Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

dolina Zillertal

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 milosz007

milosz007

Użytkownik

• Pip
  • 37 postów
  • Na forum od: 02.2015
8
  • Umiejętności: 8
  • Wrocław

Napisano 21 marzec 2018 - 19:41

2750km tras trochę więcej niż Arena, sprawdza się przede wszystkim jak się jest np. Na skraju dwóch /trzech rejonów (Kutzbuchel, Arena, Kaprun / Zell am See itd.), łatwo wygooglowac + są dodatkowe zniżki np. Na baseny itd...

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

#22 JurekByd

JurekByd

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1998 postów
  • Na forum od: 04.2007
509
  • Bydgoszcz

Napisano 21 marzec 2018 - 20:18

A gdzie Ty tam widzisz te zniżki na baseny itd.?
<p> .

#23 milosz007

milosz007

Użytkownik

• Pip
  • 37 postów
  • Na forum od: 02.2015
8
  • Wrocław

Napisano 23 marzec 2018 - 15:11

A gdzie Ty tam widzisz te zniżki na baseny itd.?

To już poszczególne baseny mają, że np. jeśli masz karnet który jest ważny w danym rejonie to masz dodatkowo zniżkę. Więc w sumie racja nie jest to dodatkowa zniżka, ale taka sama jak przy zwykłym karnecie (tak ma np. basen w Kutzbuchel)

W każdym bądź razie polecam osoby które chciałby pojeździć w więcej niż jednym rejonie (bo np. mają blisko, albo z jakiegoś innego powodu).

Np. Karnet zwykły jednodniowy w Kutzbuchel w tym sezonie to koszt chyba 56€ (albo 54€ - nie pamiętam dokładnie) więc np. 3 dni jazdy w Kitzbuchel (152,00 €)i 3 dni na Arenie (143,50€) te ceny to dla karnetów 3 dniowych (152 i 143,50)- to lepiej wychodzi Super Ski Card.

#24 a_senior

a_senior

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Na forum od: 10.2006
1022
  • Krakow

Napisano 24 marzec 2018 - 11:08

Wróciłem w sobotę z Austrii, byłem raz na Arenie Zillertal (przejechana cała) w zeszłym tygodniu (chyba w środę) i Wildkogel (mniejsza górka - ale też ten karnet), warunki igła, pod warunkiem, że było się na stoku o 8.00-9.00 rano, później zaczynało być strasznie ciepło i robiły się ogromne muldy, ale stoki na pewno były wyratrakowane.

W Zillertal byłem w zeszłym sezonie na początku lutego. Bardzo udany wyjazd. Żadnych zastrzeżeń odnośnie przygotowania stoków, choć było dość twardo, co ułatwia pracę ratrakom. Mam niedosyt, bo ominęliśmy Arenę, więc pretekst do powtórzenia jest.