Skocz do zawartości

Uszkodzona narta.


FerraEnzo

Rekomendowane odpowiedzi

Smarując dzisiaj swoje nowe sl'ki przywaliłem w kant regału i tak oto uszkodziłem laminat.

AB1DD630-7747-49B4-BC7E-64EDB262AF06(1).jpeg AB1DD630-7747-49B4-BC7E-64EDB262AF06.jpeg BD81C291-AF5C-456F-985A-6D73F79C87AC.jpeg CC14552B-198B-40B6-83C4-824618DE5803(1).jpeg CC14552B-198B-40B6-83C4-824618DE5803.jpeg

 

Podkleiłem delikatnie i dałem na chwilę w ścisk stolarski (delikatnie).

 

Pytanie czy istnieje ryzyko, że może się tam dostawać woda pod ten laminat, w najgorszym wypadku do rdzenia czy raczej przesadzam? Czy można to jeszcze jakoś zabezpieczyć?

Wkurzyłem się bo nowe narty a już uszkodziłem...

 

Byłbym wdzięczny za info czy jest się czym spinać.

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił tak:

 

Żywica poliestrowa ( do nabycia w sklepach samochodowych, modelarskich, Casto i tym podobnych), na pewno się nie wypłucze do końca nart. Delikatnie rozchylić miejsce kolizji, wlać, docisnąć powierzchnie na maxa (im mniej żywicy tym lepiej trzyma). Po zaschnięciu nadmiar usunąć pazurem. Tyle mojego.

 

Z innej beczki - masz narty podobne do mojej lepszej połówki. Możesz samodzielnie okleić je folią samochodowa, kwota kilkunastu złotych, ale naprawdę chroni powierzchnię nart, szczególnie takich "błyszczących"

 

Pozdrawiam - Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by było jakbyś dał więcej poxipolu, zmieszanego niezgodnie z instrukcja tj. mniej utwardzacza. Tak aby wręcz się wylał spod tego doklejonego kawałka i jednocześnie w miarę cienka warstwa była między klejonym elementami.
Ale teraz nie ma co kombinować. Najwyżej odpadnie, to potem załatwisz samym poxi.
Ja mam tak poklejona dechę windsurfingowa i zdaje egzamin, a w cięższych warunkach pływa niż narty jeżdżą, delikatnie mówiąc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...