Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

reklama

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 enela

enela

Nowy użytkownik

• 0 postów
  • Na forum od: 10.2018
0

Napisano 08 listopad 2018 - 20:43

Witam. Niedawno założyłam własną działalność, prowadzę salon kosmetyczny w niewielkiej miejscowości. Nie mam zbyt wielu klientów także myślałam by spróbować zareklamować mój salon poprzez jakąś dobrą reklamę. świetną firmę poleciła mi kolezaanka http://nim.com.pl/re...tony-reklamowe/ znacie?

#2 Szabir

Szabir

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3589 postów
  • Na forum od: 09.2006
5609
  • Umiejętności: 7
  • Katowice

Napisano 08 listopad 2018 - 20:53

Witam. Niedawno założyłam własną działalność, prowadzę salon kosmetyczny w niewielkiej miejscowości. Nie mam zbyt wielu klientów także myślałam by spróbować zareklamować mój salon poprzez jakąś dobrą reklamę. Co myślicie?

Myślę, że nawet nie wiedząc o tym co zrobiłaś, to zrobiłaś de facto coś bardzo fajnego tworząc tak właśnie zatytułowany post/temat/wątek.

Jeśli tylko Ci, którzy będą chcieli podobnie jak Ty, coś swojego tu zareklamować i pójdą w tym wątku w Twoje ślady, to jestem za a nawet przeciw :)

Myślę, że admin też nie będzie miał nic przeciw, a ci co mają, po prostu nie będą tu zaglądać i gitara  :)

Życzę Ci powodzenia i wielu klientów :)

Całe życie z wariatami    facebook     szabirski@gmail.com

#3 Markiel

Markiel

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 128 postów
  • Na forum od: 10.2006
117
  • Umiejętności: 5
  • Kielce

Napisano 09 listopad 2018 - 05:19

EEeee Szabirku, nie wiem, czy ktoś nie próbuje Cię (i nas) wywieźć w pole..... Zgodzę się z Twoim punktem widzenia, pod warunkiem wszakże że nikt nie będzie robił z nas idiotów (czego nie lubię). Konkretnie: jeśli ktoś w watku "reklama" bedzie chciał zareklamować np. swój salon kosmetyczny - to jest OK. Ale jesli ktoś w tym wątku zamieści posta o reklamowaniu (ważne słowo) swojego salonu kosmetycznego TYLKO po to, aby zaraz (lub prawie) pod innym nickiem odpowiedzieć samemu sobie i polecić sobie "sprawdzoną" agencję reklamową - to jest robienie z nas debili większych niz w istocie jesteśmy i wtedy należy sie ban i wszelkie możliwe joby. Ale do tego potrzebna by była jakaś moderacja albo inna administracja  :(

Cogito ergo ski

#4 Szabir

Szabir

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3589 postów
  • Na forum od: 09.2006
5609
  • Umiejętności: 7
  • Katowice

Napisano 09 listopad 2018 - 09:55

EEeee Szabirku, nie wiem, czy ktoś nie próbuje Cię (i nas) wywieźć w pole..... Zgodzę się z Twoim punktem widzenia, pod warunkiem wszakże że nikt nie będzie robił z nas idiotów (czego nie lubię). Konkretnie: jeśli ktoś w watku "reklama" bedzie chciał zareklamować np. swój salon kosmetyczny - to jest OK. Ale jesli ktoś w tym wątku zamieści posta o reklamowaniu (ważne słowo) swojego salonu kosmetycznego TYLKO po to, aby zaraz (lub prawie) pod innym nickiem odpowiedzieć samemu sobie i polecić sobie "sprawdzoną" agencję reklamową - to jest robienie z nas debili większych niz w istocie jesteśmy i wtedy należy sie ban i wszelkie możliwe joby. Ale do tego potrzebna by była jakaś moderacja albo inna administracja  :(

toż o tym bazgrałem powyżej ;)

Całe życie z wariatami    facebook     szabirski@gmail.com