Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

biuro rachunkowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 nando

nando

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 06.2018
0

Napisano 13 wrzesień 2018 - 18:01

Witam. Od niedawna mieszkam w Gdyni i tak właśnie szukam dobrej księgowej, chodzi mi o coroczne rozliczanie pita czy innych obliczeń. Zależy mi też na rzetelnym i terminowym wykonywaniu pracy. Ktoś coś? pozdrawiam

#2 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12069 postów
  • Na forum od: 11.2007
7086
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 13 wrzesień 2018 - 18:50

Witam. Od niedawna mieszkam w Gdyni i tak właśnie szukam dobrej księgowej, chodzi mi o coroczne rozliczanie pita czy innych obliczeń. Zależy mi też na rzetelnym i terminowym wykonywaniu pracy. Ktoś coś? pozdrawiam

Pomyliłeś fora koleś.

#3 CaperSKI

CaperSKI

Nowy użytkownik

• Pip
  • 80 postów
  • Na forum od: 02.2013
50
  • Umiejętności: 6

Napisano 13 wrzesień 2018 - 19:04

Narciarze nie korzystają z takich usług także się nie wysilaj i nie spamuj for tematycznych reklamą.Znamy się tu na takich.Jak otworzyłeś biuro rachunkowe skorzystaj z innych form promocji i nie truj d...y.

#4 RobertK

RobertK

Podły szyderca

• PipPipPip
  • 878 postów
  • Na forum od: 10.2011
585
  • Umiejętności: 4
  • Świdnica

Napisano 14 wrzesień 2018 - 07:16

Jest tu sporo ludzi z Gdyni - zareklamuj swoją ofertę - odzew zapewne nastąpi :D