Skocz do zawartości

Nasze deski


Hilly_billy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 11 miesięcy temu...

Nieznaczne przemeblowanie w naszej narciarni. Dynastar TeamComp 140cm przechodzą ze starszej córki na młodszą, a w zamian nówki RaceTiger SL WC Jr. 150cm. Deski dużo na wyrost, ale tak to jest jak ojciec przekłada swoje niezrealizowane cele na dzieci...

460fe3d4ef2413cb7e008766cf329d2b.jpgb8e48514d6a3fc4df908f13e91d19652.jpg1439f79bc261dc26145fd4615fd39f77.jpgafd1a2ba0e24afd3ddeabf49f00211f2.jpg93e33f38a2a408d484ca82ebccaacaf3.jpg8bda8fe2eef84cdc9aa6ebe6f899f8da.jpg

Zostają żony Volkl Flair SC E 155cm (bardzo zadowolona) i moje Racetiger SL 170cm, oraz Rossignol Soul7 188cm (bardzo zadowolony:).


Sent from my iPhone using Tapatalk

  
Co myślisz o Rossi soul 7?
Chcę kupić dla córki - 106 pod butem, ale na 165 cm -na świeży ....wypożyczyła i rewelka.
Ale ile takich puchowych dni w sezonie?

U mnie to jednak Home of Voelkl.
Co prawda pierwsze z lewej Ledge 148 do opchnięcia (mlodszy już wyrósł) ale za to na zdjęciu nie ma 3 par które pożyczyłem znajomym :-).

Teraz się zastanawiam co zrobić z GSami.
Młodszy syn śmiga zacnie ale podskoczył z wzrostem o prawie 10 cm. Ma teraz 170 (13 lat) cm a GSy 161. Więc tak myślę czy nie wsadzić go na SLki 165 - ale to FIS więc twarda i będzie mu oddawała.... Czy też nie wymienić tych GSów na 170cm ewentualnie na RC 170....

287b8c3d7b3edeeed784efa4665d3a19.jpg

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

 
Najbardziej z tej kolekcji lubię Mantry!!!
Chciałam zabrać mężowi, ale wiązań nie przestawię do swojego rozmiaru buta!!! Eh!

 

Taka sytuacja... ;)
attachicon.gifDAE43E62-C77E-4DD4-9EE9-5719D79E0FF4.jpeg
attachicon.gifF62F19DB-6302-485F-9A08-27AD14C5CDC1.jpeg

Ferra....
czy Ty umiesz jeździsz na 3 nartach???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spacerowałeś już? Jak wrażenia.

PS. u mnie jak meteor w tym sezonie pojawiły się slalomie sztekli i bardzo przypadły mi do gustu, fajna dynamika i elastyczność, łatwe dość, przyjazne takie.

A tak ciągle hitem są master gs rossignola i free scott the ski, dziś przekonałem się jaka jest różnica między nimi a skiturowych Nanga Parbat, plus inne buty.

Załączone miniatury

  • post-214964-0-24360600-1607771392.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Witoldzie, przecież to absolutny dureń. Ja już nawet nie mam słów na te bzdury. Tylko spotkanie na nartach może go chyba otrzeźwić.

Pozdrowienia

Ładnie się przedstawiłeś w pierwszym zdaniu. A na spotkanie nie licz. Jesteś wraz z MarioJ jedynymi osobami z tego forum, z którymi nie mam ochoty się spotkać. Umów się z kimś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo ty! Fajnie, nie? Jakie buty?

 

Pierwszego dnia poszedłem w moich zjazdowych Tecnica'ch, ma drugi wypożyczyłem freeridowe bo skiturowe tylko na piny mieli, a ja mam wiązania szynowe AT. 

Zabawa przednia - wróciłem lżejszy o 2 kg :) :) 

Wybieram się jeszcze w Tatry w marcu, ale to już pewnie tylko off będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quanto i jak odczucia na tych deseczkach?

Powiem krótko. Narty rewelacyjne. Rano na przygotowanym stoku trzymają super . Mimo 80 pod butem nie odczułem różnicy w szybkości  przejścia z krawędzi w krawędz . Wieczorem gdzie stok rozjechany jak pole po oraniu narta idzie jak czołg ( w sensie nie wolna ale nie robi na niej jakość stoku ). Zakup to strzał w dziesiątkę. Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić nartę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko. Narty rewelacyjne. Rano na przygotowanym stoku trzymają super . Mimo 80 pod butem nie odczułem różnicy w szybkości  przejścia z krawędzi w krawędz . Wieczorem gdzie stok rozjechany jak pole po oraniu narta idzie jak czołg ( w sensie nie wolna ale nie robi na niej jakość stoku ). Zakup to strzał w dziesiątkę. Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić nartę.

 

jaka długość?
https://www.salomon....tml#color=14260

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak pisałem, musiałem sobie osłodzić stracony sezon... trafiły się takie ślicznotki w superstanie za dobry pinondz... a, że zawsze marzyłem o takich i do spodni mi pasują to jakże pominąć taką okazyję. A jak przygotowane !, ostre i wosku po uszy ;) I tak, kolega Bruner miał tu swój udział :)

E9707E84-C5E0-412E-ACB4-037FB83AAFC1.jpeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak pisałem, musiałem sobie osłodzić stracony sezon... trafiły się takie ślicznotki w superstanie za dobry pinondz... a, że zawsze marzyłem o takich i do spodni mi pasują to jakże pominąć taką okazyję. A jak przygotowane !, ostre i wosku po uszy ;) I tak, kolega Bruner miał tu swój udział :)

attachicon.gifE9707E84-C5E0-412E-ACB4-037FB83AAFC1.jpeg

Fajnie. Zabawa na slalomkach na krótkim i dostatecznie stromym stoku przednia. 165? Ja zakochałem się w sl sztekli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...