Skocz do zawartości

Nasze deski


Hilly_billy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam ostre, te z R. Te na S już zdążyłem nieco stepic. Te na N ciągle fabrycznie ostre. D z kolei na razie na serwis czekają. K szutrowki więc im się nie należy. Mam jeszcze jedne R ale chcę sprzedać więc ukrylem. http://www.skiforum....s-oversize-165/
PS. Soul 7 zazdroszczę. Master mnie pocieszył widokiem garażowym, bom myślał, żem chory.

Załączone miniatury

  • DSC_2530.JPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ostre, te z R. Te na S już zdążyłem nieco stepic. Te na N ciągle fabrycznie ostre. D z kolei na razie na serwis czekają. K szutrowki więc im się nie należy. Mam jeszcze jedne R ale chcę sprzedać więc ukrylem. http://www.skiforum....s-oversize-165/
PS. Soul 7 zazdroszczę. Master mnie pocieszył widokiem garażowym, bom myślał, żem chory.

O kurczę Panowie, trochę wam się tego nazbierało. Sstar, fajne te na D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdradź parametry s7: rocznik, taliowanie, długość?

Soul7 kupiłem używane po jednym sezonie. Są z rocznika 2016, 188cm (mój wzrost 186) taliowanie 136-108-126. Nigdy wcześniej nie jeździłem na takich szerokich deskach i początkowo miałem wiele obaw. Kupiłem je ze względu na moje zapędy pozatrasowe, ale całkiem ok radzą sobie na przygotowanych trasach. Naprawdę byłem pozytywnie zaskoczony tym jak łatwo wchodzą w skręt. To pewnie zaleta potężnego rockera, choć ktoś mógłby pomyśleć, że po prostu mam do perfekcji opanowaną kontrolę nad tymi bestiami:) Narty polecili mi chłopaki z forum. Konkretna rada. Dla takich chwil warto było poświęcić kilkaset godzin życia czytając forumkę:) Generalnie bardzo fajne, lajtowe deski do zabawy pozatrasowej. Spokojnie można je też wykorzystywać do całodziennej rekreacyjnej jazdy po ubitym, bądź mniej ubitym, popołudniowym stoku. Moim zdaniem narty bardzo uniwersalne. Jeśli nie ma się ciągot slalomowo-sportowych to „będzie Pan zadowolony”. Między choinkami idą jak złe, hehe. Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo, wcześniej miałem takie same tylko rocznik 2015/2016. Świetna narta. Kuzyn ma FIS SL z tego sezonu, ale jeszcze na nich nie jeździłem choć jestem ciekawy jak wypadnie w porównaniu z SRC

Z tego co pisał Tomek Kurdziel to bardzo przypomina ta src wlasnie sl fis lecz jest bardziej stonowana i szersza w talii
Fis będzie lepszy w określonych celach tzn slalom. Do wolnej jazdy osobiscie zostałbym przy src :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Bo to ceny z których śmieją się nawet ich twórcy ale skoro jelenie dają...
Realnie za komórkę do 2000 pln.
Pozdro


Możliwe, ja takiego dojścia nie mam by Blizzardy FIS SL wyrwać za 2000 zł. Za SRC na wyprzedaży rocznika trzeba było zapłacić ponad 2000 i to bez płyty piston.
Możliwe, że jestem jeleniem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ja takiego dojścia nie mam by Blizzardy FIS SL wyrwać za 2000 zł. Za SRC na wyprzedaży rocznika trzeba było zapłacić ponad 2000 i to bez płyty piston.
Możliwe, że jestem jeleniem ;)

Cześć

To nie jest moje stwierdzenie tylko cytat. Przeszacowanie cen sprzętu jest coraz bardziej odczuwalne niestety.

Wczoraj odebrałem narty dla żony. Narta typu Master - czyli najpopularniejsza i najdroższa obecnie grupa nart - 1800pln.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ja takiego dojścia nie mam by Blizzardy FIS SL wyrwać za 2000 zł. Za SRC na wyprzedaży rocznika trzeba było zapłacić ponad 2000 i to bez płyty piston. Możliwe, że jestem jeleniem ;)

Szukać, szukać.... znacznie łatwiej jeśli nie zablokujemy się na jedną markę. Voelkl slr (fis) ok 400€ z przesyłką. Sprzed 2 sezonów. Okazję się zdarzają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć To nie jest moje stwierdzenie tylko cytat. Przeszacowanie cen sprzętu jest coraz bardziej odczuwalne niestety. Wczoraj odebrałem narty dla żony. Narta typu Master - czyli najpopularniejsza i najdroższa obecnie grupa nart - 1800pln. Pozdrowienia

Jakoś tak już jest, że produceni nastawieni są na skubanie narciarzy. Dla przykładu ceny rękawic na motocykl firmy dainese są ok. dwa razy niższe niż narciarskich. Produkt bardzo podobny, cały ze skóry, także i cenę można porównać. Podobnie z firmą Reusch i rękawicami bramkarskimi, które w porównaniu z narciarskimi można kupić za grosze. Przeszacowanie to wręcz mało powiedziane... Wysłane z mojego TA-1004 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...