Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * - - 2 głosy

Abc-Holiday WinterEvent SunEvent Opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 SZCZERE OPINIE

SZCZERE OPINIE

Nowy użytkownik

• 3 postów
  • Na forum od: 03.2018
0
  • Umiejętności: 1
  • Radom

Napisano 03 czerwiec 2018 - 20:04

Witam!

Wybieram się z nimi na wyjazd letni do Chorwacji Sun Event festiwal. Pierwszy raz na wyjazd letni z tym biurem.

Wcześniej jeździłem jako uczestnik zimowych wyjazdów. Dojazd własny samochodem na miejsce, nocleg w hotelu przy stoku w regionie Val Di Sole, warunki były idealne. Miło wspominam ten czas, świetni instruktorzy nauczyli mnie poprawnie jeździć i teraz juz tylko czekam na kolejny sezon zimowy. 

Jak za taką niską cenę spodziewałem się gorszych warunków. 

Zapisany jestem teraz na letni wyjazd do Chorwacji również w mega niskiej cenie i czekam na jakieś spostrzeżenia o letnich wyjazdach z tym biurem.

Pozdrowienia dla narciarzy :)

#2 Mir35

Mir35

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 06.2018
0

Napisano 11 czerwiec 2018 - 13:39

Laten byłem z ABC 2 razy w Chorwacji oraz Toskanii. Zarówno w jednym jak i drugim miejscu bawiłem się świetnie. Jeżeli zima wychodzi im tak samo jak lato to raczej w tym roku jadę z nimi. Zdecydowańie Polecam!!!

#3 Kaem

Kaem

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1932 postów
  • Na forum od: 10.2011
691
  • Umiejętności: 6
  • Gromadka :D

Napisano 11 czerwiec 2018 - 15:43

Laten byłem z ABC 2 razy w Chorwacji oraz Toskanii. Zarówno w jednym jak i drugim miejscu bawiłem się świetnie. Jeżeli zima wychodzi im tak samo jak lato to raczej w tym roku jadę z nimi. Zdecydowańie Polecam!!!

Teraz pewnie głos zabierze hybryda - SZCZERMir

Wszelkie moje opinie oparte są na WYJĄTKOWO SUBIEKTYWNYM oglądzie rzeczywistości - proszę nie zapominać :D

#4 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2669 postów
7178
  • Umiejętności: 7

Napisano 11 czerwiec 2018 - 15:50

Teraz pewnie głos zabierze hybryda - SZCZERMir

To oznacza tylko jedno, omijać reklamowaną firmę szerokim łukiem. Dobry produkt sam się obroni.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#5 WojtekM

WojtekM

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 119 postów
  • Na forum od: 03.2013
121

Napisano 11 czerwiec 2018 - 18:01

To oznacza tylko jedno, omijać reklamowaną firmę szerokim łukiem. Dobry produkt sam się obroni.

Chyba, że ktoś lubi szczury wielkie jak konie.

#6 RobertK

RobertK

Podły szyderca

• PipPipPip
  • 898 postów
606
  • Umiejętności: 4
  • Świdnica

Napisano 11 czerwiec 2018 - 21:22

Czy ktoś czasami nie pisał tutaj, że Abc-Holiday WinterEvent to strasznie nierzetelna firma?

Czy to na innym forum było info?

​Czy może nie? Hmmm...