Skocz do zawartości

Rocker w komórkowych slalomkach


yoss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dynki przetestowane. Jeden dzień w Kitzi (dosyć miękko, ale równo) i dzisiaj Myślenice (zmrożony, z domieszką sztucznego).
Jestem zauroczony nartami. W porównaniu do sklepowych Racetigerów SL 13/14, twardsze (ale nieznacznie).
Natomiast łatwość inicjacji skrętu, pewność i szybkość przechodzenia w następny - bajka.
Równomiernie prowadzi skręt, mam wrażenie, że wybacza mniejsze błędy.
Najlepsza narta race'owa na jakiej jeździłem. Dziękuję za zachętę - @moruniek i @harpia. :)

Jeśli ktoś w miarę dobrze czuje się na sklepowej slalomce, może śmiało wskakiwać na komórkę. Naprawdę warto.
Oczywiście z pewnością jeszcze długo (o ile kiedykolwiek ;) ) nie wykorzystam jej potencjału, ale jeździ się zajebiście. :wub:

Tutaj wrzucam poglądowo filmik z moją jazdą (szuranko na 180 cm kundlach ;) ).
Może dla kogoś będzie stanowił punkt odniesienia.
Nie bać się komórek !



A za uwagi i wskazówki dotyczące jazdy będę oczywiście bardzo wdzięczny.

Na drugi raz wypij piwo puste puszki poprawiaja sylwetke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ładnej jazdy bardzo daleko, ale dziękuję :).

Kijkami macham jak epileptyk, true. :)

Kiedy ja naprawdę uważam, że ładnie jeździsz. I sądzę, że skutecznie, bo teren nie jest najłatwiejszy. Kijki może ciut za bardzo machające, ale tylko ciut. Jak dla mnie jest OK, bo ręce nie zostają z tyłu, nie gubią się, co mnie się kiedyś zdarzało i pewnie wciąż zdarza, kijki są przygotowane do wbicia w odpowiednim momencie, jest dyscyplina. A że trochę za bardzo się ruszają? :) Bardzo ładna i dobra sylwetka. IMHO. I typ skrętu, który najbardziej lubię. Taki mieszany carvingowo-ześlizgowy. Najbardziej optymalny na typowe trasy. Tyle kadzenia Krakusowi od Krakusa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...