Skocz do zawartości

Puchar Świata 2018/19


pawelb91

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ponieważ mieszkaliśmy we Vrchlabi to korzystaliśmy z dowozu autobusami, tutaj duży plus dla organizatorów, zamknęli obwodnicę i zrobili na niej parking, a darmowe autobusy jeździły na okrągło.

 

Też spałem z pt na sob w Vrchlabi ale bez problemu dojechałem autem i zaparkowałem na 1 parkingu pod Hromovką. Organizacyjnie było całkiem ok. Nastawiłem się że będzie niesamowity tłok a był tylko przy wejściu.

 

Od Holdener też mam autograf:D

 

I zapomniałem dodać że przeżyłem duży o ile nie największy wstyd w swoim nartowaniu. Zapomniałem spodni narciarskich więc musiałem jeździć w dzinsach:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie



 

I zapomniałem dodać że przeżyłem duży o ile nie największy wstyd w swoim nartowaniu. Zapomniałem spodni narciarskich więc musiałem jeździć w dzinsach:))))

 

:D Pamietam, jak jechaliśmy rodzinnie do Cavalese i pozwoliłam się spakować synowi samodzielnie - 13 lat. Tez pojechał bez spodni narciarskich. Miał 2 koszulki, 2 pary gaci, jedne skarpetki, 1 polar..... Buty, narty, kaski pakowalismy sami, więc to dojechało, resztę pożyczał po rodzinie. I jeździł w spodniach gąbkowych wujka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też spałem z pt na sob w Vrchlabi ale bez problemu dojechałem autem i zaparkowałem na 1 parkingu pod Hromovką. Organizacyjnie było całkiem ok. Nastawiłem się że będzie niesamowity tłok a był tylko przy wejściu.

 

Od Holdener też mam autograf:D

 

I zapomniałem dodać że przeżyłem duży o ile nie największy wstyd w swoim nartowaniu. Zapomniałem spodni narciarskich więc musiałem jeździć w dzinsach:))))

Z tego co pisałeś byliście o 8 na miejscu :) Gdzieś o 8:30 policja zamykała drogę, znajomego w piątek nie chcieli wpuścić nawet do Herlikovic (chociaż pewnie za mało twardo negocjował). My mieszkaliśmy blisko tej obwodnicy, a byliśmy wśród tej większości co odpuściła jazdę w dni pucharowe, więc rozwiązanie z autobusem było dla nas wygodne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...