Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Buty dla 14-latki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 lobo

lobo

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1921 postów
  • Na forum od: 11.2007
1090
  • Umiejętności: 1
  • Trójmiasto

Napisano 27 marzec 2018 - 21:06

Żadnym prorokiem, znam te buty jak fałszywy szeląg :)

• jag24 podziękował za tę wiadomość

Pozdrawiam

Początek sezonu 09.01.2019 20 dni na nartach. 

Nie ma to jak w Gardenie! Moja jazda https://youtu.be/0rRTc2geWOI  

#42 jag24

jag24

Użytkownik

• PipPipPip
  • 740 postów
  • Na forum od: 11.2010
303
  • Umiejętności: 5
  • Pomorze

Napisano 27 marzec 2018 - 21:09

To mamy chyba zupełnie inne pojęcie szczupłej sylwetki. Dla mnie osoba szczupła to pająkowata mimoza typu modelki a sylwetka przeciętnej narciarski to wysportowana i umięśniona dziewczyna o pięknej sportowej sylwetce - co nie jest jednoznaczne ze szczupły. Mocna sylwetka nie ma dla mnie nic wspólnego z otyłością. Znam sporo dziewczyn o świetnych sportowych sylwetkach a wcale nie są szczupłe. Znam również dziewczyny szczupłe bez śladu mocy w mięśniach po prostu sflaczałe.

Stosuję kategorie medyczne,oparte na BMI.Dla zwykłych osób,uprawiających sport amatorsko,w tym narciarzy,ta skala jest adekwatna.

NIE PASUJE ona dla osób trenujących zawodowo-mają one zdecydowanie wyższe BMI ze względu na proporcjonalnie większą ilość tkanki mięśniowej,która dodatkowo waży więcej niż tłuszczowa.Skrajnym przykładem są kulturyści,którzy przed zawodami jeszcze się odwadniają,żeby zmienić proporcje na korzyść mięśni.

• Mitek podziękował za tę wiadomość

#43 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12954 postów
  • Na forum od: 11.2007
7877
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 27 marzec 2018 - 21:15

Stosuję kategorie medyczne,oparte na BMI.Dla zwykłych osób,uprawiających sport amatorsko,w tym narciarzy,ta skala jest adekwatna.

NIE PASUJE ona dla osób trenujących zawodowo-mają one zdecydowanie wyższe BMI ze względu na proporcjonalnie większą ilość tkanki mięśniowej,która dodatkowo waży więcej niż tłuszczowa.Skrajnym przykładem są kulturyści,którzy przed zawodami jeszcze się odwadniają,żeby zmienić proporcje na korzyść mięśni.

Cześć

A ja stosuję kategorie oparte na moim poczuciu estetyki. Lubię dziewczyny wysportowane a to czy są szczupłe czy przysadziste nie ma znaczenia. Nie lubię mimozowatych chudzielców i nieruchawych spaślaków.

Pozdrowienia serdeczne

• jag24 podziękował za tę wiadomość

#44 jag24

jag24

Użytkownik

• PipPipPip
  • 740 postów
  • Na forum od: 11.2010
303
  • Umiejętności: 5
  • Pomorze

Napisano 27 marzec 2018 - 21:23

Cześć

A ja stosuję kategorie oparte na moim poczuciu estetyki. Lubię dziewczyny wysportowane a to czy są szczupłe czy przysadziste nie ma znaczenia. Nie lubię mimozowatych chudzielców i nieruchawych spaślaków.

Pozdrowienia serdeczne

Rzecz w tym,że poczucie estetyki jest bardzo względne.A w pojęciu wysportowana mieści się i baletnica ważąca 45 kg,i kulomiotki ważące 2x tyle...A co z dziewczynami skaczącymi wzwyż-też mają raczej sylwetkę modelki,a chyba ciężko powiedzieć,że są sflaczałe?