Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

narty allmountain- wybór

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 MarioJ

MarioJ

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1809 postów
  • Na forum od: 11.2007
1041
  • Umiejętności: 8
  • Wrocław

Napisano 16 kwiecień 2018 - 13:28

Zgadzam się w 100% pod warunkiem że, mówimy o pięknie wyczesanej nartostradzie, twardej, równej itd. Ale takie nartostrady w PL czy na SLO to jakieś 3 godzinki z rana a potem przesypy i muldy. Nie wspominając obecnych wiosennych warunków. Obecnie trasa trzyma 2-3 zjazdy a potem t wygląda gorzej jak free. I własnie na takie warunki wybieram AM K2. Nartę miękką z dość dużym rockerem. Może i ona nie jest szybka ale po co w takich warunkach szybkość. 
Pozdrawiam

Ty masz pewnie z 8 par w swojej stajni, to możesz sobie wybierać pomiędzy 65, 70, 80, 90, 100, 110 itd.
A jakie narty byś wybrał, jak żona by Ci powiedziała że kupuje sobie większy samochód i od teraz w garażu zmieszczą Ci się tylko dwie pary ?
  • Adam P10 podziękował za tę wiadomość

#22 Jasiek.

Jasiek.

Użytkownik

• Pip
  • 34 postów
  • Na forum od: 02.2015
69
  • Umiejętności: 8
  • okolice Gliwic

Napisano 16 kwiecień 2018 - 14:22

Zmienił bym żonę 😀

#23 kexx86

kexx86

Nowy użytkownik

• 3 postów
  • Na forum od: 04.2018
0

Napisano wczoraj, 16:45

Dzięki za Wasze odpowiedzi

Jan Koval, za twoja sugestia wyboru z linii firmy Bauer może i bym poszedł gdybys tylko nie zasugerował takiego brzydkiego modelu;)

Przewinęły się redstery, Jasiek proponował magnumy Heada, a ja chciałbym jeszcze Was dopytać o te Salomony xmax x12, co o nich sądzicie, czy sa to porównywalne narty do wcześniej wymienionych?

I druga kwestia, czy dla tego typu nart długość koło 165 dla mnie (172 wzrostu) to dobry wybór ?

#24 jan koval

jan koval

FreeRiders

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 8966 postów
  • Na forum od: 09.2006
3278
  • Umiejętności: 9
  • oryginalnie z p-nia

Napisano wczoraj, 22:15

Dzięki za Wasze odpowiedzi

Jan Koval, za twoja sugestia wyboru z linii firmy Bauer może i bym poszedł gdybys tylko nie zasugerował takiego brzydkiego modelu;)

Przewinęły się redstery, Jasiek proponował magnumy Heada, a ja chciałbym jeszcze Was dopytać o te Salomony xmax x12, co o nich sądzicie, czy sa to porównywalne narty do wcześniej wymienionych?

I druga kwestia, czy dla tego typu nart długość koło 165 dla mnie (172 wzrostu) to dobry wybór ?

Ciesze sie, ze masz poczucie humoru (co jest rzadkoscia)

ten model w naturze wyglada swietnie!!!

165 - oczywiscie- za krotkie

pozdrawiam JK "...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

Plecak z ABS Mammut ProProtection 35l na sprzedaz - contact priv

http://blistergearre...pas-airbag-pack