Skocz do zawartości

Jakie Volkl Flair dla średnio-zaawansowanej kobiety?


Mychu

Rekomendowane odpowiedzi

No i to że jednak są przypadki gdzie jest to ta sama narta. Juz pisałem - generalizowanie nie ma sensu. Z pewnością są narty zrobione czy dedykowane pod kobiety - choć uważam że to raczej te prostsze modele. W przypadku nieco bardziej zaawansowanych są to modele normalne ( męskie?)  z delikatnym retuszem w warstwie wizualnej.

Każdy chce się wyróżniać - jednocześnie każdy chce to zrobić jak najtańszym kosztem. Pewnie zrobienie 2 partii po 100 tys szt. rożnych nart jest droższe niż zrobienie 2 partii po 100 tys tej samej narty z różnicą w wierzchniej warstwie bo to przecież tylko folia z nadrukiem

 

No i ?????

W czym problem?

Jest się nad czym zastanawiać?

 

Prawie wszystkie współczesne narty są OK.

Jak ktoś nie umie jeździć to żadna go nie skrzywdzi.

Jeśli początkująca lekka kobitka kupi "tekturę" czy juniorską komórkę to i tak na jej etapie umiejętności bez znaczenia.

 

Jak ktoś umie jeździć to wybór także jest dość prosty.

 

Nie kumam tego dzielenia włosa na czworo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i ?????

W czym problem?

Jest się nad czym zastanawiać?

 

Prawie wszystkie współczesne narty są OK.

Jak ktoś nie umie jeździć to żadna go nie skrzywdzi.

Jeśli początkująca lekka kobitka kupi "tekturę" czy juniorską komórkę to i tak na jej etapie umiejętności bez znaczenia.

 

Jak ktoś umie jeździć to wybór także jest dość prosty.

 

Nie kumam tego dzielenia włosa na czworo.

Nie zrozumieliśmy się :-)

odnosiłem się do technologi czy asortymentu a nie tego czy dana narta jest lepsza czy gorsza :-)

Zmieniałem mojej żonie narty 7 czy 8 razy w ciągu ostatnich powiedzmy 12-14 lat... Nigdy nie powiedziała że jeździ jej się lepiej czy gorzej :-)

Zawsze... "no fajnie jest" a potem czy mógłbym nieco stępić bo jak za ostre to słabo jej kończenie skrętu ześlizgiem idzie..

Ja tam się poddałem z nauką jazdy małżonki... Zjedzie wszędzie i w każdych warunkach. A że robi błędy techniczne..

 trudno.. lepsze to niż foch na stoku a potem w domu. Grunt że lubi, jeździ i jest zadowolona :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieliśmy się :-)

odnosiłem się do technologi czy asortymentu a nie tego czy dana narta jest lepsza czy gorsza :-)

Zmieniałem mojej żonie narty 7 czy 8 razy w ciągu ostatnich powiedzmy 12-14 lat... Nigdy nie powiedziała że jeździ jej się lepiej czy gorzej :-)

Zawsze... "no fajnie jest" a potem czy mógłbym nieco stępić bo jak za ostre to słabo jej kończenie skrętu ześlizgiem idzie..

Ja tam się poddałem z nauką jazdy małżonki... Zjedzie wszędzie i w każdych warunkach. A że robi błędy techniczne..

 trudno.. lepsze to niż foch na stoku a potem w domu. Grunt że lubi, jeździ i jest zadowolona :-D

A że się tak zapytam po jaką cholerę kupowałeś parę na 1,5 roku???

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A. W 3 przypadkach kupowałem normalne narty które przejęły moje dzieci, które potem wymieniłem na kolejne z lekką dopłatą B. Trzy pary podarowalem osobom w potrzebie C. Jak tak zliczyć to realnie kupiłem 2 D. Zapomniałem - jeździła jeden wyjazd na wypożyczonych Zmieniałem nie jest tym samym co kupiłem :-) Rzeczywiście trochę to dziwne zabrzmiało :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A. W 3 przypadkach kupowałem normalne narty które przejęły moje dzieci, które potem wymieniłem na kolejne z lekką dopłatą B. Trzy pary podarowalem osobom w potrzebie C. Jak tak zliczyć to realnie kupiłem 2 D. Zapomniałem - jeździła jeden wyjazd na wypożyczonych Zmieniałem nie jest tym samym co kupiłem :-) Rzeczywiście trochę to dziwne zabrzmiało :-)

Cześć

Nie rozumiem tego po prostu. Może to tez wynika z faktu, że nie lubię niczego kupować. Zakupy to marnowanie czasu. Moja żona zresztą też nie przesadza, raczej. Faktem jest, że taka rotacja wbrew pozorom jest bardziej ekonomiczna. Pod warunkiem, że się nie przeradza w tak częste kolekcjonerstwo.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...