Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

HEAD I.Speed vs. V6

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 bullet1st

bullet1st

Nowy użytkownik

• 3 postów
  • Na forum od: 12.2018
0

Napisano 30 grudzień 2018 - 23:14

Cześć,

Proszę o poradę w doborze nart. Zastanawiam się nad HEAD Supershape I.Speed (używane) lub HEAD V-Shape V6 (nowe).
Jeżdżenia będzie raczej niewiele w sezonie, więc mocno rozpatruje używane. Nie wiem tylko czy Speedy, to jest na mój poziom umiejętności. Z drugiej strony V6 są nowym modelem na ten sezon i nie wiadomo co się po nich spodziewać.
Kolejna sprawa to długość, brałem pod uwagę 170cm, ale czytając różne poradniki wychodzi na to, że powinienem brać min. 177cm?

1. M
2. Wiek 35
3. Waga 95kg
4. Wzrost 185cm
5. Jak długo jeździsz na nartach ? 5 sezon (z tym że 4 pierwsze to były w latach 95-98)
6. Ja się oceniasz wg skali Forum ? 6 (zweryfikowane w tym roku)
7. Jakie masz buty ? HEAD ADVANT EDGE 85
8. Jakie masz teraz narty / na jakich już jeździłeś ? Jeździłem na Atomicach i Polsportach :), więc raczej nie mam zdania
9. Jaki preferujesz promień skrętu, szybkość jazdy ? skręty średnio długie, średnia szybkość
10. Jakie lubisz trasy, w jakim kraju ? trasy przygotowane, Słowacja, chciałbym spróbowac w Austrii na długich trasach
11. Jak lubisz jeździć, lub jak chciałbyś jeździć ? turystycznie, z drobnym zacięciem sportowym
12. Jak z Twoją kondycją, ile dni w sezonie spędzasz na stoku ? Kondycja ok (pływam na desce + kajt), na stoku 7 dni w sezonie
13. Możliwości finansowe: nowe do ok. 1500, używane do 800.

Z góry dzięki