Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
424 odpowiedzi w tym temacie

#421 zechar

zechar

Użytkownik

• PipPipPip
  • 455 postów
  • Na forum od: 11.2007
90
  • Umiejętności: 5
  • Opole

Napisano 04 sierpień 2019 - 18:17

wpłaciłem i nie zbiedniałem :)

niech wyjdzie "na zdrowie"

brawo Szabir

kiedy poznamy jubileuszowy wyjazd na PZJU

" a w górach nie ma już nikogo - oprócz Nas"

#422 abramus

abramus

Nowy użytkownik

• PipPipPip
  • 347 postów
  • Na forum od: 11.2011
394
  • Wałcz

Napisano 05 sierpień 2019 - 08:29

PZJU 10

Już  pytacie  już piszecie  już dzwonicie więc odpowiadam:  oczywiście, że  pzju10 będzie!.  Zbliża się wielkimi śnieżnymi  krokami  :)

.

"byle szybko że tak powiem..." ;)

tenis, żagle i narty to nie są tanie rzeczy - a pić się ...

#423 Szabir

Szabir

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 3691 postów
  • Na forum od: 09.2006
6943
  • Umiejętności: 7
  • Katowice

Napisano 05 sierpień 2019 - 10:01

brawo Szabir

kiedy poznamy jubileuszowy wyjazd na PZJU

"byle szybko że tak powiem..." ;)

Hejka, 

Sama publikacja wyjazdu, nastąpi  jak zwykle na przełomie m-ca. Sądzę, że 1 września  jest dobrym  i realnym  terminem.

W międzyczasie,  będę na bieżąco podawał  coraz to więcej  "pewnych" szczegółów.

Ten wyjazd, będzie jak słusznie zauważyliście, Naszym  pierwszym  jubileuszem. Wszystko więc robię, by ta Nasza "10-tka",  była  na przysłowiową  "10-tkę". Znów będziemy się świetnie bawić, podróżować i oczywiście się nartować.

Ponadto myślę, że wielu z Was, będzie bardzo pozytywnie zaskoczonych ze względu na  relację:  miejsce -zakwaterowanie - cena, co przecież ma priorytetowe znaczenie. O towarzystwie już nie wspominam, bowiem zawsze jest ono doborowe i  pomimo średniej wieku, bardzo sympatyczne i akuratnie imprezowe.  :rolleyes:

Proszę mi wierzyć że jeśli uda się spiąć plany tak jak tego chcę,  to będzie się działo!.

Na ten moment, chciałem dodać dwie istotne rzeczy:

1- Nadchodzący wyjazd nie zrujnuje nam portfela, więc nie lękajcie się. Jako, że 10-tka musi być jednak uroczysta i  z pewną pompą, to  proszę  się bardziej nastawić na bliżej 2 niż 1,5k. Niestety, w kwestii akceptacji  grup w  lepszych  ośrodkach i hotelach jest coraz  gorzej, co wiąże się z wyborem. Tu jednak, są rozmowy już dość mocno zaawansowane i sądzę, że niebawem  klepniemy ostatecznie  temat. 

2- Istotna jednak będzie w tym roku szybka decyzja w kwestii zapisania się na PZJU10.  Miejsc nie ma za dużo ( coś  koło 100-tki tylko ) a jest już potencjalne zainteresowanie nowych osób a nawet grup.

P.S.

Prawdopodobnie, będę niebawem leciał do Francji i dogrywał szczegóły.

Pozdrawiam O.D Piotr 

• abramus podziękował za tę wiadomość

Całe życie z wariatami    facebook     szabirski@gmail.com

#424 zechar

zechar

Użytkownik

• PipPipPip
  • 455 postów
  • Na forum od: 11.2007
90
  • Opole

Napisano 06 sierpień 2019 - 21:37

Hejka, 

Sama publikacja wyjazdu, nastąpi  jak zwykle na przełomie m-ca. Sądzę, że 1 września  jest dobrym  i realnym  terminem.

W międzyczasie,  będę na bieżąco podawał  coraz to więcej  "pewnych" szczegółów.

Ten wyjazd, będzie jak słusznie zauważyliście, Naszym  pierwszym  jubileuszem. Wszystko więc robię, by ta Nasza "10-tka",  była  na przysłowiową  "10-tkę". Znów będziemy się świetnie bawić, podróżować i oczywiście się nartować.

Ponadto myślę, że wielu z Was, będzie bardzo pozytywnie zaskoczonych ze względu na  relację:  miejsce -zakwaterowanie - cena, co przecież ma priorytetowe znaczenie. O towarzystwie już nie wspominam, bowiem zawsze jest ono doborowe i  pomimo średniej wieku, bardzo sympatyczne i akuratnie imprezowe.  :rolleyes:

Proszę mi wierzyć że jeśli uda się spiąć plany tak jak tego chcę,  to będzie się działo!.

Na ten moment, chciałem dodać dwie istotne rzeczy:

1- Nadchodzący wyjazd nie zrujnuje nam portfela, więc nie lękajcie się. Jako, że 10-tka musi być jednak uroczysta i  z pewną pompą, to  proszę  się bardziej nastawić na bliżej 2 niż 1,5k. Niestety, w kwestii akceptacji  grup w  lepszych  ośrodkach i hotelach jest coraz  gorzej, co wiąże się z wyborem. Tu jednak, są rozmowy już dość mocno zaawansowane i sądzę, że niebawem  klepniemy ostatecznie  temat. 

2- Istotna jednak będzie w tym roku szybka decyzja w kwestii zapisania się na PZJU10.  Miejsc nie ma za dużo ( coś  koło 100-tki tylko ) a jest już potencjalne zainteresowanie nowych osób a nawet grup.

P.S.

Prawdopodobnie, będę niebawem leciał do Francji i dogrywał szczegóły.

Pozdrawiam O.D Piotr 

Szabir ale nie zapomnij zabrać nart na te rozmowy

" a w górach nie ma już nikogo - oprócz Nas"

#425 Markiel

Markiel

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 130 postów
  • Na forum od: 10.2006
119
  • Kielce

Napisano 08 sierpień 2019 - 09:02

Ciiicho! Nie przeszkadzajta i nie rozpraszajta! Może, jak nic nie pisze, tzn że już obczaja temacik na miejscu :rolleyes:

Cogito ergo ski