Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Najtańsze miejsce w alpach na narty :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Spiochu

Spiochu

FreeRiders

• PipPipPipPipPip
  • 2395 postów
  • Na forum od: 05.2006
1542
  • Umiejętności: 7
  • Śląsk

Napisano 22 październik 2018 - 18:35

Jeśli chodzi o organizatorów to mogę polecić Skimaniaka:

http://www.skimaniak.org/

Ceny mają niezłe i wyjazd jest dobrze zorganizowany, jedynie szkolenia takie sobie ale nie musisz go wykupywać.

Ja byłem z nimi na  Kaunertalu. No i osobiśćie polecałbym wyjazdy na min. 6 dni.

Zawody Skiforum: 2012 GS - 2 miejsce, 2013 SL - 1 miejsce :D

Moja jazda:

http://www.dailymoti...m/video/x3nh7il

#22 Mikołaj Ski Team

Mikołaj Ski Team

Użytkownik

• PipPipPip
  • 330 postów
  • Na forum od: 11.2014
60
  • Umiejętności: 1
  • Warszawa

Napisano 22 październik 2018 - 22:35

Do Val Thorens jeżdżę dwa razy do roku.
Zawsze do połowy października ceny są na poziomie 400€ za wszystko łącznie:
☆ 7 nocy na stoku
☆ karnet na 6 dni
☆ transfer Warszawa - VAL THORENS - Warszawa
☆ ubezpieczenie
☆ opieka pilota

ŻADNYCH dodatkowych kosztów
czyli da się ;)

Francja moim kierunkiem, zapraszam do wspólnych wyjazdów:

#23 lisek1313

lisek1313

Nowy użytkownik

• 9 postów
  • Na forum od: 10.2018
0

Napisano 24 październik 2018 - 12:42

Jeśli chodzi o organizatorów to mogę polecić Skimaniaka:

http://www.skimaniak.org/

Ceny mają niezłe i wyjazd jest dobrze zorganizowany, jedynie szkolenia takie sobie ale nie musisz go wykupywać.

Ja byłem z nimi na  Kaunertalu. No i osobiśćie polecałbym wyjazdy na min. 6 dni.

Faktycznie ceny ciekawe  :)  :)  :)

#24 Piskoor

Piskoor

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 459 postów
  • Na forum od: 01.2008
400
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 24 październik 2018 - 13:11

za 800-900 pln możesz wyrwać  ( termin ferii )

spanie plus skipass 6 dni

Reinswald

Pejo

Monte Altissimo

Madessimo

#25 lisek1313

lisek1313

Nowy użytkownik

• 9 postów
  • Na forum od: 10.2018
0

Napisano 24 październik 2018 - 15:21

za 800-900 pln możesz wyrwać  ( termin ferii )

spanie plus skipass 6 dni

Reinswald

Pejo

Monte Altissimo

Madessimo

Gdzie szukać takich ofert? I kiedy najlepiej ?

#26 wapniakos

wapniakos

Użytkownik

• PipPip
  • 156 postów
  • Na forum od: 04.2010
53
  • Umiejętności: 7
  • Katowice

Napisano 02 listopad 2018 - 19:58

Gdzie szukać takich ofert? I kiedy najlepiej ?

w tej chwili aby zmieścić się w takiej cenie (do 900zł/osobe) do powyższego dałbym jeszcze Foppolo/San Simone i rzeczywiście jest nawet jedno takie biuro działające w Polsce gdzie możemy taki wyjazd zakupić. 

Na przyszłość - to samo biuro, co roku przy rezerwacji do 30 września ma promocję do -17%, co dla wielu nawet bardzo solidnych ośrodków daje cenę na poziomie 700-800PLN/osobe. Oczywiście w ceniepobyt i SKIpass, czasami też sprzątanie

[FONT="Comic Sans MS"]Są ludzie, których uprzejmość gorsza jest od bezczelności[/FONT]

#27 bolton23

bolton23

Nowy użytkownik

• Pip
  • 46 postów
  • Na forum od: 12.2006
14
  • Umiejętności: 9
  • Gliwice

Napisano 02 listopad 2018 - 21:58

Witam. Mam za sobą 2 seony jazdy na polskich stokach, trochę w bukowinie jednak wyjazd na kilka dni do Zakopanego na narty wcale nie jest tanie :) Dlatego w tym roku postanowiłem dodać trochę pieniędzy i pojechać w Alpy (kraj nie ma znaczenia - gdzie wyjdzie najtaniej) 

Jak i gdzie po nowym roku można stworzyć niedrogi wyjazd na powiedzmy 4 dni + dojazd prawdziwej górskiej jazdy :)

Po pierwsze to określ, jaką kwote oznacza ten owy niedrogi wyjazd

#28 jask

jask

Nowy użytkownik

• Pip
  • 66 postów
  • Na forum od: 12.2011
12

Napisano 02 listopad 2018 - 23:51

A ja poleciłbym Ci jako pierwszy wyjazd Val Di Fiemme. Konkretnie mieszkanie w Predazzo,pierwszy dzień nartowania Bellamonte Alpe Lusia( rozumiem ,że Twoje doświadczenie narciarskie i umiejętności są na poziomie1-3).Tam Ci się na pewno spodoba i poczujesz przedsmak Alp.W kolejnym dniu (dniach) polecam Alpe Cermis a nastepnie Latemar pod warunkiem, że sprawdzisz się we wcześniej wymienionych ośrodkach.,Z Predazzo do tych stacji masz od 2 do 15 min jazdy samochodem lub skibusem i ceny (poza skipasem)jak na Alpy przyjazne. Ale ostrzegam( z własnego doświadczenia) jak tam pojedziesz to już co roku będziesz mieć wewnętrzny przymus przynajmniej raz do roku zaliczenie tygodnia w Alpach.Jeśli jeżdzić będziez dużo dziennie to 1 km wyjdzie Ci taniej niż ten w Białce czy na Kasprowym. A okoliczności przyrody.......

Jak szukać miejsc - zdaniem mojego potrfela poprzez informację turystyczną ośrodka do którego zdecydujesz się pojechać.

ps polecam Predazzo bo tam rozpoczęła się moja przygoda z Alpami za poradą pewnego instruktora z dobrej"przedwojennej" szkoły

#29 Piskoor

Piskoor

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 459 postów
  • Na forum od: 01.2008
400
  • Warszawa

Napisano 03 listopad 2018 - 11:36

Dolomity są raczej droższym wyborem jeśli chodzi o Włochy.
Oczywiście wśród 12 ośrodków Dolomitisuperski są tańsze (San Martino, Vald di Fassa) jak i droższe ( Kronplatz, Val Gardena, Alpe di Susi)

Tańsze jest np Val di Sole

A zdecydowanie najtańsze są ośrodki trochę na uboczu np wszystko co należy do konsorcjum Promotour. (www.promotour.org).
Jest również wiele mniejszych ośrodków takich jak Ladurns, Speikenboden, Racines, Vipiteno
(leżą niemal nad granicą więc to ośrodki położone najbliżej PL)

Cenowo dobrze wygląda również Madesimo. Lub Monte Bondone (choć ciut archaiczny z wyjątkiem Gran Pista)

Co do cen.
Ja np jadę na pierwszy tydzień za 900 pln (spanie i skipass) ale ośrodek mały (26km tras). A na drugi tydzień już do ośrodka większego za 1300 pln.

W grudniu lecimy z kolegami do Alta Pusteria - 1320 ale że skipasami na Dolomitisuperski

#30 Snowli

Snowli

Użytkownik

• Pip
  • 36 postów
  • Na forum od: 09.2018
3

Napisano 06 grudzień 2018 - 13:42

Witam. Mam za sobą 2 seony jazdy na polskich stokach, trochę w bukowinie jednak wyjazd na kilka dni do Zakopanego na narty wcale nie jest tanie :) Dlatego w tym roku postanowiłem dodać trochę pieniędzy i pojechać w Alpy (kraj nie ma znaczenia - gdzie wyjdzie najtaniej) 

Jak i gdzie po nowym roku można stworzyć niedrogi wyjazd na powiedzmy 4 dni + dojazd prawdziwej górskiej jazdy :)

Warto skorzystać z oferty wyjazdu w wersji apartamentowej i tu im więcej ludzi pojedzie z Tobą tym taniej. Możesz też skorzystać zapartamentów na dokwaterowanie przy mniejszej grupce. Takie rozwiązanie proponuje http://skimaniak.org - mają nie najdrozsze te swoje wyjazdy i wyjeżdżają też w takie mniej popularne miejscówy przez co jest taniej . Mają wyjazdy do Włoch, Austrii i Słowenii. looknij na ich stronke na bank coś znajdziesz ;)

#31 pawelb91

pawelb91

Stały bywalec forum

• PipPipPip
  • 541 postów
  • Na forum od: 11.2008
458
  • Nowy Sącz

Napisano 06 grudzień 2018 - 13:44

Warto skorzystać z oferty wyjazdu w wersji apartamentowej i tu im więcej ludzi pojedzie z Tobą tym taniej. Możesz też skorzystać zapartamentów na dokwaterowanie przy mniejszej grupce. Takie rozwiązanie proponuje http://skimaniak.org - mają nie najdrozsze te swoje wyjazdy i wyjeżdżają też w takie mniej popularne miejscówy przez co jest taniej . Mają wyjazdy do Włoch, Austrii i Słowenii. looknij na ich stronke na bank coś znajdziesz ;)

Nie, nie warto.

OPANUJ SIĘ Z TYM SPAMEM WSZĘDZIE.

• gajowy01 podziękował za tę wiadomość