Skocz do zawartości

Deski dla ośmiolatki


CaperSKI

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w doborze nart dla mojej córki. Uznałem (mała zresztą też, że czas skończyć z deskami z szatą graficzną z bajek)a na poważnie to córka wyrosła z księżniczkowych nart i poszukuje dla niej używek po sezonie. Jako, że często ogląda ze mną Puchar Świata to gdy w trakcie wspólnego przeglądania ofert zobaczyła deski Atomic redster Marcel Hirscher jr to zapragnęła je mieć Myślę sobie, że czemu by nie spałnić zachcianki. Narta jest z rockerem, ma długość 130 cm przy jej 135 wzrostu, promień 11, 65 pod butem. Zastanawia mnie tylko ten rocker, co sądzicie? Czy z rockerem czy bez? czy jak z rockerem to dłuższa? mała jest ambitna, raczej przy kości, ma silne nogi, wychodzi z pługa powoli, poznaje co to krawędź. Fajnie jeździ długimi łukami. Potrzebuje dla niej coś z myślą o przyszłosezonowej pracy z instruktorem i dobrej zabawie na stoku. Pomóżcie proszę...

Juniorski GS 140 bez rockera i będzie przeszczęśliwa... PS jak już wyszła z etapu kjójewny to nie "mała" tylko narciarz znaczy per Pani narciarka :D  :D. Kolejny edit - bo tak na raty czytam - nie ma zachcianek - to jest wojna i ofiary być muszą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Szkoda, że Marcel odpadapo szybkiem wertowaniu ofert widze, że nie będzie łatwo bo jak nie sl to rocker w tej długości dla juniora. Nie wiem co się tak na ten rocker uparli. Też myślałem o dłuższej ale jednak ten irracjonalny opór przed dłuższą dla Pani Narciarki jesti prze z długością ku trochę krótszymPoza tym boje się jeszcze wpaść na minę jakiejś narty dla małych zawodników ale czy słusznie to nie wiem. Czy mogę trafić przy tych parametrach na nartę dla niej zbyt trudną?np nordica dobermann brzmi groźnie no i kojarzy się z bardziej wymagającą serią seniorską tej firmy.

Cześć

Zaazwyczaj tego nie robię ale mam narty po córce, które powinny pasować jak ulał.

Rossignol Radical RSX Racing Ibox: http://www.skionline...-ibox,3866.html

Narta ma już parę lat ale nie jest zniszczona ślizgowo i krawędziowo idealna (1 raz na maszynie wszelkie roboty czynione ręcznie). Przygotowana do jazdy.

Jest to idealna narta dla sprawnego dziecka do nauki jazdy na poziomie równoległym i przejścia do skrętu ciętego. Bardzo uniwersalna.

Jak jesteś zainteresowany zapraszam na priv.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Zaazwyczaj tego nie robię ale mam narty po córce, które powinny pasować jak ulał.
Rossignol Radical RSX Racing Ibox: http://www.skionline...-ibox,3866.html
Narta ma już parę lat ale nie jest zniszczona ślizgowo i krawędziowo idealna (1 raz na maszynie wszelkie roboty czynione ręcznie). Przygotowana do jazdy.
Jest to idealna narta dla sprawnego dziecka do nauki jazdy na poziomie równoległym i przejścia do skrętu ciętego. Bardzo uniwersalna.
Jak jesteś zainteresowany zapraszam na priv.
Pozdrowienia

Dzięki za podpowiedź Mitek. Co do oferty to muszę się z Narciarką skonsultować co do szaty graficznej. Może to śmieszne ale przykłada bardzo dużą wagę do takich pierdół i jak się nie spodobają to nie będę nalegał. Dla mnie było by ekstra je odkupić i mieć problem z bani. Jeszcze raz dzięki. Jakby co to odezwę się na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź Mitek. Co do oferty to muszę się z Narciarką skonsultować co do szaty graficznej. Może to śmieszne ale przykłada bardzo dużą wagę do takich pierdół i jak się nie spodobają to nie będę nalegał. Dla mnie było by ekstra je odkupić i mieć problem z bani. Jeszcze raz dzięki. Jakby co to odezwę się na priv.

Wersja Mietka jest no powiedzmy delikatna "kolorystycznie" i idealna, dla porównania pokaż jej czarne RC4 gs 16/17 jr i dodaj że do zestawu nie dostanie pandy na kask :D  :D  :D  :D a i jeszcze że instruktorem  będzie stary nie ogolony dziad w kapeluszu :D  :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...