Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Bukovel - druga połowa stycznia.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 neonik1234

neonik1234

Użytkownik

• Pip
  • 78 postów
  • Na forum od: 11.2008
3
  • Umiejętności: 6
  • Lubliniec/Gliwice

Napisano 10 sierpień 2018 - 07:10

Witam, 

Planuję wyjazd ze znajomymi w drugiej połowie stycznia do Bukovel. 

Zbieram wszelkie informacje na temat dojazdu(startujemy ze śląska), pobytu, wypoczynku.

Najbardziej zależy mi na poleconym noclegu dla 4 x 2 osoby. 

dzięki

Kamil

[COLOR="Red"]Gdy człowiek obrasta w piórka, nie znaczy, że będą z nich skrzydła[/COLOR]

#2 Dany de Vino

Dany de Vino

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1073 postów
  • Na forum od: 09.2014
803
  • Kraków / Białystok

Napisano 10 sierpień 2018 - 07:38

Rozważałem wyjazd do Bukovela i wstępnie badałem sprawę. Z tego co się dowiedziałem, to jest tam nieźle, ale... Drogi fatalne, więc trochę szkoda auta. No i zwyczajowe stanie po wiele godzin na granicy! Odpadłem. Nawet raz zapłaciłem zaliczkę na wyjazd autobusem organizowany przez ludzi z Lublina, jednak po rozważeniu za i przeciw zdecydowałem się zrezygnować, mając świadomość utraty owej zaliczki. Ale są oczywiście i tacy, którzy sobie chwalą.  

#3 jotes

jotes

Nowy użytkownik

• 18 postów
  • Na forum od: 01.2018
20
  • Umiejętności: 7
  • Tarnów

Napisano 10 sierpień 2018 - 08:41

Witam, 

Zbieram wszelkie informacje na temat dojazdu(startujemy ze śląska), pobytu, wypoczynku.

dzięki

Kamil

Witam

Odradzam jazdę własnym samochodem, U tym roku byłem z BTN  http://www.belzyce-btn.com.pl/ ,   bardzo fajnie wspominam , stania na granicy 3 godziny , i to w zasadzie jeden minus reszta super począwszy od zakwaterowania, jedzenia, codziennych atrakcji po nartach  a skończywszy na samym ośrodku ( rewelacyjne trasy, same kanapy, i co najważniejsze ceny zdecydowanie niższe niż u nas nie wspominając o Alpach.

pozdrawiam

#4 Dany de Vino

Dany de Vino

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1073 postów
  • Na forum od: 09.2014
803
  • Kraków / Białystok

Napisano 10 sierpień 2018 - 19:10

...jak się okazuje, w Alpach też nie musi być b. drogo (jeśli chcesz i możesz jeździć więcej dni). My wykupiliśmy w ubiegłym sezonie sezonówkę MagicPass - na 25 ośrodków w Szwajcarii. Wyszło 13,33 franków dziennie (czyli 11.8 Euro), czyli jakieś 50pln za skipass dziennie. Kwaterki też da się znaleźć w cenach austriackich. W tym sezonie powtórka, bo było pysznie! 

• jotes podziękował za tę wiadomość

#5 jotes

jotes

Nowy użytkownik

• 18 postów
  • Na forum od: 01.2018
20
  • Umiejętności: 7
  • Tarnów

Napisano 14 sierpień 2018 - 07:45

...jak się okazuje, w Alpach też nie musi być b. drogo (jeśli chcesz i możesz jeździć więcej dni). My wykupiliśmy w ubiegłym sezonie sezonówkę MagicPass - na 25 ośrodków w Szwajcarii. Wyszło 13,33 franków dziennie (czyli 11.8 Euro), czyli jakieś 50pln za skipass dziennie. Kwaterki też da się znaleźć w cenach austriackich. W tym sezonie powtórka, bo było pysznie! 

Oczywiście że tak, sam co roku jeżdżę  Austria, Włochy i też w rozsądnych cenach. Ale cenowo Bukovela nic nie przebije. I nie chodzi o ceny karnetów tylko zakwaterowania, jedzenia ( rewelacja) nie wspominając o napojach % :)

#6 BTN Ski Team

BTN Ski Team

Nowy użytkownik

• 7 postów
  • Na forum od: 10.2018
0

Napisano 06 listopad 2018 - 14:50

hej, 

jeśli chcesz coś sam ogarnąć to proponuje booking :) 

Witam, 

dzięki

Kamil