Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
211 odpowiedzi w tym temacie

#201 filinator

filinator

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1289 postów
  • Na forum od: 09.2007
461
  • Umiejętności: 1
  • Tarnów

Napisano 19 maj 2018 - 18:45

Enzo,napiałem Ci na priv,podejdź do tego razsądnie.Przede wszystkim nie patrz na to,co Ci piszą wszelakiego rodzaju userzy forum.Jeden napisze dobrą radę,inny napisze to,co mu się wydaje..Zawsze możesz poprosić o krótki film z jazdy,tych co takie dobre rady dają.Bo może się okazać,że wójki nie tylko sami nie umieją,ale w większości tylko tak gadają,żeby nie było widać jak bardzo nie umieją.

PS.Jest tu jeden taki,jego,jak posłuchasz,to nie tylko,że nie będziesz umiał,to jeszcze się cofniesz.

PS2.Ciekawe,który wójek jako pierwszy się zgłosi!A każy z wójków może pchwalić się swoimi występami.Założe się ,że będą cicho,bo filmiki mają do du...moje są jeszcze bardziej......Ale wali mnie to:

#202 wort

wort

Wujek Dobra Rada

• PipPipPipPip
  • 1703 postów
  • Na forum od: 11.2005
725

Napisano 19 maj 2018 - 21:55

PS2.Ciekawe,który wójek jako pierwszy się zgłosi!A każy z wójków może pchwalić się swoimi występami.Założe się ,że będą cicho,bo filmiki mają do du...moje są jeszcze bardziej......Ale wali mnie to:

Jako autentyczny Wujek, wymyśliłem coś równie mądrego:  kto napisze następny post ten dupa!

#203 FerraEnzo

FerraEnzo

Użytkownik

• PipPipPip
  • 551 postów
  • Na forum od: 08.2017
379
  • Umiejętności: 6
  • Kraków

Napisano 19 maj 2018 - 22:58

To ja napiszę :D Wiem, że dupa nie jestem, więc nima problemu.

Chciałem tylko napisać, że nie będę się więcej wypowiadał na tematy dotyczące techniki.

Każdy ma inny punkt widzenia, inne doświadczenia, a nie znając się osobiście to takie pisanie dla pisania.

Celowo nie piszę, że nie będę się udzielał na forum, bo będę. Narty to moja pasja, a forum jest jej częścią.

Peace!

Zbliża się mundial, może ktoś interesuje się piłką kopaną? Można by założyć taki wątek i się powyżywać :D

Pozdr!

#204 filinator

filinator

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1289 postów
  • Na forum od: 09.2007
461
  • Tarnów

Napisano 19 maj 2018 - 23:50

Wort,nie chodzi o to kto napisze,tylko co napisze. bez względu na ilość postów jaki ktoś poczynił,jaką ma opinię,bez względu czy się uważa czy nie,jest to pora na weryfikcję!Więc poczekajmy,myślę,że warto.

#205 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12007 postów
  • Na forum od: 11.2007
7016
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 20 maj 2018 - 10:46

Enzo,napiałem Ci na priv,podejdź do tego razsądnie.Przede wszystkim nie patrz na to,co Ci piszą wszelakiego rodzaju userzy forum.Jeden napisze dobrą radę,inny napisze to,co mu się wydaje..Zawsze możesz poprosić o krótki film z jazdy,tych co takie dobre rady dają.Bo może się okazać,że wójki nie tylko sami nie umieją,ale w większości tylko tak gadają,żeby nie było widać jak bardzo nie umieją.

PS.Jest tu jeden taki,jego,jak posłuchasz,to nie tylko,że nie będziesz umiał,to jeszcze się cofniesz.

Witam

W kwestii formalnej: Kto to jest "wójek"?

Pozdro

#206 AndRand

AndRand

Użytkownik

• PipPip
  • 242 postów
  • Na forum od: 03.2015
89

Napisano 20 maj 2018 - 11:05

To ja napiszę :D Wiem, że dupa nie jestem, więc nima problemu.

Chciałem tylko napisać, że nie będę się więcej wypowiadał na tematy dotyczące techniki.

Każdy ma inny punkt widzenia, inne doświadczenia, a nie znając się osobiście to takie pisanie dla pisania.

Celowo nie piszę, że nie będę się udzielał na forum, bo będę. Narty to moja pasja, a forum jest jej częścią.

Wg mnie piszesz w złej części forum - sekcja 'Nauka jazdy' jest dla początkujących, dla których większość przedstawianych szczegółów jest nieosiągalna.

Nikt nie rozpatruje techniki o 0,5 sek szybszego wejścia z zakrętu w zakręt jak się musi 10m po zakręcie stabilizować.

To nawet dla amatorów nie jeżdżących na tyczkach są rozważania dość teoretyczne.

A przydałaby się do tego sekcja 'Nauki jazdy sportowej' tam gdzie Sport/Zawody/Zawodnicy.

#207 fredowski

fredowski

Umiejetnosci 11

• PipPipPipPipPipPip
  • 4102 postów
  • Na forum od: 03.2006
2132

Napisano 20 maj 2018 - 11:30

Wg mnie piszesz w złej części forum - sekcja 'Nauka jazdy' jest dla początkujących, dla których większość przedstawianych szczegółów jest nieosiągalna.
Nikt nie rozpatruje techniki o 0,5 sek szybszego wejścia z zakrętu w zakręt jak się musi 10m po zakręcie stabilizować.
To nawet dla amatorów nie jeżdżących na tyczkach są rozważania dość teoretyczne.

A przydałaby się do tego sekcja 'Nauki jazdy sportowej' tam gdzie Sport/Zawody/Zawodnicy.

To nie wiele pomoze. Chalupnikow(i tak za delikatnie) kijem nie przepedzisz. Juz przeszli na priv. biedny Enzo. On grzeczny i nawet dziekuje. Napisz jeden z drugim publicznie ale konkretnie bez farmszonow typu: skret sytuacyjny ha ha ha kazdy po 2 bramce jest juz sytuacyjny albo - obciazyl wew. narte to zamalo, on musial sie na nia przeniesc bo byla juz zewnetrzna itd.

Jak ciezko jest lekko zyc :)  Nie ma gazu nie ma skretu

#208 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Na forum od: 01.2017
349
  • Umiejętności: 5
  • Łódź/Wrocław

Napisano 20 maj 2018 - 19:26

Nie znam się więc się wypowiem;-)
Każdy racji trochę ma.
Na tyczkach zawsze któryś skręt sytuacyjny jest. Jeździłem mało może 4x SL i 4x GS w tym sezonie. Czystych przejazdów brak. Zawsze gdzieś powiozlo.
FerraEnzo też rozumiem. Proste techniki eliminują poważne błędy. Wielka szkoda, że nie każdy instruktor podpowie.
PS szukam nart skiturowych z pinowymi wiązaniami, może ktoś ma skitrane szutrowki?

#209 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12007 postów
  • Na forum od: 11.2007
7016
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 20 maj 2018 - 21:32

Cześć

OK. Ale kto to jest wójek bo w poście kolegi Filinatora było wiele oczekiwań w stosunku do mitycznego wójka??

Więc kto to?

Pozdro

#210 polm

polm

Teoretyk

• PipPipPipPip
  • 1031 postów
  • Na forum od: 12.2010
700
  • Umiejętności: 3
  • Ściema wschodnia

Napisano 21 maj 2018 - 09:21

Mitku, uderz w stół, nożyce się odezwą.

Nowy sezon nadchodzi.

#211 AndRand

AndRand

Użytkownik

• PipPip
  • 242 postów
  • Na forum od: 03.2015
89

Napisano 25 maj 2018 - 22:08

PS szukam nart skiturowych z pinowymi wiązaniami, może ktoś ma skitrane szutrowki?

Zacznij od butów/wiązań.
Do tego dokupisz dowolnie tanie zjazdowe używki (np. nieużywane stare roczniki), które sobie dobierzesz pod potrzeby (all mountain, freeride) i wagę. Piny mają zupełnie inny układ śrub niż wiązania zjazdowe więc z jedną przekładką też nigdy nie ma problemu.

#212 sstar

sstar

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Na forum od: 01.2017
349
  • Umiejętności: 5
  • Łódź/Wrocław

Napisano wczoraj, 05:15

Zacznij od butów/wiązań.
Do tego dokupisz dowolnie tanie zjazdowe używki (np. nieużywane stare roczniki), które sobie dobierzesz pod potrzeby (all mountain, freeride) i wagę. Piny mają zupełnie inny układ śrub niż wiązania zjazdowe więc z jedną przekładką też nigdy nie ma problemu.

Niestety poszedłem w bok. Buty mam. Szutrowki zjazdowe też. Ale nie chce łączyć ich bo wiązania trza by zmienić, do tego foki.