowiedzi

No jest 500km tras :D za 250 jurków, taniej niż Polsce...ehhh

Od siebie polecam Hochzillertal + Hochfugen - dojeźdzasz bez odpinania nart. Weź tylko poprawkę, że ze wzglęu na zamkniętą drogę o której pisałeś musisz wrócić tą samą drogą. Gdyby droga do Fugen była otwarta to do doliny mógłbyś wrócić busem.

 

Na drugim miejscu w moim rankingu jest Zillertal Arena, ale od drugiej strony - Koningsleiten. Nie wiem czy w obecnych warunkach dostaniesz się tam autem. Bez łańcuchów na pewno nie! Zawsze możesz zacząć "standardowo" z Zell am Ziller.

I dopiero na trzecim Mayrhofen a konkretnie trasy na "górce" Tux.

Na ostatnim miejscu lodowiec Hintertux, imho o tej porze roku nie ma tam po co jechać.

W dolinie jest jeszcze Spjeljoch - nie byłem.

 

Powodzenia! Zazdroszczę pozytywnie :)

Ja na ten sezon, na marzec rozważałem SkiAmade lub Schladming, finalnie znowu padło na Zillertal ale musieliśmy odwołać z powodów rodzinnych (tata czeka na zabieg łąkotki, a nie chcemy jechać bez niego). Tak że ten rok bez Alp...

Pierwszy raz Alpy?

W Hochzillertal to fajne jest tylko Hochfugen i te trasy które tam prowadzą :). Hochzillertall to jedna trasa podzielona 48 wariantów przecięta trasą Z + Golden które i tak w marcu działa do połowy. Jedno z najbardziej nudnych miejsc w Austrii.

Nie da się kupić karnetu dłuższego niż 1,5 dnia innego niż superskipass więc i tak musi kupić super.

Spieljoch bardzo przyjemny, szczególnie w weekend gdy w innych miejscach jest tłoczno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest 500km tras :D za 250 jurków, taniej niż Polsce...ehhh
Od siebie polecam Hochzillertal + Hochfugen - dojeźdzasz bez odpinania nart. Weź tylko poprawkę, że ze wzglęu na zamkniętą drogę o której pisałeś musisz wrócić tą samą drogą. Gdyby droga do Fugen była otwarta to do doliny mógłbyś wrócić busem.

Na drugim miejscu w moim rankingu jest Zillertal Arena, ale od drugiej strony - Koningsleiten. Nie wiem czy w obecnych warunkach dostaniesz się tam autem. Bez łańcuchów na pewno nie! Zawsze możesz zacząć "standardowo" z Zell am Ziller.
I dopiero na trzecim Mayrhofen a konkretnie trasy na "górce" Tux.
Na ostatnim miejscu lodowiec Hintertux, imho o tej porze roku nie ma tam po co jechać.
W dolinie jest jeszcze Spjeljoch - nie byłem.

Powodzenia! Zazdroszczę pozytywnie :)
Ja na ten sezon, na marzec rozważałem SkiAmade lub Schladming, finalnie znowu padło na Zillertal ale musieliśmy odwołać z powodów rodzinnych (tata czeka na zabieg łąkotki, a nie chcemy jechać bez niego). Tak że ten rok bez Alp...
Pierwszy raz Alpy?

Pierwszy. Takze wrazen będzie, az nadto. Lancuchy zakupione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam trasę 18 na Arenie. Trasę 10 mniej :). Szczególnie jeśli będzie miękki śnieg to 10 robi się trudna kondycyjnie. Chociaż na Arenie bardziej podoba mi się strona nad jeziorem to 18 warta jest pojechania bo jest relaksująca :).

W Mayrhofen trasa kiedyś 17, teraz jakiś inny numer ma ale nazywa się Devil Run i trasa dokładnie po drugiej stornie kiedyś 5. Reszta tras mniej mi się podobała.

Na Spielljoch trasa ze szczytu do samego dołu jest fajna i długa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27E dołożycie do tego karnetu Wild+Arena i będziecie mieli SSC czyli wjazd do Kitzbuehel z Brambergu.

Jeśli uzbieracie grupę 20 osób to zniżka wyniesie 14E. Piszę o 6 dniowym. 5 dniowego i 6 dniowego dla zniżki nie połączycie.

 

Ps. Zniżka 14E od każdego karnetu, czyli SSC wyjdzie każdego o 13E drożej. Zawodów w Kitz raczej w tym roku nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupujecie 6 - dniowe to się nie zgramy- musi być 20 takich samych, wtedy 1 jest gratis , czyli 5 % taniej.

Nie wiedziałem, że muszą być takie same ale skoro Ty mówisz to nawet nie sprawdzam. W każdym razie może uda się spotkać. Wiesz już kiedy będziecie na Wildkogelu bo my będziemy tam pewnie 3 dni albo nawet 4?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...