Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

biuro rachunkowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 nando

nando

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 06.2018
0

Napisano 13 wrzesień 2018 - 18:01

Witam. Od niedawna mieszkam w Gdyni i tak właśnie szukam dobrej księgowej, chodzi mi o coroczne rozliczanie pita czy innych obliczeń. Zależy mi też na rzetelnym i terminowym wykonywaniu pracy. znalazłem http://moje-biuro.com/uslugi-ksiegowe/Ktoś coś? pozdrawiam

#2 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12554 postów
  • Na forum od: 11.2007
7376
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 13 wrzesień 2018 - 18:50

Witam. Od niedawna mieszkam w Gdyni i tak właśnie szukam dobrej księgowej, chodzi mi o coroczne rozliczanie pita czy innych obliczeń. Zależy mi też na rzetelnym i terminowym wykonywaniu pracy. Ktoś coś? pozdrawiam

Pomyliłeś fora koleś.

#3 CaperSKI

CaperSKI

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 314 postów
  • Na forum od: 02.2013
132
  • Umiejętności: 7
  • Wolne Miasto Gdańsk

Napisano 13 wrzesień 2018 - 19:04

Witam. Od niedawna mieszkam w Gdyni i tak właśnie szukam dobrej księgowej, chodzi mi o coroczne rozliczanie pita czy innych obliczeń. Zależy mi też na rzetelnym i terminowym wykonywaniu pracy. Ktoś coś? pozdrawiam

Narciarze nie korzystają z takich usług także się nie wysilaj i nie spamuj for tematycznych reklamą.Znamy się tu na takich.Jak otworzyłeś biuro rachunkowe skorzystaj z innych form promocji i nie truj d...y.

#4 RobertK

RobertK

Podły szyderca

• PipPipPip
  • 932 postów
  • Na forum od: 10.2011
633
  • Umiejętności: 4
  • Świdnica

Napisano 14 wrzesień 2018 - 07:16

Jest tu sporo ludzi z Gdyni - zareklamuj swoją ofertę - odzew zapewne nastąpi :D

#5 kotacino1

kotacino1

Nowy użytkownik

• 0 postów
  • Na forum od: 09.2018
0

Napisano 30 wrzesień 2018 - 14:59

Jest tu sporo ludzi z Gdyni - zareklamuj swoją ofertę - odzew zapewne nastąpi :D

Jak nie zajmuja sie?? a co narciasz ufo?? potem bedziesz chcial rozliczyc cos i dupa...Lepieej wiedziec opinie z gory cos utwki ze taka fima jest i mozna porownac. A nie błazej powie a co mnie to i sie wtraca na temat ktory nie interesuje, jak ne pasi po co wbjasz i odpisujesz? idz pojeździj sobie na deskę 

#6 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2857 postów
  • Na forum od: 10.2011
8230
  • Umiejętności: 7

Napisano 30 wrzesień 2018 - 16:02

Jak nie zajmuja sie?? a co narciasz ufo?? potem bedziesz chcial rozliczyc cos i dupa...Lepieej wiedziec opinie z gory cos utwki ze taka fima jest i mozna porownac. A nie błazej powie a co mnie to i sie wtraca na temat ktory nie interesuje, jak ne pasi po co wbjasz i odpisujesz? idz pojeździj sobie na deskę

Napisz to jeszcze raz po polsku, przy okazji skorzystaj ze słownika ortograficznego. Na forum mamy alergię na spamerów.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • RobertK podziękował za tę wiadomość
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#7 Estka

Estka

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1164 postów
  • Na forum od: 01.2015
1413

Napisano 30 wrzesień 2018 - 17:32

Panowie,

ja nie wiem, czy was jest jeden, czy was jest dwóch, ale myślę, że to nie jest miejsce dla was :huh:.

Tu jest takie forum, gdzie ludzie piszą o nartach, butach, śniegu i takie tam, a wy chyba potrzebujecie prawdziwych specjalistów.

I nawet nie jestem pewna, czy z księgowości... :wacko:

• Markiel podziękował za tę wiadomość